Wysoka czy niska!?!?!?!

  • Autor
    Odp.
  • Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Podobnie jak w temacie „Meżczyźni wolą blondynki?:>”
    Poczytaj tam moją odpowiedź…
    …dla mnie wzrost nie ma znaczenia… 😉

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ale jak jestes wyzsza od swego faceta to czasem ludzie dziwnie patrza i to sa wkrety kulturowe….

    rmaciej1983
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    @Paulka106 wrote:

    JEst tu was dużo facetów, aj jestem kobitką, ale powiedzcie mi tylko czy wolicie niskie czy wysokie dziewczyny???? Proszę o opinię dzięki!!! 😀

    Ja najbardziej lubię jak mamy podobny wzrost, czyli 179 cm (plus minus 10 cm). Z niskimi kobietami (poniżej 160 cm) czy bardzo wysokim (powyżej 190) już gorszy kontakt wzrokowy, bo trzeba spoglądać w górę lub w dół. Wtedy bym chyba czuł, że trochę jesteżmy niedopasowani do siebie.

    rmaciej1983
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ale jak jestes wyzsza od swego faceta to czasem ludzie dziwnie patrza i to sa wkrety kulturowe….

    To wtedy facet może założyć szpilki :wink:.

    NeuroCancer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    mnie podobają się dziewcyzny ogólnie drobne, a więc raczej niskie.

    michalsss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dla mnie dziewczyna musi mieć od 150cm do 170cm, najważniejsze jest to , żeby nie była wyższa ode mnie

    ale wiecie serce nie sługa 😉

    Emmanuel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Tak, to normalne, że meżczyzna powinien być wyższy od swojej kobietki. Ale przyznam, że jesli ona jest wyższa no o 1 2 cm to żadna tragedia. Popatrzcie na Katie i Crusa 😉

    Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Moi kumple zawsze wolą jak dziewczyna jest drobniutka, malutka, chudziutka 🙂 Ja sama mam 162 wzrostu i juz zbyt duzo nie urosne, a u mnie w klasie to straszne zyrafki są

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Male jest piekne…:) I zawsze to facet powinien byc wyzszy od kobeity nie inaczej!:) 😆 wtedy my obcasik ,nozka zgrabna i wzium:D 🙂 😆 😆 8)

    Ensei
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    a ja lubię wysokie, może być nawet wyższa ode mnie. Im wyższa, tym dłuższą ma nogę;)

    GORKY
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dla mnie może mieć do 180 a nie mniej niż 160-165 jakoż tak 🙂 Ja mam 186 więc 180 czy nawet trochę wyższa by mi nie przeszkadzała…. Byle nie wyższa bo to już jakiż wybryk natury by był xP

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    To ja znam jakiż dziwnych facetów,bo oni uważają,że wysoka dziewczyna to jest laska 😉 Jako kobieta tez tak uważam.Długie nogi są sexy,a niskie dziewczyny sa urocze,ale gdybym ja była facetem wybierałabym tylko te wysokie,”rasowe” 😉 Nikt na pewno nie mierzy dziewczyny zanim się z w niej zakocha,dlatego dla mnie żmieszne jest stwierdzenie „lubie dziewczyny w przedziale wzrostowym o 160 do 170 cm” 😆 😆

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    To chyba zależy od wzrostu samego faceta. Jeżeli jest niższy, to woli mniejsze od siebie, rzadko się zdarza, by było odwrotnie. Chyba nie tylko się na to patrzy, dla faceta to nie ma róznicy, tak przynajmniej sądzę. 😛

    telpeloth
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nikt na pewno nie mierzy dziewczyny zanim się z w niej zakocha,dlatego dla mnie żmieszne jest stwierdzenie „lubie dziewczyny w przedziale wzrostowym o 160 do 170 cm”

    Dokładnie tak, podpisuję się pod tym zdaniem wszystkimi członkami. Pewne preferencje fizyczne mogą mieć wpływ na wybór osoby, z którą się umówimy, ale na bogów, napewno nie na to, czy się w niej zakochamy.

    HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Na pewno niższa ode mnie musi być i pewnie to nie tylko mój pogląd.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wysoka czy niska!?!?!?!"

Przewiń na górę