• Autor
    Odp.
  • weronika560
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja tam wolę srebro niż złoto 🙂

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Zależy o jaki typ biżuterii chodzi,bo np naszyjnik czy bransoletę wolę srebrną,natomiast kolczyki i pierżcionek już zloty. Taki mam akurat gust i upodobania:)

    Vera-Fashion_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja zdecydowanie złoto,biżuteria zawsze mi się z tym kojarzy a za srebrem jakoż nie przepadam,może to kwestia gustu.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    zdecydowanie srebro..
    nie lubię koloru żóltego złota, dlatego obrączki mam z białego

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    W sumie bez znaczenia, ważne żeby było ciekawie i oryginalnie;) Dlatego ja wybieram biżuterię artystyczną i szczerze ją każdemu polecam:) Zwłaszcza z Galerii Artystycznej KuferArt gdzie jest absolutnie wyjątkowa:) Warto zajrzeć i się przekonać:)

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Zależy do jakiej kreacji, czasem fajniej złoto wygląda a czasem srebro.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    srebro:P

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    A ja też wole srebro 😛 nie wiedzieć czmeu w sumie haha

    PatrycjaSz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja jestem fanką srebra, białego złota, chociaż ostatnio skusiłam się na złoty komplet  w [usunięto_link] i chyba się przekonuję do kolorowej biżuterii, bo zakładam go częściej niż wszystko inne 😀

    anetaaa23
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uwielbiam złoto i srebro, do każdej stylizacji mogę dobrać kolorystycznie co bardziej będzie mi pasowało, teraz złoto też można kupić w rozsądnej cenie i z ciekawymi wzorami tak jak i srebro. Mam wiele stron z których zamawiam ale najczęściej to chyba z Giorre, bo jednak oni maja możliwość personalizowania biżuterii i dobrą jakość :).

    jagoda_dama
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Srebro! Uwielbiam srebrne bransoletki połączone z  moim ulubionym zegarkiem, też srebrnym ze sklepu Otien (model Orival) :))

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Na stronę sklepu trafiłam podczas poszukiwania biżuterii srebrnej w przystępnej cenie. Pomyślałam sobie: Anka Biżuteria brzmi dobrze!!! Czy jestem zadowolona z zakupów? Jak najbardziej!!! Piękne, niebanalne cacuszka, doskonała cena, staranne opakowanie, błyskawiczna realizacja zamówienia. Czego chcieć więcej??? Chyba tylko zasobnego portfelika aby można było kupować….kupować….kupować i cieszyć się jak dziecko otwierając kolejne pudełeczko ze złotymi literkami Anka biżuteria…. Zachęcam do zakupów a Firmie GRATULUJĘ!!!

    MarlenaW
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Zdecydowanie złoto 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Złoto czy srebro ?"

Przewiń na górę