• Autor
    Odp.
  • pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Srebro czy białe złoto na pewno jest o wiele delikatniejsze, i jak dla mnie idealne do noszenia na co dzień. Ale na imprezę warto czasem pokusić się o złoto – w końcu to kolor tego sezonu karnawałowego, i super komponuje się z czarnymi ciuchami, np. sukienką 🙂

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Mi jako facetowi bardzo podoba się oksydowane srebro, ładnie i odpowiednio w niektórych miejscach przyczernione przez nadtrawienie.

    Nie wiem jak inni, ale złoto zawsze kojarzyło mi się ze starymi babami 😉

    chmuraciemna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Też stawiam na srebro, ale najbardziej lubię platynę lub białe złoto.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem wszystko zależy od okazji na jaką zakładamy biżuterie,bo inna będzie na złotą a inna na srebrna,każda pasuje do czegoż innego i pamiętajmy o tym. Osobiżcie wolę chyba jednak złotą-taką klasyczna.

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Srebro.. kolor złota mi nie odpowiada. Ale platyna czy białe złoto – są spoko, bo są… srebrne 😀

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Naszyjnik czy bransoleta też mogą być złote,ale srebrne są bardziej gustowne,podobnie jak kolczyki. Każdy dodatek jest dobry jeżeli dobierzemy go w odpowiedniej tonacji i gużcie.

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    podoba mi się czarne srebro. nie wiem jak profesjonalnie sie nazywa, ale nie jest to ten rodzaj srebra żwiecącego i jasnego, tylko to z czarnym jakby elementem. najlepiej w połączeniu z bursztynem.

    kolorowa12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Srebro jest bardziej uniwersalne i praktyczne,złoto z kolei bardziej wytworne, okazjonalne i eleganckie.Poza tym uważam,że srebro raczej pasuje do 20-latek,a złoto-od lat 30 w górę:) To oczywiżcie zależy też od tego jak sie cały strój skompletuje,ale takie moje zdanie i takie są moje obserwacje.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Złoto jest w cenie, jednak ja wolę bardzo eleganckie i pięknie wykute srebro, są Twórcy biżuterii którzy robią prawdziwe dzieła sztuki…

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Złoto zawsze jest w cenie,to prawda. Ale jeżeli mam wybierać to wolę srebro,jakoż tak się przyzwyczaiłam. Uważam,że to najładniejsza biżuteria.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    To z jednej strony fakt,ale z drugiej jeżeli jest to prawdziwe białe złoto,to będzie się żwietnie prezentować. U nas w sklepi są przykładowe kompozycje ze złotem jak i srebrem,warto zajrzeć i to sprawdzić.

    Morka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    To zalezy od koloru ubrania.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja głównie noszę sztuczną, chociaż coraz czężciej coż jest nie tak. np. ostatnio okazało się że moje uszy zaczynają swędzieć i puchną od kolczyków, które nosiłam przez ostatnie kilka miesięcy. jeżli chodzi o złoto i srebro – mam, ale nie noszę praktycznie w ogóle… w sumie nie wiem dlaczego 😛

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Nie miałam nigdy sztucznej.

    mariposa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    złoto – włażnie zamówiłam sobie pancerkę – rzecz jasna sztuczną 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Złoto czy srebro ?"

Przewiń na górę