• Autor
    Odp.
  • Szalona
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Nigdy nie kupuje przez net często oglądam a potem szukam sklepów w realu, taki ma m rozmiar ze kurcze nigdy nie wiem jaki będzie dobry B,C no i firmy maja różne rozmiarówki

    kate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam

    Ja kupuję przez internet w szczególnożci na allegro. Przed zakupem sprawdzam kupującego – ilożć komentarzy i ilożc asortymentu – jeżli duzy to wydaje się wiarygodny. Potem przegladam jego ofertę i poprostu pytam o dostępnożć tego co ma wystawione, jak szybko to do mnie przeżle itp. Ostatnio kupowałam 3 koszulki firmy ELDAR. Są super. Bawełniane idealnie przylegają do ciała, są rozciągliwe, tylko trzeba pamietać o doborze włażciwego rozmiaru.

    kluska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    a jak Wam sie podoba taki komplecik?
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    mi sie podoba, ale jestem ciekawa Waszych opinii 🙂
    Modyfikacja
    Fi

    kate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam

    Ja kupuję przez internet w szczególnożci na allegro. Przed zakupem sprawdzam kupującego – ilożć komentarzy i ilożc asortymentu – jeżli duzy to wydaje się wiarygodny. Potem przegladam jego ofertę i poprostu pytam o dostępnożć tego co ma wystawione, jak szybko to do mnie przeżle itp. Ostatnio kupowałam 3 koszulki firmy ELDAR. Są super. Bawełniane idealnie przylegają do ciała, są rozciągliwe, tylko trzeba pamietać o doborze włażciwego rozmiaru.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja bym się bała kupowac bielizne prze internet zawsze musze ja zamierzyć bałabym się że miseczki będa jakos dziwnie leżeć i np zle formowac piersi

    aniai
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tylko i wyłącznie przez net. Powód jest prosty- jest tylko kilka sklepów w Polsce gdzie mogłabym ubrać moje 80 H, i żaden nie jest blisko, więc szkoda i czasu i kasy na szwendanie się po kraju. Znam dobrze swój rozmiar, wiem jaki krój jest dla mnie najlepszy i na co zwracać uwagę. Niepasujący stanik mogę zawsze odesłać lub wymienić (w ciągu 10 dni, z zachowaniem oczywiżcie podstawowych zasad- niwoderwane metki, faktura itp., za granicę przeważnie 30 dni). Poza tym, co dla mnie jest paradoksem, zakupy w np. brytyjskich sklepach internetowych wychodzą taniej niż w Polsce, przesyłki dochodzą szybciej no i wybór taki, że się szczękę z podłogi zbiera. Dla dziewczyn z mniejszym rozmiarem miseczek to nic specjalnego, ale u nas sklepy jeżli już mają duże rozmiary, to białe, czarne albo cieliste i tak zabudowane, że nie wiadomo czy żmiać się czy płakać. A jak się chce blękitnych albo zielonych koronek to co?

    czarnaewa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    @dianka22 wrote:

    Ja mam zwlaszcza niemile doswiadczenia ze strona INTYMNA.PL, która według mnie jest niekompetenta i oszukuje klijentów odsyłając im uszkodzony towar

    Czy ma ktoż więcej taki stosunek do tego sklepu? Mam zebrane kilka sklepów z tórych korzystałam i je polecam. Faktem jest że po jednokrotnych zakupach trudno się wypowiadać o całokształacie. A może to tobie się tylko tak trafiło. Chciała bym zweryfikować intymna.pl. Pracuję nad czarną listą niesolidnych sklepów intetnetowych. Nie przypuszczałam że ten może tam trafić.

    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
    Modyfikacja!

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja nie jestem przekonana do zakupów w tej formie i dlatego nawet jeszcze nie skorzystałam z tego. Wolę pobiegać po sklepach, poszperać i poprzymierzać i zobaczyć jak to na mnie leży i czy np. w danym kolorze równie dobrze wyglądam. Tym bardziej że rozmiar rozmiarowi nie równy, i często mi sie zdarzało, że rozmiar 38 lub M (bo takie noszę) okazywał się po przymierzeniu za mały i musiałam przymierzać ubranie nawet o dwa numery większe, bo – słowa ekspedientek – ta firma ma taką dziwną rozmiarówkę … ręce opadają ….

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Podpisuje się pod słowami Meg77. Ja też nie kupiłabym ubrań przez internet. Jednak nie jestem aż tak „nowoczesna”. Muszę najpierw przymierzyc, sprawdzic czy dobrze się w tym czuję. Co innego inne rzeczy, ale ubrań nie kupiłabym.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm a ja przez net kupilam: pierwsza rzecz sukienke ciazową parę lat temu, potem kilka innych rzeczy dla mojej Ali, a w tym roku nawet 2 pary butów, jedne na bal karnawałowy 10 cm obcas i przetanczylam w nich całą noc a 2 sportowe:)Polecam wiec zakupy przxzez net

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm a ja przez net kupilam: pierwsza rzecz sukienke ciazową parę lat temu, potem kilka innych rzeczy dla mojej Ali, a w tym roku nawet 2 pary butów, jedne na bal karnawałowy 10 cm obcas i przetanczylam w nich całą noc a 2 sportowe:)Polecam wiec zakupy przxzez net

    JA też polecam, ale trzeba wiedzieć gdzie i co kupować.

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    aniai – daj namiar na takie sklepy, bardzo Cię proszę. Ja mam 75 g i to co jest w sklepach to porażka…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jasne, że lepiej zapłacić, chociaż trafiłam też na tańsze cudeńka, które są żwietne, no ale to tylko wyjątki.

    mariann1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Oczywiżcie lepiej zapłacić więcej za dobrą jakożć, niż 20 zł za chińszczyznę. A lepiej kupować bieliznę w sklepach internetowych niż na allegro, bo zawsze jak nie pasuje można zwrócić.

    Polecam sklepik [usunięto_link]

    pozdrawiam

    agta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A znajdę w tym sklepie staniki o obwodach 60, ewentualnie 65?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę