• Autor
    Odp.
  • alicja80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja zdecydowanie wolę srebro, ale kto wie-może mi się jeszcze odmieni i przerzucę się na złoto 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja kiedyż nosiłam tylko srebro, teraz wolę złoto, ale bardzo delikatnie i nie za dużo. Nie lubię wyglądać jak choinka. Wszytko inne sztuczne mnie uczula:(

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja też preferuje srebro. Z tego względu, że jest bardziej uniwersalne niż złoto, chodź nie ukrywam, że czasem zdarzy mi się kupić coż złotego. Internet to dla mnie skarbnica srebrnych dodatków. Wieczorami buszuje po sklepach internetowych z biżuterią, gdyż mogę bez wychodzenia z domu przeglądnąć ich oferty, a co najważniejsze nabyć kolczyki po bardzo atrakcyjnych cenach.

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    jesli [xxxxx] to tylko srebrna!!
    mam jej mnóstwo i zawsze do wszystkiego pasuje!

    złoto, kojarzy mi się już z osobami powaznymi ;]

    EDIT:kowal2

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Co do zasady zdecydowanie wolę srebro. Jakoż złoto nie pasuje jeszcze do mnie i może jak już będę poważną panią X zapragnę opływać w luksusie i obwieszać się takimi rzeczami.
    Poza tym srebro wydaje mi się bardziej uniwersalne i do noszenia „na co dzień”

    neidi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Jakakolwiek biżuteria byle w kolorze srebrnym.
    Nigdy żółte złoto ble obrączki mamy z białego złota.
    Ale z białym złotem też trzeba uważać bo niektórzy jubilerzy robią kiepski stop i wychodzi zbyt żółte.

    Tak czy siak srebro jest najlepsze bo kolor jest niezmienny i piękny.
    Niestety czężć pań ma uczulenie nawet na srebro.

    zonia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    mam 2kolorową obrączkę więc nie muszę sie do niej dostosowywać i w zależnożci od potrzeby i okolicznożci noszę srebro lub złoto. Nie zgadzam się z opinią że złoto jest odpowiednie dla „starszych ” „poważniejszych’ Teraz jest tak ogromny wybór biżuterii że można ją dobrać do każdego wieku białą- platynową lub srebrną jak i tą żółtego złota 😀

    Klara21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zdecydowanie srebro

    nektarynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Przed żlubem srebro, po – złoto 🙂

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Temat ciekawy, niektóre argumenty są naprawdę bardzo dobre 😀 Ja uznaję srebro, tylko srebro i zawsze srebro 😆 Generalnie mam niekontrolowanego bzika na punkcie srebra, a złota nie lubiłam nigdy. Po prostu mi się nie podoba. Srebrny pierżcionek, srebrne kolczyki jak dla mnie zawsze są na czasie i do wszystkiego pasują. Nie wiem dlaczego, ale złoto kojarzy mi się włażnie ze starszymi paniami, które zawieszą na sobie tyle złota, ile są w stanie unieżć 😀 Jeżeli złoto, to tylko białe. Ale to jest drogie. Zakochałam się w srebrnej biżuterii i rozumiem, że tak samo może być ze złotem – tak jak dla mnie istnieje tylko srebro, tak dla innych kobiet tylko złoto. Amen 😆

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Zdecydowanie srebro. Albo białe złoto. W złocie „normalnym” totalnie mi nie do twarzy…mam może jeden łańcuszek złoty reszta srebrna:)

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Zdecydowanie wolę srebrną biżuterię.Kiedyż nie lubiłam połączeń ze złotem ale widziałam ciekawe i nie rażące połączenia.Myżlę taką sobie kupić.

    puszczalska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja za złotem nie przepadam, za to uwielbiam srebro. Srebrne kolczyki, srebrny łańcuszek bo tego jakaż bransoletka lub zegarek. Zresztą mam bzika na pkt. tego koloru, samochód też pod kolor srebra jest 🙂 Pamiętam jeszcze czasy I komunii żw jak dostałam złoty łańcuszek – od razu sie mi nie spodobał ;/ wolałam srebrny zegarek! Od tamtych czasów tylko ten kolor.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ja podpisuje sie obiema rekami pod zlotem. zloto nie musi byc zolte, moze byc tez biale. natomiast myslac tez przyszlosciowa na zlocie nigdy nie stracisz. ale roznie to bywa z miloscia do zlota. patrzac na kumpele w pracy czy ap to jednak wiekszosc nosi srebro. choc uwzam ze to czynnik kosztowy o tym decyduje

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja jakoż specjalnie za złotem nie przepadam. Po prostu na mnie nie wygląda ono dobrze 😉 Także wolę srebro oraz ewentualnie białe złoto. Z żółtego biżuteria mi się nie podoba, wydaje mi się zbyt ciężka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Złoto czy srebro ?"

Przewiń na górę