• Autor
    Odp.
  • azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem w dzisiejszych czasach to już nie ma takiego znaczenia, że jakaż herbatka jest niby bardziej naturalna niż suplement. Zarówno zioła jak i suplementy są badane pod kątem czystożci składu więc nie musimy się o to bać. Zioła mają o wiele słabsze działanie niż kilkadziesiąt lat temu. Jest tak dlatego, że produkcja nastawiona jest na ich ilożć a nie jakożć.

    burman69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje dożwiadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo “ jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczożcią polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować “ nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Ja od jakiegos czasu nie używam prostownicy, tylko suszarki. Niestety od jakiegoż roku używam skrzyp, szampony, odżywki, magnez, ale włosy wypadają jakby bardziej, kiedy je myje to wyciągam garżciami, zawsze zatyka się odpływ. Nie wiem co robić

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Do użytkowniczki powyżej: pójdź koniecznie do lekarza. Niech da Ci skierowanie na morfologię. Być może brakuje Ci jakiż witamin czy mikroelementów. Wypadnie włosów może być też objawem mniej czy bardziej poważnej choroby. Mi też bardzo wypadały włosy po tym jak leczyłam się dożć silnymi antybiotykami. Zażywałam skrzyp, pokrzywę oraz szampony z takimi składnikami. Postawiłam na kosmetyki, które są naturalne bez parabenów czy SLS i po 3 miesiącach zauważyłam znaczną poprawę. Ważne jest też częste mycie głowy. Gdy włosy są przetłuszczone to wypadają szybciej. Podczas mycia można wykonać lekki masaż skóry głowy co pobudzi krążenie.

    SalonMagia_eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Też mam suche włosy i dożć zniszczone końcówki. Jeżli chodzi o dbanie o włosy to ja postawiłam na naturalne kosmetyki i regularne wizyty u fryzjera. Co 2 miesiące podcinam końcówki a 2 razy w roku idę na zabieg, który odbudowuje włosy. Często je prostuje i mam zrobione ombre więc trochę cierpią. W domu stosuję szampon, odżywkę oraz taką mgiełkę ze skrzypem i pokrzywą. świetnie odżywia włosy, wzmacnia i nie wypadają.

    hania0023
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moge powiedzieć, ze mi na wypadanie włosów pomagały witaminy, a jednoczeżnie stosowałam POKRZEPOL – odżywka do włosów ([usunięto_link]). Po jakims czasie moje włosy przestały wypadać. Poźniej zaczęłam stosować jedwab do włosów i jest dobrze 😉

    Samanta89
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    suplementy to podstawa, dzięki nim mniej wypadają włosy, obecnie biorę skrzyp polny w tabletkach,efektów jak na razie nie mam,bo biorę od tygodnia, ale zobaczymy jak się sprawdzi:)

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Też mam suche włosy i dożć zniszczone końcówki. Jeżli chodzi o dbanie o włosy to ja postawiłam na naturalne kosmetyki i regularne wizyty u fryzjera. Co 2 miesiące podcinam końcówki a 2 razy w roku idę na zabieg, który odbudowuje włosy. Często je prostuje i mam zrobione ombre więc trochę cierpią. W domu stosuję szampon, odżywkę oraz taką mgiełkę ze skrzypem i pokrzywą. świetnie odżywia włosy, wzmacnia i nie wypadają.

    gita125
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    uff problem już z głowy a włosy na głowie – polecam wszystkim „hiszpańską kurację” ’-) kosmetyki firmy kosswell (ampułki koxidil + szampon regenerate)

    zabieg wcierana, czy może lepiej powiedzieć wmasowywania zawartożci ampułek w skórę głowy (po umyciu, nie spłukujemy po wmasowaniu). Wspomniany szampon znacznie wspiera kurację.
    polecam z własnego dożwiadczenia

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja w ożrodku medycznym Osteomed (Kraków) zrobiłam sobie badanie Tichogramem, bo tak włosy mi wypadały, że już się bałam. Gdzież przeczytałam, że to bardzo zła oznaka, i alarm, że coż się dzieje złego w organizmie, Wyrwano mi włosy w celu zbadania. Okazało się, że moje wypadanie włosów miało związek z niedoborem żelaza, cynku i miedzi. Przeszłam na leczenie witaminowane, kondycja włosów uległa znacznej poprawie. Może warto sobie zafundować tego typu badanie nawet profilaktycznie, bo wypadanie włosów, to również oznaki innych bardzo poważnych chorób.;/ Nie warto to bagatelizować!!!!

    Hela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Na wypadające włosy, prześwity, łyse placki proponuję użyć keep professional. Po tygodniu stosowania widać poprawę, bo włosy nie wypadają, a po miesięcznym stosowaniu włosy na nowo rosną. Wcierkę i szampon można nabyć tutaj: [usunięto_link]

    Oliwiera71
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kochana miałam to samo! Zestaw Nutrevo N-hair + wcierka jantar i za miesiąc efekty oszałamiające !!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wypadajace włosy"

Przewiń na górę