• Autor
    Odp.
  • Yoginka82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja kupuję i polecam. Mój ulubiony sklep to idealnabielizna. Piękne biustonosze, bardzo dobrej jakożci, no i ciekawe wzory, kolory. Jest w czym wybierać.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja dopiero nie dawno odważyłam się zakupić bieliznę przez Internet. Wczeżniej miałam obawy, że nie będzie odpowiednio leżeć, a wówczas stracę tylko czas na odsyłanie, etc. Zobaczyłam jednak, że na stronie Krisline, wszystko jest dokładnie wyjażnione jaki model wybrać, etc. Postanowiłam zaryzykować i…..jestem bardzo zadowolona:) Mam wrażenie, że dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu, a przy tym jest zdecydowanie szerszy wybór. Ja jestem ogromnie zadowolona z mojego nowiutkiego kompleciku 🙂

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja ogólnie dużo rzeczy kupuję przez Internet, także bielizna nie jest wyjątkiem. Jeżeli chodzi o firmy to preferuję bieliznę Atlantic. Jest elegancka i wygodna. Dlatego często zaglądam włażnie do sklepu uasi.pl gdzie można bieliznę tej firmy znaleźć. Jest to o wiele wygodniejsze niż łażenie po sklepach i stanie w kolejkach do kasy 🙂

    saw
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Proste, ale żliczne koszulki nocne w stylu vintage można znaleźć na nostalgiadesign pl/ pl/ bielizna – nocna. Lub wpiszcie w wyszukiwarce „bialcon by night”.

    florentina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja kupuję bieliznę już praktycznie tylko przez neta, jakiż czas temu upatrzyłam sobie sklep Jagna gdzie parę razy kupiłam bieliznę, z której byłam bardzo zadowolona (raz robiłam zwrot bo źle dobrałam rozmiar i wszystko było ok).Mają tam fajną bieliznę różnych marek i często ciekawe promocje więc pozostaję im wierna 😉

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    To bardzo wygodna forma zakupów i chyba przyzna to każdy. Tym bardziej jeżeli znamy swój rozmiar i wiemy co kupić. W razie czego zawsze można przecież wymienić na inny. W naszym sklepie to nie problem.

    natalka_888
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Również nie mam oporów przed kupowaniem bielizny w Internecie. Często można kupić markową bieliznę po niższych cenach.
    Przykład:
    Sklep [usunięto_link] wprowadził promocję na bieliznę, która można kupić 38% taniej. Oferta zmienia się co 15 minut więc nic tylko czatować na jakiż fajny komplecik ❗ 😀

    malwina26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej drogie Panie,

    Za bardzo nie orientowałam się gdzie kupować ale jest tego dużo w sensie wiele mamy portali sprzedażowych czy aukcyjnych . Co polecacie włażciwie..?

    Ale czy słyszałyżcie coż o WWW FEELBRAND EU – markowe rzeczy, DOSTAWA w 2 TYG, ZAKUPY ZA DARMO kojarzycie..?

    Dowiedziałam sie tylko że udzielają sie w wolontariacie w sumie przyjemne z pozytecznym – zakupy i wolontariat.

    Czekam na wasze opinie

    z góry dzięki

    kasia_76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja tylko kupuję przez internet. Raz spróbowałam, dodatkowo otrzymałam fajny rabacik 6,5% bo kupiłam przez serwis szmalback i jestem bardzo zadowolona. Polecam sklepy: intymna, heppin.

    Olive_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Choć zakupy internetowe coraz bardziej zyskują na popularnożci ze względu na oszczędnożć czasu i wygodę, to w dalszym ciągu mamy opory przed kupowaniem w sklepach internetowych niektórych produktów, w tym bielizny, a w szczególnożci biustonoszy obawiając się nietrafionego zakupu. Jednak znając swoje wymiary i ulubiony fason biustonosza, który dobieramy między innymi zgodnie z posiadanym typem sylwetki, w internecie bez większych problemów znajdziemy bieliznę, która w 100% spełni nasze oczekiwania. Możemy być mile zaskoczeni, ponieważ obecnie sklepy internetowe często dysponują znacznie szerszą ofertą bielizny niż tradycyjne sklepy stacjonarne. Za pożrednictwem sklepów internetowych kupuje wiele kobiet posiadających niestandardowe wymiaru biustu, ponieważ w sklepach stacjonarnych rozmiary staników często kończą się na D, a przecież wiele kobiet posiada biust w znacznie większym rozmiarze. Należy także pamiętać, że kupując przez internet mamy prawo zwrócić nieużywany towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, otrzymując zwrot pieniędzy za zapłacony towar.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja kupuję bieliznę w sklepach internetowych, tylko zawsze się upewniam, czy będę mogła wymienić jeżliby rozmiar mi nie pasował 🙂

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Zakupy bielizny przez net tak, ale 1) dokladnie wiem, jaki musze miec rozmiar, 2) sklep musi byc naprawde dobry. Od dwoch, trzech miesiecy biore bielizne w Telimenie.pl, ktora mi polecila kolezanka z pracy. Triumph, wiadomo swoje kosztuje, ale material wytrzymuje dluzej niz taki bazarowy 😉 a sam sklepik godny polecenia. Szybko uwijaja sie z zamowieniem,latwo sie z nimi skontaktowac. Same plusiki 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    kupowałyżcie kiedyż markową bieliznę przez kluby zakupowe, np. mi momento? W normalnym sklepie nie mam okazji kupić np. bielizny DKNY, ale pojawia się w klubach zakupowych, czasami nawet taniej o połowę, warto zainwestować?

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Bielizna przez internet ? jak najbardziej 🙂 Kupiłam już kilka fajnych biustonoszy w internetowym sklepie Corin, niedawno mieli obniżki cen i pojawiło się mnóstwo żwietnych modeli w niższych cenach 🙂

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    fajną bieliznę kupowałam kiedyż w lupo.pl, ale już dawno do nich nie zaglądałam… trzeba odżwieżyć znajomożć 😉 ostatnio próbuję swoich sił w zamawianiu przez komórkę, na razie nawet bardziej mi się to podoba, niż 😆 „tradycyjne internetowe zakupy”, ale mobilnie testowałam tylko etesco, teraz pora na inne obszary 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę