zielone oczy ale jaki cien?

  • Autor
    Odp.
  • aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    czesc wam mam od dawna problem z dobraniem koloru cienia do moich ciemnych zielonych oczu… chciala bym podkreslic ich kolor i nadac im toche zywszego wyrazu ale niewiem jak? ma ktos jakis pomysl chetnie skorzystam z waszych kobiety rad;d….przy okazji chcial by powiekszyc optycznie oko co zrobic jaka kredka i jak?… czekam pozdro

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    możesz używać kolorów takich jak: złoto, pomarańcze, fiolety, róże, brązy. Te kolory podkreżlą zieleń oczu.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    róże i fiolety naprawdę bardzo podkreżlają. takie miedziane, czerwone i pomarańczowe też, ale ja w takich wyglądam trochę jakbym sobie zatarła oczy i była zmęczona.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no to może spróbuj rozjażnić w kąciku wewnętrznym? np. jakąż bielą, albo bardzo jasnym – odpowiednio – różem, złotem itd 😉 daje bardzo przyjemny efekt żwieżożci oka 😉

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    no ok aski te kaciki oka to rozumiem spoko rozjasnie a reszte wewnatrz przyciemnic?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    [usunięto_link]
    chodzi mi o takie przechodzenie kolorów 😉 od najjażniejszego wewnątrz do ciemnego na zewnątrz 😀

    XhoSe
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mam identyczne oczy jak Ty i najczeżciej używam własnie brazu (dobrze nadaje sie do codziennego makijazu), granatu (bardzo podkreżla zielone oczy) oraz fioletu i różu ( choć to już zadziej bo do tych kolorów musisz byc wypoczęta).Najlepiej zrobisz gdy w kącikach oczu nałożysz rozjasniajacy cien,potem ten o żredniej barwie, nastepnie ciemny. Tylko żeby był naprwde ciemny a nie taki wyblakły. Miłej zabawy 😀

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    tu jest trochę porad o tym jak dobierać kolory makijażu 🙂

    [usunięto_link]

    z własnego dożwiadczenia polecałabym kolory ciepłe, od czerwnieni przez pomarańcz… 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    od czerwieni aż po pomarańcz… no pomarańczowe i żółte cienie to posiadam, zdarza się stosować… ale jakoż do czerwieni to chyba w życiu się nie przekonam…

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja mam jeden kolorek koralowy-wpada w pomarańcz, ale to jeszcze jednak bardziej czerwień… fajny jest, ale… trzeba do niego „zamaskować cerę”, tzn dobry podkład. jakiekolwiek naczynko czy rumieniec wygląda przy tym debilnie… no i nie paćkam nim całej powieki od rzęs do brwi… ale moim zdaniem pasuje raczej tylko do jasnej cery.

    oprócz tego beże i brązy to klasyk-podbijają zieleń tęczówki.

    lubię też kolorek wanilii.

    w fioletach dla odmiany absolutnie zawsze wyglądam jakbym sobie gały podbiła… nawet jak jestem wyspana, itepe, itede…

    lamajka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mam pajączki przy nosie, ale jak zatuszuję wszystkie niedoskonałożci podkładem i korektorem to nawet fiolet i pomarańcz na oko mogę położyć. Czekoladowy brąz i jasny szary to moje ulubione , bezpieczne kolory. I zawsze kładę biały cień w kąciku oka.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    oj ja w fioletach zakochana na zabój :mrgreen:
    i też robię ten myk z jasnym cienie myk w kącikach 😀 pięknie rozżwietla 😀

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    też mam zielone oczy i najbardziej lubie złota brązy i beże.Czasami delikatny róż albo mocny fiolet.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    mnie się zdarza, zwłaszcza na wieczorne wyjżcia, łączyć ciepłe złoto z ciepłym lżniącym fioletem – bosko wygląda 😀

    karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ślicznie zielone oczy podkresla fiolet, sliwkowy, ciemniejsze roze polaczone z szarosciami. Jezeli chcesz powiekszyc oko to w wewnetrznym kaciku oka jasny cien (najlepiej jakis perlowy) no i pozniej coraz ciemniejszee, az do zewnetrznego kacika oka gdzie musi byc najciemniej! Ponadto polecam zrobic cienka czarna kreske eyelinerem (najlepiesz w plynie- najtwarlszy i najbardziej czarny) tuz nad gornymi rzesami -> wydadza sie wtedy gestsze co automatyczne powiekszy oko.
    Nigdy nie uzywaj roznych odcieni zieleni bo ukradna kolor teczowki 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zielone oczy ale jaki cien?"

Przewiń na górę