• Autor
    Odp.
  • spryna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja soatatnio sobie kupiłam sukieneczkę nife żliczna [usunięto_link]

    WomenRule
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja ze swojego dożwiadczenia mogę polecić kupowanie przez Internet – zwłaszcza firm, do których macie zaufanie i jesteżcie pewne co do rozmiaru. Zresztą większożć polskich firm oferuje sprzedaż bezpożrednio na swoich stronach. Ja zawsze korzystam z tej opcji…

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja również nie mam oporów przed kupowaniem bielizny w internecie. U mnie zresztą jest to już chyba kwestia przyzwyczajenia, kiedyż zaczęłam, nie zawiodłam się i tak trwa to nadal. Jakoż nawet czasem bardziej mi odpowiada takie przeglądanie rzeczy w internecie, to akurat nie wiem z czego wynika. Najczężciej są to polscy producenci, patriotyzm lokalny:) uważam, że patrząc do tyłu parę lat, to nasze polskie firmy naprawdę zrobiły duży postęp.

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Jak zna się dokładnie swoje wymiary, to nie ma się czego bać. W internecie jest tyle miejsc gdzie warto kupować bieliznę, ze nie ma się co zastanawiać. Przede wszystkim jest dużo taniej i głownie dlatego warto kupować w sieci, ale oprócz tego można znaleźć niepowtarzalne modele, takie, których nie znajdziemy w normalnym sklepie.

    Natalala
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Często kupuje przez net i do tej pory nie miałam żadnych niespodzianek.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Jak się ma sprawdzony sklep to potem tylko tak się chce kupować;) A jak chcę wypróbować jakiż nowy to najprostszy sposób- szukam opinii klientek na necie

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Dokładnie tak,wystarczy miec swój sprawdzony i godny zaufania sklep internetowy i wtedy bez obawy można kupowac. To nie tyczy się tylko bielizny,a włażciwie wszystkiego ubrań,perfum,kosmetyków czy sprzetu agd.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dokładnie tak,wystarczy miec swój sprawdzony i godny zaufania sklep internetowy i wtedy bez obawy można kupowac. To nie tyczy się tylko bielizny,a włażciwie wszystkiego ubrań,perfum,kosmetyków czy sprzetu agd.

    Jasne, że tak. Prosty mechanizm napędzający reklamę- mi się coż spodoba, nabieram zaufania do danego sklepu i w nim kupuję, polecam go swoim znajomym, oni sprawdzają i polecają swoim

    anaaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Znalazlam sklep na allegro, ktory podaje dokladne wymiary i nigdy sie nie nabralam na cos co na mnie nie pasuje 😀 moge podac link jak ktos chce

    Corin
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    a kupujecie bieliznę, którą już znacie czy taka, która akurat wpadnie wam w oko? zaryzykowałybyżcie i kupiły markę, której kompletnie nie znacie czy raczej stawiacie na swoje ulubione marki? 😉

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    a ja przez internet raczej nie kupuję… poza jednym sklepem, w którym są moje rozmiary i piękne kroje – jest sprawdzony i wiem, że bielizna na pewno będzie na mnie pasowała; poza tym – wolę jednak przymierzyć i zobaczyć czy dany kolor/fason w ogóle do mnie pasuje

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Co prawda kupowałam tylko dwa razy bieliznę ale nie miałam problemu ani z rozmiarem ani ze sklepem.Wolę co prawda obejrzeć i przymierzyć ale w niektórych nie ma takiego wyboru jak w necie.

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    @DesperateHouswife wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    poza tym – wolę jednak przymierzyć i zobaczyć czy dany kolor/fason w ogóle do mnie pasuje

    No ale kupując przez net mierzysz – w domu. Nie widzę problemu 🙂

    no tak – masz rację, ale jak dla mnie to już za późno ;P a z odsyłaniem nieudanego zakupu za dużo zachodu 😉

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Nie, nie kupuję. Wolę spokojnie przymierzyć w stacjonarnym sklepie. Jeżli ktoż ma sprawdzony rozmiar i wie, że trafi i nie będzie musiał odsyłać to czemu nie.

    agaticzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie, nie kupuję. Wolę spokojnie przymierzyć w stacjonarnym sklepie. Jeżli ktoż ma sprawdzony rozmiar i wie, że trafi i nie będzie musiał odsyłać to czemu nie.

    Zdecydowanie się zgadzam 😉 Ale też, żeby mieć coż sprawdzonego trzeba najpierw zrobić pierwszy krok i zaryzykować ;P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę