• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ojejQ
    i co teraz bedzie??

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    dodac tez nalezy sprawe in vitro.
    akurat mi zaden idiota nie wmowi bzdur o tym, ze zamrozone komorki to dziecko, gdyz przewyzszam ich wszystkich wiedza z fizjologii. ale: tysiace

    Teraz to pokazałaż jaki z Ciebe ,,fachowiec” 😆 😆

    Fizjologia to nauka o czynnożciach życiowych która nie ma nic wspólnego z IN VITRO.Nawet w swoim podziale nie odnosi się do etapu zapłodnienia.

    😆

    jesli zaplodnienie nie ma dla ciebie nic wspolnego z czynnosciami zyciowymi, tzn, ze jestes po prostu glupi.

    trzeba bylo uwazac na biologii, nie tylko na religii.

    Raz jeszcze zachęcam Cię do zapoznania czym zajmuje się fizjologia.

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ojejQ
    i co teraz bedzie??

    Jeżeli chodzi o mnie to nic 😉

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Z tego co wiem to PYCHA też jest grzechem ciężkim(Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony).Także może przystopuj nieco z tym informowaniem nas w jakim stadium obecnie znajduje sie czy znajdzie dusza cleo czy kogokolwiek innego.To są sprawy osobiste każdego z nas.Martw się o siebie,chociaż pewnie jesteż pewien,że po żmierci zabiorą Cię złotowłose anioły i zaprowadzą wprost przed oblicze Boga 🙄

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    dodac tez nalezy sprawe in vitro.
    akurat mi zaden idiota nie wmowi bzdur o tym, ze zamrozone komorki to dziecko, gdyz przewyzszam ich wszystkich wiedza z fizjologii.

    Teraz to pokazałaż jaki z Ciebe ,,fachowiec” 😆 😆

    Fizjologia to nauka o czynnożciach życiowych która nie ma nic wspólnego z IN VITRO.Nawet w swoim podziale nie odnosi się do etapu zapłodnienia.

    😆

    jesli zaplodnienie nie ma dla ciebie nic wspolnego z czynnosciami zyciowymi, tzn, ze jestes po prostu glupi.

    trzeba bylo uwazac na biologii, nie tylko na religii.

    Raz jeszcze zachęcam Cię do zapoznania czym zajmuje się fizjologia.

    juz sie zapoznalam. doglebnie.
    mam nawet na to papiery 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    przykład bez sensu.

    ludzie umierają z błahych przyczyn w ilożciach nie wyobrażalnych.

    gdyby bog uważał, że antykoncepcja jest złem, nie dopużciłby do jej powstania………… ?

    tak samo jak ze złem w każdej innej postaci, dlatego wątpię.
    chrzeżcijaństwo NIE MA odpowiedzi na to, dlaczego on dopuszcza zło.

    tłumaczenie jest jedno – macie wolną wole i to, że istnieje szatan – bzdury.

    Uważasz że to że istnieje szatan to bzdura?..
    Zapraszam Cie na spotknie z ks.Johnem Bashoobora do Torunia w dniach
    od 1 lipca.Zapewne dojdzie do odprawienia kilku egzorcyzmów-Gwarantuje Ci że zlejesz się w majtki ze strachu jak je ujrzysz na ,,żywo”
    Zawsze przychodzi kilku ciekawskich niedowiarków-po minucie dają drapaka ze strachu 😆

    Tutaj masz fragment w tej czężci filmu sceny z nich.
    [usunięto_link]

    Aha i jeszcze jedno-jak ktoż mi powie że są to osoby chore psychicznie to niech wie że psychiatra był obecny przy nich-facet póżniej spać nie mógł 😆

    Raz jeszcze zachęcam Cie do lektury materiałów jakie Ci podałem,tam znajdziesz odpowiedzi.Ja już się powtarzać nie będę-chcesz to znajdziesz odpowiedż.Chyba że diabeł Ci podpowiada abyż tego nie robiła…. co wcale nie jest wykluczone…

    hihi

    to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już jest FAKT – potwierdzony niejednokrotnie.

    ja nigdzie nie napisałam, że nie wierze w szatana 😯
    napisałam, że takie tłumaczenia to bzdura

    i nie muszę jechać do torunia by się przekonać – po pierwsze jakoż mnie odpycha od tego miasta (ciekawe dlaczego) a po drugie nie jestem aż tak nawiedzona.., jak już napisałam wczeżniej – nie jest tak, że nie wierze, poza tym mam ważniejsze sprawy – to chyba jasne

    napisalaż że tłumaczenie się szatanem to bzdury!-podważyłaż uznaną prawde chrzeżcijańską.

    Podważanie uznanej prawdy chrzeżcijańskiej to grzech przeciwko duchowi żwiętemu.
    Przykro mi to cleo pisać ale popełniłaż grzech przeciwko duchowi żwiętemu,tym razem nieżwiadomie-następnym razem jak podważysz uznaną prawdę chrzeżcijańską popełnisz go żwiadomie-to będzię oznaczało że twoja dusza jest już potępiona… Wtedy nic Ci nie pomoże spowiedż gdyż twoja dusza będzię stracona…

    szatan istnieje tak samo jak bog, rozowe slonie krazace po orbicie oraz wielki czajnik, ktory steruje swiatem.

    a duch swiety…golebi to akurat nie znosze 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    bez kitu ide o zaklad ze Pablo nie raz dostal po pysku za obrażanie, no chyba ze z domu wychodzi tylko do sklepu, wyrzucic smieci i do kosciola

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    napisalaż że tłumaczenie się szatanem to bzdury!-podważyłaż uznaną prawde chrzeżcijańską.

    Podważanie uznanej prawdy chrzeżcijańskiej to grzech przeciwko duchowi żwiętemu.
    Przykro mi to cleo pisać ale popełniłaż grzech przeciwko duchowi żwiętemu,tym razem nieżwiadomie-następnym razem jak podważysz uznaną prawdę chrzeżcijańską popełnisz go żwiadomie-to będzię oznaczało że twoja dusza jest już potępiona… Wtedy nic Ci nie pomoże spowiedż gdyż twoja dusza będzię stracona…

    A kim ty jesteż, żeby go oceniać?! „Widzisz źdźbło w oku bliźniego swego, a belki w swoim własnym nie dostrzegasz”…znasz ten cytat?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    no w d**** juz mu sie poprzewracalo
    przybyl na forum z misja ewangelizacyjna, nie wiem, moze dostal takie zadanie domowe na kolku rozancowym i robi z siebie jakiegos zbawiciela

    panie „swiety” – za takie cos to sie ryje masakruje i Bog Ci wtedy nie pomaga, ale rozumiem, w koncu to tylko internet

    bez kitu gosc na forum mnie wkurwil, myslalem ze to niemozliwe hahahaha
    chociaz raz sie udalo tez „twardo-glowemu”

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    bez kitu ide o zaklad ze Pablo nie raz dostal po pysku za obrażanie, no chyba ze z domu wychodzi tylko do sklepu, wyrzucic smieci i do kosciola

    Nie chce tu przypominać kto tu kogo obraża miszczu…
    Chyba że chcesz bym koniecznie zebrał te obrażliwe wypowiedzi pod moim adresem.

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    napisalaż że tłumaczenie się szatanem to bzdury!-podważyłaż uznaną prawde chrzeżcijańską.

    Podważanie uznanej prawdy chrzeżcijańskiej to grzech przeciwko duchowi żwiętemu.
    Przykro mi to cleo pisać ale popełniłaż grzech przeciwko duchowi żwiętemu,tym razem nieżwiadomie-następnym razem jak podważysz uznaną prawdę chrzeżcijańską popełnisz go żwiadomie-to będzię oznaczało że twoja dusza jest już potępiona… Wtedy nic Ci nie pomoże spowiedż gdyż twoja dusza będzię stracona…

    A kim ty jesteż, żeby go oceniać?! „Widzisz źdźbło w oku bliźniego swego, a belki w swoim własnym nie dostrzegasz”…znasz ten cytat?

    Nigdy nie należy ,,używać” cytatów z pisma żwiętego bez jego znajomożci.
    Ja tam nikogo nie oceniłem.Wskaż zdanie w którym ją oceniłem drogi Cloudzie 😉

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no w d**** juz mu sie poprzewracalo
    przybyl na forum z misja ewangelizacyjna, nie wiem, moze dostal takie zadanie domowe na kolku rozancowym i robi z siebie jakiegos zbawiciela

    panie „swiety” – za takie cos to sie ryje masakruje i Bog Ci wtedy nie pomaga, ale rozumiem, w koncu to tylko internet

    bez kitu gosc na forum mnie wkurwil, myslalem ze to niemozliwe hahahaha
    chociaz raz sie udalo tez „twardo-glowemu”

    Od człowieka który okreżla się pijakiem nie spodziewalem się szacunku

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    kto okresla sie pijakiem?? hahahahaha

    a tak swoja droga
    napisales 200 postow na forum i KAZDY na tematy zwiazane z kosciolem

    nie uwazasz ze to dowod lekkiego ograniczenia myslenia?
    bardzo szerokie zainteresowania, gratuluje otwartosci umyslu

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Z tego co wiem to PYCHA też jest grzechem ciężkim(Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony).Także może przystopuj nieco z tym informowaniem nas w jakim stadium obecnie znajduje sie czy znajdzie dusza cleo czy kogokolwiek innego.To są sprawy osobiste każdego z nas.Martw się o siebie,chociaż pewnie jesteż pewien,że po żmierci zabiorą Cię złotowłose anioły i zaprowadzą wprost przed oblicze Boga 🙄

    Włażnie jako katolicy jesteżmy zobowiązanii do pouczania i napominania innych w wierze.Nawet jeżeli robimy to poprzez np. ożmieszanie,straszenie,czy wypominanie.
    To nie są sprawy każdego z nas,katolik winien jest zwracać uwage innemu jeżlli popełnia grzech.

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    kto okresla sie pijakiem?? hahahahaha

    a tak swoja droga
    napisales 200 postow na forum i KAZDY na tematy zwiazane z kosciolem

    nie uwazasz ze to dowod lekkiego ograniczenia myslenia?
    bardzo szerokie zainteresowania, gratuluje otwartosci umyslu

    Masz napisane w swoim profilu ,,pijak”.
    nie każdy był związany z tematyką kożcioła. Mam Ci podać przykłady? 😆

    Dziękuje że gratulujesz mi otwartożci umysłu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wzięła pigułkę -do końca życia będzie niepełnosprawna"

Przewiń na górę