• Autor
    Odp.
  • malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    czy ktos jest rowniez chetny?? 🙂 kiedys trenowalam (jakies 6 lat temu) biegi na dlugie dystanse, nie wiem czemu przerwalam.
    teraz chce wrocic do biegania, nie tylko ze wzgledu na wage, ale glownie – kondycje, samopoczucie, silna wole 🙂
    czy ktos tez ma ochote pobiegac? zaczynam od 3 km co 2 dzien 🙂

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Hm ojej w sumie ja powinnam, chce obecnie palenie rzucić 😉 akurat wiem, że to by mi pomogło, więc może …

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    No i ja tez powinnam. Kiedyż również biegałam, tak dla kondychy i figury, ale znudziło mi sie, bo nie widziałam efektów. Pozatym strasznie mnie to męczyło. Wolę rower

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja też wolę o wiele rower. Zreszta o jakie „wiele”… Nienawidze biegac. A rowerem jezdze duzo i czesto. Przyjemne z pozytecznym 🙂

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Jogging żwietna sprawa 😉 Kiedyż biegałam codziennie, ale teraz albo nie ma czasu, albo człowiek jest zmęczony po 10 godzinach w pracy albo się po prostu nie chce… a szkoda

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    dziewczyny, nie znacie się 😛 😛
    bieganie też może być super przyjemnożcią…. biegniesz sobie parkiem albo lasem i snujesz różne plany, wizje, marzenia – dla mnie to ekstra sposób na relaks 🙂

    aish, dlatego ja biegam rano, bo po pracy to nie ma szans zebym sie zmobilizowala!

    a czy jest tu ktos kto biega już dłużej?? bo mam kilka pytań 🙂

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Ja biegam od 2 lat więc pytaj, ale szczerze mówiąc jak myslisz poważnie o bieganiu to może się zapisz na forum pożwięconemu temu zagadnieniu…. np biegajznami albo bieganie.pl 🙂
    Swoją drogą, mało wżród pań na obcasach biegaczek 🙁 a szkoda! 🙁

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A biegł ktoż z was może na nike human race ? jak wrażenia ?

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    z tym forum to dobry pomysł, znalazłam w sieci kilka dużych serwisów pożwięconych bieganiu…. co prawda straszni tam zapaleńcy, ale co tam 🙂
    na razie wyczytałam, że muszę podczas biegania spadać na pięty, kupić sobie solidne obuwie do biegania i biegać regularnie, choć niekoniecznie codziennie 😉

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    tak trzymać 🙂 ja biegam co drugi dzień 5km, czyli 20km tygodniowo. co do butów – nike victory spike to mój nowy nabytek, w końcu się zdecydowałam na profesjonalne buty i nie żałuję.

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    dzięki 🙂 co do butów które poleciłaż to znalazłam w sieci ich reklamę: [usunięto_link]
    niezłe, co?? 🙂 🙂
    a buty rzeczywiżcie bardzo fajne 🙂

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Reklamy mają żwietne, jeszcze ta mi się strasznie podoba [usunięto_link]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nie mam psa niestety i dopoki go nie bede miec…nie bede tez biegac. mimo ze mam gdzie. wlozenie dresu, adidasow i dolaczenie do joggingujacych ludzi wydaje mi sie niesamowitym obciachem i nie moge tego w sobie zwalczyc.

    tak samo fitness i liczne rodzaje aerobiku: nie. tyle razy probowalam to oswoic i nic z tego 😆

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Oj do biegania nie koniecznie pies jest potrzebny 🙂 moim zdaniem wystarczy mp3 i dobra muzyka 🙂 a widziałyżcie może tą reklamę [usunięto_link] ?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    z tym ze jak napisalam wyzej: to przekracza moje granice obciachu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zaczynam biegac"

Przewiń na górę