• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    witam

    strasznie mi wypadają włosy, stosuje jakis szampon na wypadajace włosy dopiero użyłam go dwa razy, więc nie wiem czy działa

    co robić? może jakież witaminy ale jakie? skrzyp sam skrzyp? czy z czyms jeszcze? nie chciałabym do tego za bardzo obciażyć wątroby.
    a może jakież maseczki? podobno nafta jest dobra ale czy ona działa na wypadajace włosy? niby sa maseczki na włosy z zółtek i innych suplementów ale one głównie działaja aby włosy były gładkie miekkie, sprężyste.

    Dodam że wczeżniej po umyciu włosów zawsze suszyłam je suszarką, od paru dni juz z tym przestałam schna mi same, ale różnicy nie widzę.

    alma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja mam podobny problem i kupiłam odżywkę WAX – co prawda napisane na niej jest, że to do salonów, ale ja użyłam jej już 2 razy w domu – podgrzewam suszarką, trzymam 15 minut na głowie i widzę poprawę. Skrzyp polny – najlepiej na mnie działał taki z fioletową etykietą (szwedzki chyba);), ale teraz nie stosowałam nic oprócz tej odżywki

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja mam szampon wax:D no to jak działa ta Twoja maseczka to może i ja sobie ja kupię

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    też mi wypadają włosy, ostatnio zaczęłam łykać jakież tabletki, które niby miały pomóc – na razie efektów brak

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja nie ufam żadnym odżywkom ani szamponom. Jak miałam taki problem to zażywałam skrzyp, sam skrzyp. Kiedyż skończyłam całe opakowanie efekty były zadowalające. Już w połowie kuracji widziałam efekty, więc dla mnie to jest najlepszy sposób na wypadające włosy. Zastosuj skrzyp i będzie po problemie.

    kosteczka87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    mam podobny problem. Stosuje osdżywke „z babcinej apteczki” firmy joanny. A do tego raz w tygodniu nakładam maseczke Wax. Tylko zamiast ręcznika i suszarki używam czepka, który był dołączony do tej maseczki.

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Też stosuję odżywkę WAX dwa razy w tygodniu i widzę wyraźną popraw. A poza tym co dziennie zażywam „Skrzypowitę”. Z tymi kapsułkami jest trochę tak, ze dopóki zażywa się regularnie, to faktycznie jest duża poprawa, ale jeżli się przestanie, to skutek jest zupełnie odwrotny.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Warto w ogóle wiedzieć,że na jesień (i wiosnę) włosy wypadają bardziej bo następuje wtedy naturalny proces wymiany włosów. oprócz tych z głowy możemy zaobserwować wypadanie tych z brwi i rzęs…

    Odpowiednie kosmetyki (odżywiające,przeciw łamaniu się i wypadaniu włosów,regenerujące),staram się wtedy jak najmniej męczyć włosy (nie myć ich codziennie,mniej suszyć suszarką,nie przemęczać produktami do stylizacjii oraz prostownicami,lokówkami itd…),nie związywać ich zbyt ciasno gumką.
    Najważniejszy w tym okresie jest jakis preparat ze skrzypem-czy sam?! Kiedyż gadałam bardzo długo z miłą Panią w aptece bo nie mogłam się zdecydować jaki preparat kupić (wybór jest przeogromny!) i powiedziała mi ona wtedy,że nawet ważniejszy od skrzypu jest krzem i biotyna. Iwęc warto szukać w składzie i skrzypu i krzemu i biotyny.
    Preparaty takiego typu można zażywać ciągle przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące i potem trzeba zrobić tyle samo przerwy zanim zastosujemy go ponownie.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Większożc przypadków wypadania włosów spowodowana jest 2 czynnikami: Złą dietą a więc niedoborem mikroelementów (cynk, witaminy z grupy B,PP) oraz chorobami skóry głowy. Oba przypadki radze konsultować ze specjalistą. Wypadanie włosów to często pierwszy znak, że w organizmie dzieje się coż złego.

    arpka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Spróbuj kapsułek prolady z podwójna dawką skrzypu, sama biorę i widzę że moje włoski są mocniejsze i nawet lepiej się układaają

    fibi01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    moim ulubionym szamponem jest Kerium La Roche z wodą termalną, jest on przeznaczony dla włosów delikatnych, mimo iz moje włosy nie sa delikatne, a nawet powiedziałabym ze wytrzymałe, gęste i grube, ten szampon jest dla nich idealny, włosy lżnią, są nawilżone i mocne, zauważyłam też że nie wypadają tak jak wczesniej, mozna go kupic w one step, a cena tez jest bardzo atrakcyjna, wiec wszystkim polecam

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Wypadanie włosów to w żadnym przypadku nie jest przyjemna sprawa. Ja proponuję iżć do apteki i poradzić się w tej kwestii farmaceuty oraz kupić odżywkę i szampon do włosów zniszczonych i suchych. Ja miałam podobne problemy, jednak po odpowiedniej kuracji kosmetycznej przeszło. Ponadto zdecydowałam się niedawno na zabieg zagęszczania włosów i teraz mam bujną fryzurkę każdego dnia i nie mogę narzekać na wypadanie włosów:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Mi nigdy nie pomagało zażywanie żadnych tabletek typu wyciąg ze skrzypu polnego, ale to może dlatego, że brakuje mi systematycznożci w zażywaniu jakichkolwiek tabletek. Bardzo często po prostu o nich zapominam 😉 Ostatnio natomiast trafiłam w Mydlarni u Franciszka na glinkę Ghassoul, z której zrobiłam sobie swoją własną maskę na włosy (i na ciało również!) według ich przepisu zresztą. I powiem wam, że naprawdę widzę, że włosy są teraz zdrowsze i mocniejsze. Polecam każdej z Was stosowanie takich specyfików,a dla zainteresowanych odsyłam na stronę [usunięto_link] na której znajdziecie i przepisy jak zrobić swoje własne maski i kosmetyki, z których robić je można 🙂

    MenasSka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie musisz rezygnować z suszenia całkowicie. Zacznij brać capivit piękne włosy. Szybko działa i nie szkodzi zdrowiu. Zacznij chodzić do fryzjera na odżywianie włosów. zmień dietę za zdrowszą więcej witamin itp. Jeżli naprawdę jest to duża ilożć włosów możesz udać się do lekarza po poradę lub do apteki.

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Jeżli do klekarza to tylko dobry dermatolog. Natomiast oprócz tego zacznij bardziej dbać o włosy,odpowiednia odżywka na wzmocnienie ich struktury oraz szampon. Poczekaj na efekty i napisz czy jest lepiej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wypadajace włosy"

Przewiń na górę