• Autor
    Odp.
  • the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Dla mnie perfumy, to tak naprawdę jedyna kwestia, w której jakożć i marka mają kolosalne znaczenie. Nazwijcie to sobie snobizmem, lansem czy co tam chcecie, ale wolę nie pachnieć wcale, niż używać byle jakich wód za 50 zł. Avon czy Oriflame mi po prostu tandetnie żmierdzi. Rozumiem nastolatki, które nie mają jeszcze wyrobionego gustu – sama mając 13 – 14 lat używałam takich p****ół. Ale kiedy dorosła kobieta mówi, że jednym z „jej” zapachów jest Little Black Dress z Avonu, to zabijam ją żmiechem.

    Pisałam już gdzież jakich perfum używam, ale skoro mowa o cenach, spokojnie mogę podać. Generalnie kupuję tylko największe „flaszki” projektanta, ponieważ mniejsze w przeliczeniu wychodzą kolosalnie drożej.

    Moja ukochana Lolita edp – 350 zł/100ml
    Kenzo Jungle Elephant edp – 375 zł/100ml
    Hugo Woman edt – 245 zł/125ml

    A co do SuperPham – włażnie ostatnio pierwszy raz w życiu kupiłam malutką buteleczkę 30 ml. Ale musicie przyznać, że 30 ml Lolity za 99,99 to jak za darmo – nie mogłam nie skorzystać z takiej promocji.

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Perfumy to tak naprawdę wizytówka kobiety:) Ja uwielbiam j’adory. Oczywiżcie ich cena jest przerażająca w normalnych sklepach jak dla mnie, dlatego ja korzystam ze sklepu internetowego ( kokai.pl ) Moje j’adory są tam najtańsze:)

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Mogę sie zgodzić,perfumy to wizytówka kobiety,dlatego uważam że nie powinno się na nich oszczędzać.
    I nie tylko te za 300zł są dobre lub najlepsze. Poniekąd płacimy za markę,dopiero potem za zapach.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Używam tylko oryginalnych perfum, kobieta powinna oszczędzać , ale nie na sobie;p;p Wyszukałam na allegro sprzedawce perfumy-firmowe, zapachy są wszystkie oryginalne, a ceny jednym słowem super!!! Nie trzeba też wydawać fortuny, by posiadać oryginalne perfumy.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Bardzo lubię perfumy,by się długo utrzymywały powinny być oryginalne, ale nie muszą być najdroższe, moim ostatnim zakupem jest Euphoria CK;] Mogę polecić allegrowicza perfumy-firmowe, jestem naprawdę zadowolona z zakupu;)

    EveS
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja polecam Perfumerie Złote Zapachy.. Tanio, pewnie i solidnie.
    Oryginały w 100 procentach.. Wiem bo sama duzo kupuje. Mam hopla na punkcie perfum i nie dałabym sie oszukac:)

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    ja kupuje u SIostry jest taka firma fm group – perfumy trzeci raz kupowałam, tanio jak nie powiem, a zapachy piękne i długo się trzymają.
    Tyle tylko że mi na marce nie zalezy 🙂

    Anabellissima
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hmmm.. różnie, max wydałam chyba ponad 300 zł… ale na tym nie lubię oszczędzać, oczywiżcie, wszystko z umiarem 😀

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    jak mam „lepszy” finansowo miesiac, to okolo 200 zl moge wydac na perfumy. jak sa gorsze dni, to kupuje rozlewane albo w promocjach w superpharmie.

    Marcia_D
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ja potrafię wydać te ok. 200zł na perfumy, ale jak kupię sobie drogie to zostają na okazje różne, raczej nie każdego dnia do pracy do biura, bo wtedy to wyszłyby za szybko 🙂 na co dzień takie za 100zł są ok.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Więc jeżli o mnie chodzi to wiem, że często nie trzeba wydawać większych kwot, za dobrą jakożć i już za te 50 – 80zł możesz kupić coż na prawdę ekskluzywnego.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Pewnie że można brutala albo tego murzyna na plaży jupi

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    moje perfumy kosztują zazwyczaj 300 zł. jest to pewnego rodzaju inwestycja wiec staram sie dokladnie wybrac zapach, który bedzie mi sie podobal przez długi czas.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Raz na jakiż czas kupuje sobie takie do 120-150 zł, wszystko zależy od zawartożci portfela w danym momencie.

    cyganeczka19
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    W polsce jak bylam to granica od 5 do 15 w tym dyzodoranty nie tylko perfumy .Teraz aktualnie jestem w Angli i kupuje za 1 funta .Nigdy sporych pieniadzy nie wydawalam na perfumy czy dyzodoranty.Za grosze mozna naprawde fajne zapachy kupic wiadomo ze bóg wie ile sie nie trzymaja ale zawsze mozna sie kilka razy psikac;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " za ile perfumy"

Przewiń na górę