• Autor
    Odp.
  • Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    no włażnie.. jak ktoż wyzywa, kpi szydzi z boga nie znaczy, że kpi z ciebie bo nim nie jesteż 😐

    Jak ktoż szydzi z Boga to szydzi też ze mnie-Jak ktoż szydzi z twojego ojca to Ciebie to nie rusza?…

    to, że ktoż nie lubi mojego brata, ojca, czy matki oczywiżcie mnie dotyka. ALE to nie znaczy, że nie lubi mnie.

    z resztą nie ważne..

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    to, że ktoż nie lubi mojego brata, ojca, czy matki oczywiżcie mnie dotyka. ALE to nie znaczy, że nie lubi mnie.

    z resztą nie ważne..

    Ważne, bo grubo się mylisz, a jeżli piszesz, że nie ważne to po prostu brak Ci argumentów.
    Jeżli ktoż obraża czyjąż religie, to obraża także osoby należące do tej religii. Tym baardziej, że co niektórzy na tym forum nie tylko wyżmiewają boga, ale także osoby, wyżmiewają wierzenie w boga – a co za tym idzie – osoby, które wierzą.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    1. Unikanie pytań na które nie potrafi sensownie odpowiedzieć

    [usunięto_link] wrote:

    ale nie trąbi o tym tak jak o antykoncepcji i aborcji.
    przychodzi pijany tatuż do domciu, gwałci córkę ona zachodzi w ciąże a kożciół jest zły na dziecko, że chce usunąć BO KAŻDY MA PRAWO DO ŻYCIA – tak to wygląda

    [usunięto_link] wrote:

    A musi tak mocno o tym trąbić?..
    Kożciół Katolicki jest zły na Ojca.Czym te dziecko zawiniło że chce się je zabić?..

    [usunięto_link] wrote:

    Dziecko niczemu nie jest winne. Ale każdy ma prawo do życia. Zgwałcona przez ojca dziewczynka z mojego przykładu żyć już nie będzie potrafiła – albo się zabije sama, albo zwariuje. Natomiast gdy usunie ciąże, specjaliżci są w stanie jej pomóc. w innym wypadku dziecko – wynik gwałtu ojca – będzie jej całe życie przypominać tamto zdarzenie.

    Powiedz czyje życie jest cenniejsze w tym momencie? zarodka, które nawet nie ma żwiadomożci czy tej dziewczynki? czyja żmierć przyniesie więcej cierpienia?

    BRAK ODPOWIEDZI

    2. Brak umiejętnożci czytania ze zrozumieniem
    3. Czepianie się tego co nie istotne omijając prawdziwy sens wypowiedzi
    [usunięto_link] wrote:

    tłumaczenie jest jedno – macie wolną wole i to, że istnieje szatan – bzdury.

    [usunięto_link] wrote:

    Uważasz że to że istnieje szatan to bzdura?..
    Zapraszam Cie na spotknie z ks.Johnem Bashoobora do Torunia w dniach (¦)

    oczywiżcie wypowiedź nie miała na celu spieranie się z nikim czy szatan istnieje czy też nie

    4. Nie podaje konkretnych argumentów – odpowiada tak jak odpowiada Kosciół – fakt, ale nie znaczy, że jest w tym coż konkretnego. I w zasadzie nie obchodzi mnie to czy to mówi on, czy ksiądz – ważne są dla mnie konkrety, więc nie jest to bezpożredni atak na Pabla.

    Co do tego, że porównuję się do parvati czy miszcza – 😉 nie, do nikogo się nie porównuje… akurat większożć wypowiedzi negatywnych była kierowana przez te osoby i przeze mnie, WIĘC nie było to żadne wgranie się czy coż w tym stylu… po prostu piszę to co uważam, nie ma w tym żadnych haczyków.. jeżli mam inne zdanie to je wygłaszam, jak np.

    [usunięto_link] wrote:

    ksiadz na kazdej mszy chleje wino – a nie sorry, to krew
    no i sam Jezus zamienil wode w wino

    [usunięto_link] wrote:

    nie czepiajmy się szczegółów – raczej nie chleje bo bierze łyka, a to wino smakuje bardziej jak sok jabłkowy niż jak wino..

    ale za to wieczorem lubią sobie popić

    jeżli masz jeszcze jakież wątpliwożci to zapraszam na priv bo wątek jest o czymż zupełnie innym.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    to, że ktoż nie lubi mojego brata, ojca, czy matki oczywiżcie mnie dotyka. ALE to nie znaczy, że nie lubi mnie.

    z resztą nie ważne..

    Ważne, bo grubo się mylisz, a jeżli piszesz, że nie ważne to po prostu brak Ci argumentów.
    Jeżli ktoż obraża czyjąż religie, to obraża także osoby należące do tej religii. Tym baardziej, że co niektórzy na tym forum nie tylko wyżmiewają boga, ale także osoby, wyżmiewają wierzenie w boga – a co za tym idzie – osoby, które wierzą.

