• Autor
    Odp.
  • kasica1234
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ja również uważam że wizyta w aptece bedzie jak najbardziej uzasadniona. sama jestem w trakcie poszukiwa ń czegoż w miarę delikatnego, co nie bedzie podrazniac skory glowy. moze warto pomyslec o zmianie diety?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 673
    • Zasłużony

    Po pierwsze zdrowe odżywanie.

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Wzmocnienie to jedno, ale jeżli włosy nadmiernie wypadają to warto skonsultować się z lekarzem. W aptece można dostać leczniczy szampon czy suplement diety na wzmocnienie włosów ale tu chodzi o to aby wykryć przyczynę nadmiernego wypadania włosów.

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Odżywka Kokosowa Do Włosów Oilmedica powinna ci pomóc. Odżywka ma bardzo szeroki zakres działania. Min. poprawia strukturę włosów, zamyka łuski, wzmacnia i pielęgnuje włosy, cebulki i skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów. Odżywka jest bogata w wapń, magnez, potas i liczne mikropierwiastki (Zn, Cu, Mn, Fe) ważne dla wzrostu włosów.

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Kupić dobrą odzywkę do włosów i zaopatrzyć się w dobry i sprawdzony kompleks witamin. A jeżli to nie przyniesie żadnej poprawy to proponowałabym wizytę u lekarza, bo być może przyczyna leży gdzież głębiej.

    kasica1234
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    WaniliaiPieprz a co masz na myżli pisząc „dobra odżywka”? według producentów, każda ich odzywka jest dobra. doprecyzujesz? może sama masz jakąs sprawdzona?

    kkuit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Co powiesz na biotynę, wit. H? Ja polecam. 🙂

    kasica1234
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    poczytałam sobie trochę o tej biotynie i o braku witaminy H w organizmie i wyszło na to, że problem może mnie dotyczyć, bo dotyka też osoby zażywające tabletki antykoncepcyjne. więc może to sprawa hormonów. tak czy inaczej, myżlę nad zmianą szamponu i odżwyki, a nie chcę wpażć też w błedne koło i zacząć z obsesją maniaka stosować wszystkie sposoby, o których przeczytam na forum

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    I dobrze, zawsze trzeba podchodzić z głową:) a najlepiej skonsultować się po prostu z lekarzem w takiej sprawie, jeżli masz namiary na jakiegoż sensownego 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Warto poddać się zabiegowi karboksyterapii. Zahamuje on proces wypadania włosów i pobudzi je do wzrostu. Polega na wstrzykiwaniu CO2 pod skórę, dzięki temu zostają rozszerzone naczynia krwionożne i poprawia się krążenie krwi. Obszar jest lepiej natleniony i bardziej aktywny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wypadanie wlosow, czym je wzmocnic?"

Przewiń na górę