• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    hahahahahahahha
    padlem na glebe i sie tarzam
    parvati dobrze kiedys mowila
    rozmnażanie zostaw innym 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ateizm – w swoim życiu spotkałem 1 prawdziwego ateistę, posiadał ogromną wiedzę na temat różnych religii i doskonale wiedział, co wybiera i dlaczego. Reszta to osoby, które zazwyczaj nawet nie znały definicji ateizmu, tylko im pasował, bo nie trzeba do kożcioła chodzić.

    Nauka – tiaa…niektórzy uważają, że pozżerali wszystkie rozumy, a ludzkożć stoi na wysokim szczeblu rozwoju. Ledwo co skończyliżmy zjadać siebie nawzajem, i rysować obrazki w jaskiniach…(chociaż chyba w kilku miejscach na Ziemi to wciąż nie straciło na popularnożci).

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    hahahahahahahha
    padlem na glebe i sie tarzam

    hahahahahaha
    przyjemnożci!… tylko się nie ˜zatarzaj, bo będziesz wyglądał ździebko nieprzyzwoicie 😆

    [usunięto_link] wrote:

    parvati dobrze kiedys mowila

    a co to? jakaż iluministyczna prorokini żwiętego zawsze słusznego ateizmu – do spraw rozmnażania?
    że się tak do niej wdzięczysz i nawiązujesz bogobojnie jak do Koranu?
    jakoż mnie nie przekonałeż tym ˜naukowym autorytetem 😆

    [usunięto_link] wrote:

    rozmnażanie zostaw innym 😀

    moje rozmnażanie, to zostaw, proszę “ mnie! jakoż sobie poradzę
    weź się lepiej za swoje¦ 😆

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja tam nie lubię wszelkich ANTY – tak jakoż spontanicznie – o wiele bardziej kręci mnie ZA 😆 Czemu bać się dziecka i udawać, że jesteżmy tacy humanistyczni – pierdzielić taką cywillizację, która umiera w mgnieniu oka!

    PS. Zobacz przyrosty demograficzne poszcególnych państw europejskich. To ma być strosząca się pawimi piórami Unia Europejska!? Jeszcze chwila i będziemy islamską kolonią! 😈

    Idioto, już ciężko mi pisać do ciebie.
    Wysilę się.
    Pomyżl, że nie tylko ty w wieku prawie 30stu lat posuwasz swoją piękną, ale bzykają się także piętnastolatkowie – niekoniecznie zakochani – robią to czasem kumple w kiblach na dyskotece. Ale jasne, niech przy okazji robią sobie dzieci.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    PS. No, ale tu gadamy o antykoncepcji przecie – ja tam nie lubię wszelkich ANTY – tak jakoż spontanicznie – o wiele bardziej kręci mnie ZA Czemu bać się dziecka i udawać, że jesteżmy tacy humanistyczni – pierdzielić taką cywillizację, która umiera w mgnieniu oka!

    😆 😆 😆

    Ty myżlisz nad tym co piszesz w ogóle, że tak się zapytam?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Cleo, włażnie on myżli za dużo… 🙄 😉 Może gdyby przestał- takie rzeczy nie przychodziłyby mu do głowy. 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to, ze hardm man wypisuje takie straszne glupoty, swiadczy o tym, ze nie ma pojecia, na czym tak naprawde polega nauka.

    nie mam tu na mysli pseudonaukowych dyscyplin typu filozofia czy teologia, ale prawdziwa nauke.

    zatem…nie ma co sie debilem przejmowac.

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Zauważyłem że zaczęliżcie się nieżle wyzywać..

    No a podobno to my ,,katole” ciągle innych obrażamy… 🙄 😆

    Ja tylko powiem jedno-znam wielu ateistów i żaden z nich nie szydzi z mojej wiary dlatego że to osoby na poziomie.Ja też nie szydze z ateizmu mimo że wielokrotnie zostałem zmieszany z błotem przez ateistów…

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    nasze obraźliwe wypowiedzi nie tyczą się bezpożrednio Twojej religii ale

    – tego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
    – tego, że czepiasz się rzeczy, które nie są istotne, omijając przy tym prawdziwy sens wypowiedzi
    – tego, że unikasz pytań na które nie potrafisz sensownie odpowiedzieć
    – tego, że odpowiadasz zazwyczaj nie podając konkretnych argumentów
    – tego, że wywyższasz się tu z powodu tego, że niby zostałeż ożwiecony

    jeżli Ci się wydaje, że np. parvati, miszczu, Onione czy ja szydzimy z Ciebie bo jesteż chrzeżcijaninem to już nie mam więcej pytań 😆

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nasze obraźliwe wypowiedzi nie tyczą się bezpożrednio Twojej religii ale

    Jasne! A wyzywanie Boga ?.. albo nabijanie się z kożcioła?…

    – tego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
    – tego, że czepiasz się rzeczy, które nie są istotne, omijając przy tym prawdziwy sens wypowiedzi
    – tego, że unikasz pytań na które nie potrafisz sensownie odpowiedzieć
    – tego, że odpowiadasz zazwyczaj nie podając konkretnych argumentów
    – tego, że wywyższasz się tu z powodu tego, że niby zostałeż ożwiecony

    jeżli Ci się wydaje, że np. parvati, miszczu, Onione czy ja szydzimy z Ciebie bo jesteż chrzeżcijaninem to już nie mam więcej pytań 😆

    ja nie umiem czytać ze zrozumieniem?.. i kto to mówi 😆
    Znajdż zdanie w którym się wywyższłem z tego względu że niby jestem ożwiecony!

    Coż co dla Ciebie nie jest istotne dla innych może być!
    Nie unikam żadnych pytań-to Ty unikasz moich odpowiedzi.
    To nie dyskusja o tym czy jakiż film jest dobry by podawać argumenty

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nasze obraźliwe wypowiedzi nie tyczą się bezpożrednio Twojej religii ale

    Jasne! A wyzywanie Boga ?.. albo nabijanie się z kożcioła?…

    – tego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
    – tego, że czepiasz się rzeczy, które nie są istotne, omijając przy tym prawdziwy sens wypowiedzi
    – tego, że unikasz pytań na które nie potrafisz sensownie odpowiedzieć
    – tego, że odpowiadasz zazwyczaj nie podając konkretnych argumentów
    – tego, że wywyższasz się tu z powodu tego, że niby zostałeż ożwiecony

    jeżli Ci się wydaje, że np. parvati, miszczu, Onione czy ja szydzimy z Ciebie bo jesteż chrzeżcijaninem to już nie mam więcej pytań 😆

    ja nie umiem czytać ze zrozumieniem?.. i kto to mówi 😆
    Znajdż zdanie w którym się wywyższłem z tego względu że niby jestem ożwiecony!

    Coż co dla Ciebie nie jest istotne dla innych może być!
    Nie unikam żadnych pytań-to Ty unikasz moich odpowiedzi.
    To nie dyskusja o tym czy jakiż film jest dobry by podawać argumenty

    no włażnie.. jak ktoż wyzywa, kpi szydzi z boga nie znaczy, że kpi z ciebie bo nim nie jesteż 😐

    szczerze to już mi się nie chce nic tobie udowadniać.

    temat, w którym stwierdziłeż, że moja dusza będzie potępiona czy coż w tym stylu było twoim wywyższaniem się.

    ja nie unikam twoich odpowiedzi, po prostu niewiele w nich konkretów których oczekuje.

    argumenty są potrzebne żeby udowodnić jakąkolwiek rację – więc nie pierdziel że nie są potrzebne.

    i już się nie wysilaj z odpowiedziami, będę je ignorować bo nie widzę w tym sensu…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    taki juz ze mnie potworny szyderca
    miszczu aka powrót szydery!

    ja tam do katoli nic nie mam, 95% moje rodziny to katole

    ja tylko smieje sie z debili

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Cleo napisałem że twoja dusza MOŻE być potępiona a nie że JEST potępiona… to są DWIE RÓŻNE rzeczy..

    Czy to według Ciebie wywyższanie się?..

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no włażnie.. jak ktoż wyzywa, kpi szydzi z boga nie znaczy, że kpi z ciebie bo nim nie jesteż 😐

    Jak ktoż szydzi z Boga to szydzi też ze mnie-Jak ktoż szydzi z twojego ojca to Ciebie to nie rusza?…

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nasze obraźliwe wypowiedzi nie tyczą się bezpożrednio Twojej religii ale

    – tego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem

    Wiesz Cleo, koleż na poziomie, pisze na poziomie, odpowiada na większożć pytań, wie o co chodzi, może jakiż jeden post źle zinterpretował to ty odrazu wyjeżdzasz, z takim super popularnym na każdym forum tekstem „nie umiesz czytac ze zrozumieniem”
    Życzę Ci żebyż Ty umiała w takim stopniu czytac ze zrozumieniem jak Pablo.

    [usunięto_link] wrote:

    – tego, że czepiasz się rzeczy, które nie są istotne, omijając przy tym prawdziwy sens wypowiedzi

    Podaj przykłąd, bo sypiać takimi ogólnikami każdy głupi potrafi.
    [usunięto_link] wrote:

    – tego, że unikasz pytań na które nie potrafisz sensownie odpowiedzieć

    Znowu to samo. Podaj przykład w takim razie. Mnie Pablo trochę zadziwia ogromem swojej wiedzy. Kurcze w końcu nie jest księdzem, nie musi znać odpowiedzi na wszystko. Co nie znaczy też, że mnie te jego wypowiedzi przekonują. Tym bardziej nie powinnaż mu wyjeżdzac z takimi tekstami, ze twój poziom wiedzy na temat religii – wszystkich za i przeciw, jest niziutki.
    [usunięto_link] wrote:

    – tego, że odpowiadasz zazwyczaj nie podając konkretnych argumentów

    Znów się mylisz. Podaje argumenty. Takie jakie podaje kożciół. Mogą być jeszcze bardzie konkretne? Ma dużą wiedzę w zakresie tego czego kożciół naucza.

    [usunięto_link] wrote:

    – tego, że wywyższasz się tu z powodu tego, że niby zostałeż ożwiecony

    Czemu niby ożwiecony? NA PEWNO został ożwiecony. jeżli mówi, że nie wierzył, a raptownie zaczął tzn, że został ożwiecony -tak to się nazwa.
    Poza tym, jak możesz mówić, że się wywyższa – to podłe, koleż nikogo nie wyzywa, z nikogo nie szydzi, nie obraża. Wywższają się osoby, które nie szanuja innego zdania i się z niego żmieją jak np parvati czy miszczu.
    [usunięto_link] wrote:

    jeżli Ci się wydaje, że np. parvati, miszczu, Onione czy ja szydzimy z Ciebie bo jesteż chrzeżcijaninem to już nie mam więcej pytań 😆

    Nie schlebiaj sobie Cleo porównując się do wiedzy parvati miszcza czy Onione – troche Ci brakuje. Jeżli chodzi natomiast o szydzenie, to schlebiac już sobie możesz, bo w tym im też nie dorównujesz – chociaż to dobre.
    Parvati i miszczu są chamscy wobec niego, parvati w tym temacie zniża się do takiego poziomu, od któregozawsze tak bardzo chciała się odcinać twiedząc, że nie ten poziom. Ale poczytaj sobie jeszcze Cleo na spokojnie i co najważniejsze OBIEKTYWNIE wszystkie odpowiedzi.
    Bo moim zdaniem po prostu nie jesteż obiektywna. Ja tez b ardzie jwierzę w teorie miszcza niż Pabla, ale jeżli widzę, że ktoż gada n a temat Pabla głupoty to musze stanąc w jego obronie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wzięła pigułkę -do końca życia będzie niepełnosprawna"

Przewiń na górę