• Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Z tym drugim. Zgadłam??

    [usunięto_link] wrote:

    fajnie, tylko że jak facet nie spełnia kryteriów „podobania się” pod kątem seksualnym to nie będzie Twoim facetem, tylko Twoim kolegą, albo powiesz mu „zostańmy przyjaciółmi”, tak? i wtedy go nie pokochasz, tak?

    Rozumiem ze jest to do mnie skierowane. wiec odpowiem za siebie.
    Jesli bym go pokochala to nie zerwalabym z nim tylko dlatego ze ma o 2 cm krótszego niz bym chciala….
    Mowisz tak jakby nam chodzilo tylko o seks. A podobno to facetom chodzi. Wiesz ja tez moglabym mowic ze faceci mysla jednym i o jednym. zaszufladkowac was wszystkich w jednym worku. Ale tak nie robie. Kazdy jest inny. I moze nie kazdy leci tylko na d***.
    Narzekasz na nas nie wiem dlaczego-moze Cie jakas cholernie skrzywdzila, ale bez przesady. Wiesz moze mam dopeiro 20 lat, ale szczerze to mam juz taki uraz do facetow jak jasna chole*a. Raz tylko bylam zakochana. I kochalam tego chlopaka za jego calego. Nie za to ze swietnie wygladal, nie za to ze mial sietna prace i co za tym idzie-kase, nie za to ze moglam z nim gadac o wzystkim i ciagle bez przerwy. NIe za to ze byl swietny w lozku. Tylko po prostu… A wiesz jak to sie skonczylo? Powiedzial ze wiecej nie bedziemy sie spotykac bo ja go kocham a jemu chodzi tylko o seks. Iwec nie chrzan ze my myslimy tylko o seksie. To sa stereotypy. Moze i niektore mysla, ale niektore. tak samo jak niektorzy faceci. Czy widziales zybym ja tu na tym forum pisala o facetach jak ty o kobietach? A chyba moglabym.

    Masz racje ze seksualnosc jest wazna. Bez pociagu fizycznego nie bedzie przeciez zadnego zwiazku. To normalne. Nie bedziesz z kobieta a ja z mezczyzna ktorzy nas nie pociagaja fizycznie. Ale nie bedziemy z nimi tez tylko dlatego. Na samym seksie nie mozna zbudowac zwiazku. Tak samo jak na samej przyjazni.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Kocham mimo wszystko, a nie za coż.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Mowisz tak jakby nam chodzilo tylko o seks.

    hehehehe.. skoro Wam nie chodzi o seks i seksualnożć to po co jednych wrzucacie do szufladki „kolega” a innych do szufladki „facet”?

    A podobno to facetom chodzi.

    oj weź przestań.. tak samo Wam chodzi o seks i seksualnożć w związku jak i nam – gdyby nie było seksualnożci – to nie było by żadnego związku.. a poza tym – mylisz pojęcia.

    Wiesz ja tez moglabym mowic ze faceci mysla jednym i o jednym. zaszufladkowac was wszystkich w jednym worku. Ale tak nie robie. Kazdy jest inny. I moze nie kazdy leci tylko na d***.

    nie wiem o co tyle zachodu i po co to udowadnianie racji.

    normalne że zakochujesz się w kimż kto Ci się podoba pod kątem seksualnym i to zarówno jego wygląd jak i osobowożć… przecież nie zakochujesz się bezwarunkowo ot tak.. coż musi Ci się spodobać.
    tylko tak się mówi „ważny jest charakter”, a o seksie najlepiej nie mówić tak jakby nie istniał. bo przecież wszyscy kochamy tak bezwarunkowo, a szczególnie kobiety.

    Narzekasz na nas nie wiem dlaczego-moze Cie jakas cholernie skrzywdzila, ale bez przesady

    stwierdzam fakty.

