• Autor
    Odp.
  • madzia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    srebro bardzo lubie:)i nosze

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    tylko srebro.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Też wole srebro lub w ostatecznożci białe złoto

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zdecydowanie srebro, choć kocham białe złoto też.

    kin7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Zdecydowanie srebro! choć nie pogardze białym złotem 😀 uważam że jest bardzo stylowe

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Zdecydowanie wole srebro,ale odkad wyszlam za maz i nosze zlota obraczke,to maz nakupil mi troche zlotych pierdolek,wiec czasami nosze i zloto 😉

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie srebro i złoto wyłącznie białe 😀 nosze srebrny łańcuszek i pierżcionek zaręczynowy dostałam z białego złota 😀 postarał się ten mój chłop. Obrączki też będą z białego złota, ewentualnie łączone

    Dominik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    złoto. Kojarzy mi się z cyganami 8)

    hahaha już sie stereotyp stworzył, tak samo mi sie kojaży 😀 osobiżcie nosze tylko srebro (łańcuch bransoleta)

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Łańcuszki, bransoletki, kolczyki ze srebra. Natomiast pierżcionki koniecznie muszę mieć złote 😀

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja uwielbiam złoto, szczególnie, że pasuje do kolorystyki moich ciuchów 😉 , no i wbrew wyobrażeniom nie ma ona takiego tandetnego odcieniu, jest piękne i subtelne 😀

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie srebro 🙂

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Zazwyczaj noszę srebro (o ile nie zapomnę założyć): pierżcionek (po babci) i łańcuszek. Nie należę jednak do zagorzałych przeciwniczek złota – wiem, że może być piękne. Dostałam ostatnio od rodziców takie jedno złote cudeńko – łańcuszek z wisiorkiem (okazja była szczególna 😉 ) i uważam że jest to najpekniejsza złota rzecz, jaką w kiedykolwiek widziałam. Postanowiłam, że bedzie mi towarzyszyć w najważniejszych dla mnie momentach życia…

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Srebro!

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Zawsze chodziłam w srebrze i wydawało mi się, że złoto jest dla kobiet po 50tce 😉 A teraz jakos sie przekonalam do zlota i czesto zakladam jakies zlote kolczyki albo pierscionki. Na nikiel i inne sztucznosci tez niestety mam uczelenie, wiec z przykroscia stwierdzam ze nie moge nosic jakis kolczykow ze straganu za 8 zl;/ smieje sie z tego mowiac, ze widocznie stworzona jestem do luksusu;) hehe

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    srebro, złoto, mosiądz, bransoletki z kamieni półszlachetnych… zależy do czego co pasuje… sztuczna biżuteria odpada…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Złoto czy srebro ?"

Przewiń na górę