    Nie ważne Józiu bo nie chcę na ten temat dyskutować, nie dlatego, że brak mi argumentów. Takie jest moje zdanie. Wszyscy inni mogą mieć inne.

    Jak już wczeżniej napisałam – szukam odpowiedzi na wiele pytań I jeżli coż wydaje mi się głupotą – otwarcie to mówię – chociażby kwestia antykoncepcji w kożciele.. sama wiesz jak jest…

    najprostszy przykład córki zgwałconej przez ojca. nie uważasz, ze głupotą jest zabranianie aborcji w tym wypadku, tylko dlatego, że kożciół tak nakazuje?

    są miliony broniących rację kożcioła – m.in. Pablo, akurat On wypowiada się na tym forum, dlatego też przykre komentarze kierowane są w jego kierunku.

    ciekawe, co by myżlał gdyby to jego dziecko dotknęła taka sytuacja – gwałt i niechciana ciąża, ciekawe czy wówczas też tak zaparcie broniłby teorii kożcioła i czy żądałby zachowania ciąży wbrew woli córki.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ojoj
    ja bylem bardzo mily dla Pabla, to ona zaczal jazde ta akcja z potepiona dusza ;p

    a co do czytania ze zrozumieniem to na prawde srednio mu to wychodzi i interpretuje nasze wypowiedzi tak jak mu sie podoba
    konkretow rzecz jasna nie bedzie podawal bo wiara nie opiera sie na konkretach

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Miszczu wciąż czekam na te twoje żródło z ktorego wziąłeż dane że w stanach żrodowisko akademickie to 95% ateiżci 😆

    Cleo raz jeszcze prosze podaj zdanie w którym stwierdziłem że ,,Bóg urojony” to dzieło szatana 😆 Bo usilnie twierdzisz że to ja nie czytam ze zrozumieniem 😆

    Pablo_Escobar
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    to, że ktoż nie lubi mojego brata, ojca, czy matki oczywiżcie mnie dotyka. ALE to nie znaczy, że nie lubi mnie.

    z resztą nie ważne..

    Ważne, bo grubo się mylisz, a jeżli piszesz, że nie ważne to po prostu brak Ci argumentów.
    Jeżli ktoż obraża czyjąż religie, to obraża także osoby należące do tej religii. Tym baardziej, że co niektórzy na tym forum nie tylko wyżmiewają boga, ale także osoby, wyżmiewają wierzenie w boga – a co za tym idzie – osoby, które wierzą.

    Nie ważne Józiu bo nie chcę na ten temat dyskutować, nie dlatego, że brak mi argumentów. Takie jest moje zdanie. Wszyscy inni mogą mieć inne.

    Jak już wczeżniej napisałam – szukam odpowiedzi na wiele pytań I jeżli coż wydaje mi się głupotą – otwarcie to mówię – chociażby kwestia antykoncepcji w kożciele.. sama wiesz jak jest…

    najprostszy przykład córki zgwałconej przez ojca. nie uważasz, ze głupotą jest zabranianie aborcji w tym wypadku, tylko dlatego, że kożciół tak nakazuje?

    są miliony broniących rację kożcioła – m.in. Pablo, akurat On wypowiada się na tym forum, dlatego też przykre komentarze kierowane są w jego kierunku.

    ciekawe, co by myżlał gdyby to jego dziecko dotknęła taka sytuacja – gwałt i niechciana ciąża, ciekawe czy wówczas też tak zaparcie broniłby teorii kożcioła i czy żądałby zachowania ciąży wbrew woli córki.

    skąd wiesz jaka byłaby wola mojej córki?.. Wychowam ją zgodnie z zasadami kożcioła katolickiego 🙂

    W tej sytuacji nie namawiałbym ją na aborcje-gdyby np. doznała komplikacji po aborcji które uczyniłyby ją bezpłodną to co wtedy?…
    Pozatym wolałbym jej pomóc materialnie,obdarzyć opieką medyczną i psychologiczną-dziecko po urodzeniu mozna byłoby dać rodzinie zastępczej…

    Od razu odpowiem to sierocińce są pełne to nie wina kożcioła ale ludzi którzy są pozbawienie uczuć.. sądze że dzieci z gwałtów to jakież kilka procent wychowanków tam..

    openminded
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Kurcze… przecież wszystko może nam zaszkodzić! nawet zwykła Polopiryna, a ile skutków ubocznych i różnych równie tragicznych przypadków… czytając wszystkie etykiety, ulotki do leków itd. człowiek powinien żyć tylko powietrzem choć i ono jest nieźle zanieczyszczone i pewnie metale ciężkie w nim zawarte też powodują raka… no cóż takie mamy warunki życia, a nie inne… a pigułki… nie chcesz – nie bierz! Ja biorę!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wzięła pigułkę -do końca życia będzie niepełnosprawna"

Przewiń na górę