    Nie za to ze swietnie wygladal, nie za to ze mial sietna prace i co za tym idzie-kase, nie za to ze moglam z nim gadac o wzystkim i ciagle bez przerwy. NIe za to ze byl swietny w lozku. Tylko po prostu…

    a więc mówisz, że nie kochałaż go dlatego, że bla bla, tylko „tak po prostu”? więc dlaczego „tak po prostu” nie pokochałaż kogoż innego??? łapiesz treżć tego co chcę powiedzieć???

    Powiedzial ze wiecej nie bedziemy sie spotykac bo ja go kocham a jemu chodzi tylko o seks.

    dla mnie proste – jeżli chodziło mu tylko o seks, to mógł o tym powiedzieć od razu. ale tak to jest jak się gówniarz bierze za dziewczyny.

    Iwec nie chrzan ze my myslimy tylko o seksie. To sa stereotypy. Moze i niektore mysla, ale niektore. tak samo jak niektorzy faceci. Czy widziales zybym ja tu na tym forum pisala o facetach jak ty o kobietach? A chyba moglabym.

    masz na myżli że to, że zarówno faceci jak i kobiety zakochują się dlatego, że widzą atrakcyjne cechy pod kątem seksualnym [bo i jakim innym niby] – jest STEREOTYPEM? dziewczyno! od początku istnienia rodzaju ludzkiego tak jest! tylko my sobie wymyżlamy jakież „wypada” albo „nie wypada” i tym sposobem nie wypada dziewczynie powiedzieć że ma fajny tyłek bo ktoż pomyżli że „chodzi tylko o seks”, a to przecież jest taaakie złe.

    Masz racje ze seksualnosc jest wazna. Bez pociagu fizycznego nie bedzie przeciez zadnego zwiazku. To normalne.

    no to po co te kłótnie…. skoro teraz przyznajesz mi rację?

    Ale nie bedziemy z nimi tez tylko dlatego. Na samym seksie nie mozna zbudowac zwiazku. Tak samo jak na samej przyjazni.

    dla mnie fakty wyglądają tak: jest sobie męski gożć i ma „branie”. jest atrakcyjny. kobiety go kochają. ma dużo seksu. jest sobie drugi gożć. ma fajny charakter, ale jest totalnie aseksualny. KOCHA GO TYLKO JEGO MAMA, a seks uprawia ze swoją ręką.

    robicie z siebie aniołki i tworzycie stereotypy, że mężczyźni myżlą tylko o jednym, a same tak robicie i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. a oskarżać mogę jedynie za pokrętny sposób myżlania i nie mówienie wprost co jest dla Was atrakcyjne.

    tylko jakież „po prostu”.. „to coż”..

    zgadnij co o tym myżlą sfrustrowani kolesie co Wam wierszyki piszą, albo tacy co czekają i myżlą że „fajna osobowożć”, czyt. dupowłaz wystarczy żeby być z fajną dziewczyną.[/quote]

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Jejku jak Ty motasz….

    Ok dobra masz racje z tym ze nie bede z jakims zyciowym fajtlapa co wyglada jak jas fasola. Ale nie bede z nim tylko dlatego ze ma kase, samochod i wyglad greckiego herosa.

    Pytasz dlaczego nie pokochalam innego. No dlaczego? A dlatego. Na to nie ma odpowiedzi. Przeciez nie mozna sobie powiedziec ze zakocham sie w tym czy w tamtym. Tego sie nie planuje. KOchasz i juz. Nie zastanawiasz sie wtedy dlaczego. I łapie tersc tego co chcesz powiedziec 😉

    Dlaczego nie powiedzial od razu ze mu chodzi o seks? Bo tak mu bylo wygodnie. Zaspakajał sowj poped. A przy tym żwietnie pozorowal ze to jest coż wiecej. I to nie był gówniarz. To było rok temu a jest ode mnie starszy o 6 lat.

    [usunięto_link] wrote:

    no to po co te kłótnie…. skoro teraz przyznajesz mi rację?

    Bo Ty twierdzisz ze chodzi tylko o pociag seksualny. A to nieprawda. Nie ma tak że ktoż Cie pociąga a za nic nie chciał byż byc z nim w związku? Podoba Ci sie tylko fizycznie a uwazasz ze jako osoba jest do niczego, nawet nie chciałbyż sie z tym kims przyjaznic? I co wiążesz się z taka osoba?

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnie fakty wyglądają tak: jest sobie męski gożć i ma „branie”. jest atrakcyjny. kobiety go kochają. ma dużo seksu. jest sobie drugi gożć. ma fajny charakter, ale jest totalnie aseksualny. KOCHA GO TYLKO JEGO MAMA, a seks uprawia ze swoją ręką.

    Pomylileż sie. Z tym pierwszym nikoniecznie muszą sie kochac. Czasem wystarczy ze uprawiaja seks. A ten drugi.. No coż tak bywa. A moze akurat spotka jakas co bedzie go kochac mimo tej aseksualnosci.

    A i tak sobie przypomnialam jakiego mam kolege. Bardzo fajny chlopak. Z charakteru oczywiscie. Kolezanek ma wbrud. Ale wedlug Ciebie powinien wieczory spedzac tylko z mama i onanizowac sie co noc. Bo jest taki brzydki ze szok. Mowie szczerze za nic bym sie z nim nie przespala. A tu co? Od 7 lat jest w szczesliwym zwiazku. I to z dziewczyna za ktora ogladaja sie kolesie na ulicach. Co ona w nim widzi? Szczerze to w kwesti wygladu nie mam pojecia. Ale kochaja sie i sa szczesliwi. O dobrze bo na prawde chlopak jest swietny.
    Wiec zapamietaj: kazda potwora znajdzie swego amatora 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    pustaki sa wsrod nas sialalalaala

    temat brzmi „za co kobiety kochaja?” czyli jest o milosci a ty nie powiedziales o niej ani slowa, caly czas nawijasz o pociagu seksualnym, zal mi cie

    milosc jest wartoscia bezwarunkowa – to wie kazdy kto nie jest pustakiem

    najbardziej mnie rozwalilo: „jest sobie męski gożć i ma „branie”. jest atrakcyjny. kobiety go kochają

    mylisz pojecia, napisales wypracowania nie na temat – jedynka!!

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    milosc jest wartoscia bezwarunkowa – to wie kazdy kto nie jest pustakiem

    widzę że znowu kozaczysz, a nie masz racji.

    miłożć jest warunkowa, choć istnieje miłożć bezwarunkowa.

    ciekawe dlaczego kochasz tą konkretną dziewczynę, a nie laskę bez zębów, której jedzie z pyska, albo narkomankę mieszkającą w tekturowych kartonach… jak Twoja miłożć jest taka bezwarunkowa, to idź i taką pokochaj, a nie pier.. smuty na forum, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistożcią.

    Pytasz dlaczego nie pokochalam innego. No dlaczego? A dlatego. Na to nie ma odpowiedzi. Przeciez nie mozna sobie powiedziec ze zakocham sie w tym czy w tamtym. Tego sie nie planuje. KOchasz i juz. Nie zastanawiasz sie wtedy dlaczego.

    to, że nie umiesz powiedzieć jakie atrakcyjne cechy sprawiają że przyciąga Cię do jakiegoż kolesia – nie oznacza, że kochasz „i już”, nie oznacza to też że nie zakochujesz się w wyglądzie, „całej osobie”, sile, statusie społecznym…

    Bo Ty twierdzisz ze chodzi tylko o pociag seksualny.

    niestety ale chodzi… bo to sprawia, że Cię do człowieka przyciąga, tak że chcesz tworzyć z nim związek i zazwyczaj dopiero później po etapie zakochania i burzy hormonów – przychodzi miłożć. nie mówię, że w całej relacji chodzi tylko o seksualnożć – mówię, że gdyby nie seksualnożć, to nie tworzyłabyż z tym kimż związku – byłby Twoim kumplem po prostu.

    Nie ma tak że ktoż Cie pociąga a za nic nie chciał byż byc z nim w związku?

    ale dla mnie są pociągające cechy, które sprawiają że chcę być z jakąż osobą w związku… gdybym kierował się fajną d…, to chciałbym być z co drugą dziewczyną na tym żwiecie…

    nawet nie chciałbyż sie z tym kims przyjaznic

    ale takie osoby są dla mnie totalnie aseksualne.

    Pomylileż sie. Z tym pierwszym nikoniecznie muszą sie kochac. Czasem wystarczy ze uprawiaja seks. A ten drugi.. No coż tak bywa. A moze akurat spotka jakas co bedzie go kochac mimo tej aseksualnosci.

    tak, z pierwszym kolesiem kobiety uprawiają seks i zakochują się w nim, jest pociągający, a drugiego może zechce jakaż desperatka i to oznacza że kobiety nie zakochują się i nie chcą facetów za ich atrakcyjnożc, tylko kochają „tak po prostu”…

    ale bajki wciskasz 😯

    Wiec zapamietaj: kazda potwora znajdzie swego amatora

    wyjątki nie czynią żadnej reguły.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Mhmm, wkręciłeż sobie, że kobiety takie są i zaciekle bronisz swoich racji. 😉 Szkoda tylko, że nie potrafisz otworzyć się na zdanie innych.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    wyjątki nie czynią żadnej reguły.

    No włażnie w końcu powiedziałeż coż mądrego. Twoje wyjątkowe myżlenie nie czyni żadnej reguły.

    Już się nawet nie da odpisywac na te Twoje fanaberie. Dlaczego ktos nie pokocha babki co jej z pyska jedzie…. No ludzie żmiac sie czy płakac??

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    po prostu nie rozumiem Waszego zaprzeczania jednej rzeczy, a mianowicie:

    temu, że kobieta tworzy związek tylko z facetem który jest dla niej pociągający seksualnie [co nie oznacza, że jest pociągający tylko fizycznie].

    wciskacie bajki o bezinteresownej miłożci rodem z bajeczek braci Grimm, albo bajki o miłożci rodem z romantyzmu.. a w rzeczywistożci patrzy się na to czy człowiek jest atrakcyjny. jak nie jest – to nie tworzy się z nim związku.

    człowiek z wysokim statusem społecznym jest kontaktowy, umie się znaleźć wżród ludzi, rozmawiać z nimi, zapewnia rozrywkę, przetrwanie, ciekawe życie… wysoki status społeczny i nie chodzi tylko o posiadanie kasy – to jest odzwierciedlenie tych wszystkich cech. prawda jest taka, że taki facet przyciąga kobiety i jest dla nich atrakcyjny. facet – szarak, który nie potrafi rozmawiać z ludźmi i jest na garnuszku mamusi – nie jest atrakcyjny i siłą rzeczy mniej kobiet zwróci na niego uwagę.

    to jest takie oczywiste, a Wy walczycie z wiatrakami, gadając o tym że hej – miłożć dzieje się tak „po prostu”. [„ale nie wiem dlaczego”].

    tak przy okazji – możecie mi wytłumaczyć dlaczego tak opacznie rozumiecie pytanie „co kobiety kochają w mężczyznach?”.. tak trudno zczaić że wypowiedź HardDicka jest o tym co jest dla kobiet atrakcyjne i że nikt tutaj nie mówi że miłożć polega na seksualnym przyciąganiu?

    nie. tutaj ktoż mówi – związek tworzy się z kimż pociągającym seksualnie.

    Dlaczego ktos nie pokocha babki co jej z pyska jedzie….

    aha, czyli jednak tworzenie związków kobieta-mężczyzna nie jest takie bezinteresowne i „tak po prostu” jak mogłoby się wydawać niektórym…[/quote]

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    po prostu nie rozumiem Waszego zaprzeczania jednej rzeczy, a mianowicie:

    temu, że kobieta tworzy związek tylko z facetem który jest dla niej pociągający seksualnie [co nie oznacza, że jest pociągający tylko fizycznie].

    nikt temu nie zaprzecza, co za pustak – interpretacja tekstu – 1 !!

    temat jest o milosci a nie o tworzeniu zwiazku od podstaw, nie ma tak ze ktos jest pociagajacy seksualnie i nagle w glowie pojawia sie mysl „kocham cie” – jestes tak pusty ze az mi cie zal

    a milosc jest bezinteresowna – jesli kochasz kobiete a w ta w wypadku utraci obie rece to dalej ja kochasz, proste, a jesli nie to to sie nie nazywa „milosc”

    piszesz kolejne wypracowanie nie na temat i nawet nie czytasz tego co ci ludzie odpisuja, beznadziejny przypadek

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    temat jest o milosci a nie o tworzeniu zwiazku od podstaw

    nigdzie nie napisałem o tworzeniu związku od podstaw, pisałem o zakochaniu i cechach atrakcyjnych.

    nie ma tak ze ktos jest pociagajacy seksualnie i nagle w glowie pojawia sie mysl „kocham cie” – jestes tak pusty ze az mi cie zal

    zacytuj mi fragment w którym tak napisałem, mierny kozaczyno.
    a tak przy okazji – jak jesteż taki mądry, to broń swoich argumentów i napisz – skąd pojawia się w głowie myżl „kocham cie’.

    a milosc jest bezinteresowna – jesli kochasz kobiete a w ta w wypadku utraci obie rece to dalej ja kochasz, proste, a jesli nie to to sie nie nazywa „milosc”

    bardzo piękne, wróć tutaj gdy już tego dożwiadczysz.
    tak przy okazji – piszemy tutaj o atrakcyjnożci, a nie o bezinteresownej miłożci. ale podaj mi przynajmniej jeden przykład bezinteresownej miłożci którego dożwiadczyłeż w życiu. no? czyżby kobieta kochała swoje dziecko bezinteresownie? to dlaczego nie kocha tak samo innych dzieci? a Ty dlaczego kochasz swoją mamę, a innych kobiet w jej wieku jakoż nie? co? gdzie ta bezinteresowna miłożć? co?

    możesz sobie wykrzykiwać że jestem pustakiem, buraku, ale faktów to nie zmieni.

    piszesz kolejne wypracowanie nie na temat i nawet nie czytasz tego co ci ludzie odpisuja

    tak i napewno Offtopiarz roku ma prawo mi zwracać uwagę.. a tak przy okazji – piszę na temat. po prostu trzeba dokładnie przeczytać pierwszą wypowiedź HardDicka, a nie kozaczyć i się rzucać.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    po raz 98749837987 – temat jest o milosci, nie o seksualnosci

    kazda milosc ktorej doswiadczylem w zyciu jest bezinteresowna

    tyle

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    mhmm.

    a tak przy okazji – jak jesteż taki mądry, to broń swoich argumentów i napisz – skąd pojawia się w głowie myżl „kocham cie’.

    Mysl kocham Cie w glowie kobiet pojawia sie poprzez m.in zachowanie faceta, ktore oddzialowuje w taki i w taki sposob na kobiete ze ona czuje sie przy nim tak i tak, przez to jakie podejscie ma do kobiet i do zycia, wspolne przezycia, emocje ktore razem przezywacie.

    Nie kocha sie za cos. Stary. My mezczyzni inaczej widzimy kobiety, one widza nas inaczej. To co pisales o systemie, racja to jaki jestem i to co robie jest sposobem na ominiecie go, byc moze to tez pewien system albo pod niego podlega ale z pewnoscia lepszy i dla mnie i dla kobiet, z ktorymi sie spotykam.

    Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 8:28 pm Temat postu:



    Cytat:
    temat jest o milosci a nie o tworzeniu zwiazku od podstaw

    nigdzie nie napisałem o tworzeniu związku od podstaw, pisałem o zakochaniu i cechach atrakcyjnych.

    Cytat:
    nie ma tak ze ktos jest pociagajacy seksualnie i nagle w glowie pojawia sie mysl „kocham cie” – jestes tak pusty ze az mi cie zal

    zacytuj mi fragment w którym tak napisałem, mierny kozaczyno.
    a tak przy okazji – jak jesteż taki mądry, to broń swoich argumentów i napisz – skąd pojawia się w głowie myżl „kocham cie’.

    Cytat:
    a milosc jest bezinteresowna – jesli kochasz kobiete a w ta w wypadku utraci obie rece to dalej ja kochasz, proste, a jesli nie to to sie nie nazywa „milosc”

    bardzo piękne, wróć tutaj gdy już tego dożwiadczysz.
    tak przy okazji – piszemy tutaj o atrakcyjnożci, a nie o bezinteresownej miłożci. ale podaj mi przynajmniej jeden przykład bezinteresownej miłożci którego dożwiadczyłeż w życiu. no? czyżby kobieta kochała swoje dziecko bezinteresownie? to dlaczego nie kocha tak samo innych dzieci? a Ty dlaczego kochasz swoją mamę, a innych kobiet w jej wieku jakoż nie? co? gdzie ta bezinteresowna miłożć? co?

    Pewnie dlatego ze to JEJ dziecko, ONA je urodzila i wychowuje. Do pojecia ? Czy to takie trudne ?. Poza tym przeczytaj podpunkty HardDicka w jego pierwszym poscie tego topiku a pozniej dyskutuj o tym co jest atrakcyjne dla kobiet 🙂

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Pewnie dlatego ze to JEJ dziecko, ONA je urodzila i wychowuje. Do pojecia ? Czy to takie trudne ?

    więc konkluzja jest prosta: to nie jest miłożć bezinteresowna.
    już nie wspomnę o tym że zaprogramowana biologicznie, a o oksytocynie nawet słówka nie pisnę.

    Mysl kocham Cie w glowie kobiet pojawia sie poprzez m.in zachowanie faceta, ktore oddzialowuje w taki i w taki sposob na kobiete ze ona czuje sie przy nim tak i tak, przez to jakie podejscie ma do kobiet i do zycia, wspolne przezycia, emocje ktore razem przezywacie.

    o, popatrz, tutaj kocha się za coż

    Nie kocha sie za cos. Stary. My mezczyzni inaczej widzimy kobiety, one widza nas inaczej.

    a tutaj nagle kocha się bezinteresownie! hehe

    po raz 98749837987 – temat jest o milosci, nie o seksualnosci

    to że w nazwie tematu pojawia się słowo „kochają” nie oznacza, że temat jest o miłożci.

    kazda milosc ktorej doswiadczylem w zyciu jest bezinteresowna

    jakoż mnie ten argument nie przekonuje.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    mhmm.

    Z Twoim mysleniem to nawet podcieranie sobie d*** nie jest bezinteresowne. Dziwne masz myslenie.

    Robisz sobie tym duze kuku no ale pozalujesz kiedys jak spotkasz kobiete, da Ci kopa w d*** i powie ” widzisz malo wiesz o kobietach i malo o zyciu, moze gdybys nauczyl sie tego na wczesniejszych to teraz bylbys ze mna ”. Nie zycze Ci tego ale zycze Ci zebys troche inaczej spojrzal na kobiety i to czym sie kieruja w wyborze faceta.

    Bo jezeli myslisz ze NAJWAZNIEJSZA jest kasa czy wyglad to juz nawet nie chce mi sie z Toba dyskutowac.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Za co kobieta kocha mężczyznę?"

Przewiń na górę