• Autor
    Odp.
  • Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Przez net? Ha ha jasne że tak – głównie gacie 🙂 takie jak te:

    [usunięto_link][usunięto_link]

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    POLECAM POROWNYWARKE CEN CENEO! Naprawde super sprawa. Ostatnio zamowilam sobie taki komplecik (czekam na dostawe):

    [usunięto_link]

    jak sie podoba?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Kupowałyżcie bądź kupujecie bieliznę przez net??? ❓

    Tak , zdarzyło mi sie kupic na walentynki jeden gorsecik 😉
    na intymna.pl i wiecie jaki był efekt końcowy …a co ja tam bede pisac ,zreszta same wiecie.

    anna78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czesc . Ja kupowałam ostatnio bielizne na stronie [usunięto_link]
    naprawde fajna kobitka mi doradziła a kupowałam stanik. jest cała rozmiarówka i jak cos zle dobierzesz to mozesz oddac 😀

    anna78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    To twoje zdanie
    Ja nie miałam zadnych problemów w poruszaniu sie w [usunięto_link]
    wyszukiwarka sprawdziłam jest normalna a to co piszesz to zajebista rozmiarówka przy kompletach najpierw podana góra stanika i dół TO CHYBA DOBRE PRAWDA. 😆

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Słuchajcie ,najważneijsze jest to aby tabele podane na stronie były zgodne z rzeczywistymi.Na intymnej nie ma najmniejszego problemu a uwierzcie mi ze nie mam prosto wybrac dobrego stanika ,poniewaz mam maly biut a chce kupować te w stylu push-up.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    no niestety ja nie jestem zadowolona z intymnej, jeden stanik mojego rozmiaru i to jeszcze niezbyt ładny 😕 ogólnie mam problem z doborem staników dla siebie, jakoż mały wybór jest wszędzie, ostatnim naprawdę udanym zakupem był stanik kupiony przez ebay, więc nieźle 😛

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Ja też mam problem z doborem i…wyborem w „normalnych” sklepach -jak pytałam o mały obwód z dużą miseczką, to padała odpowiedź, że 60 ani 65 „się nie robi”. Na szczężcie niedawno odkryłam firmę i bardzo wygodny model stanika, do tego taniej niż w sklepach bieliźniarskich – [usunięto_link]
    I jestem bardzo zadowolona 8)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    no niestety ja nie jestem zadowolona z intymnej, jeden stanik mojego rozmiaru i to jeszcze niezbyt ładny 😕 ogólnie mam problem z doborem staników dla siebie, jakoż mały wybór jest wszędzie, ostatnim naprawdę udanym zakupem był stanik kupiony przez ebay, więc nieźle 😛

    Z tego co wiem to przeciez jest tam mozliwosc wymiany badz zwrotu….
    Ja na szczescie tarfiłam rewelacyjnie i z rozmiarem i z kolorem.
    Zreszta lubie kupowac w takich sklepach i np. na aukcjach internetowych.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    od niedawna jestem klientką intymna.pl i nie mam im nic do zarzucenia. Zawiódł mnie za to dlazmyslow.pl, bo na paczkę czekałąm długo, nie wszystko przyszło na raz i do tego jeszcze kolor majtek i stanika w od kompletu wyglądał zupełnie inaczej.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A ciekawe jak długo czeka sie na paczke teraz przed swietami…w sumie ruch na poczcie duży wiec z 10 dni trzeba bedzie czekac.A ja kupiłabym fajny komplecik siostrze.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    10 dni?? nie – myżlę, że to nie w ich stylu. Aż kolnę jutro sprawdzić, bo też sobie coż upolowałam w stylu orientalnym 🙂

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    pięknie czytam wypowiedzi – jak typowa blondynka. Przeczytałam, ze pewnie 10 dni minie zanim intymna.pl wyżle zamówienie, a Tobie chodziło o pocztę… ach…
    no – może i masz rację, ale mam nadzieję, że nie trzeba będzie czekać

    kaliminka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dobra jest tez motoda ogldzin w sklepie stacjonarnym,obejrzec dokładnie,przymierzyc i nastepnie zamówic w sklepie internetowym bo jest po prostu taniej. Osobiscie kupuje w sklepie ************ i jak na razie wszystko jestw porzadku. To solidna firma.

    ewka743
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja moge ze swojej strony polecic sekretna.pl Ubieram sie tam juz od dluzszego czasu, moje kolezanki rowniez i nic zlego na ich temat nie moge powiedziec. No i moje noce bywaja teraz duzo bardziej udane niz dotychczas 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę