Błędy popełniane przez mężczyznę podczas seksu

  • Autor
    Odp.
  • maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Hej!
    Napiszcie czego nie znosicie ,co was żenuje i denerwuje u facetów podczas scen łóżkowych.
    Ja nie znosze gdy:
    1.Zatrzymują się na sutkach, jakby chcieli je odgryźć.
    Nie wiem skąd to wyobrażenie, że kobieta lubi jak się wpijasz w jej biust? Jeżeli jest piękny i nie możesz się mu oprzeć, oczywiżcie zrób to, ale po paru minutach delikatnej podróży swoim językiem w około niego. Zanim dojdziesz do sutków upewnij się, że kobieta odczuwa przyjemnożć z tego, co robisz i wtedy zaryzykuj.
    2.Wkładaj rąke pod bieliznę, jeżeli kobieta nie jest gotowa.
    Nie jest to trudna sprawa, ponieważ nawet największy laik jest w stanie dostrzec moment, kiedy kobieta jest gotowa na coż więcej. Przedwczesne włożenie rąk pod jej ubrania jest oznaką niezręcznego, nastoletniego kochanka, który jak najszybciej chce odznaczyć kolejną swoją zdobycz w kalendarzu. W bardziej zaawansowanej fazie, powinno być wiadome, że zniecierpliwiona kobieta jest bardziej napalona i otwarta na propozycje.
    3.”Wchodzą” do pochwy bez pytania czy tego chce.
    4.Nie przytulają kobiety po seksie.
    Nawet rewelacyjny początek nie zmaże fatalnego końca. Mężczyzna, który wstaje po skończonej robocie i przechodzi do wykonywania codziennych procedur jest najmniej cenionym, seksualnym obiektem przez płeć piękną. Długie i namiętne objęcie, pocałunek w szyjkę “ to jest to, co kobieta doceni.
    5.Pytają się o wynik.
    Zadają pytania w stylu:obrze Ci było?
    Jak wypadłem?

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    musze Ci powiedziec ze nigdy nie bedzie dokladnie tak jakbys chciala. Moj narzeczony rowniez nie przytula mnie „po” i nie robie mu z tego powodu zadnych wywodow, poprostu jesli ma ochote to mnie przytuli a jesli ja mam ochote to ja go przytule. Nie zawsze jest tak jak bysmy sobie to wymarzyli,najlepiej powiedz Twojemu partnerowi co Ci sie nie podoba i co chcialabys zmienic, jesli mu na tobie zalezy to napewno to zaakceptuje 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Mój mąż wie co lubie a co nie(choć nie zawsze to przestrzega) ale pytam tak z ciekawożci czego wy nie znosicie w łóżku
    Podałam przykłady tego co mnie irytuje ale nie mam z tym aż tak wielkiego problemy

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    maljoanna ujelas wszystko tak pieknie ze nic dodac nic ujac.

    chociaz kwestia wejscia do pochwy bez pytania hmm no skoro jest juz gra wstepna to wiadomo jak sie skonczy wiec to pytanie byloby troszke nie na miejscy. a jesli ja nie mam ochoty na takie wejscie to podczas gry ucinam caly romantyzm 😕

    ale strzal w 10 jest przejscie do spraw codziennych po pieknym namietnym sexie lub blyskawicznym numerku. do lazienki i przed komputer a mnie rece opadaja 😥

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    To ja sie bardzo ciesze, bo moj juz po seksie przytula mnie, caluje i zasypiamy. Ale wkurza mnie jak sie spieszy, przeciez nie jestesmy szczeniakami, mamy swoje mieszkanie, bez tesciow wiec mozna by troszke wolniej, probuje go troche przytrzymac 😉 ale nie zawsze daje rade 😀

    xena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Moge sie pod tym wszystkim podpisać.

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    hehhehe a to przepraszam zle zrozumialam pytanie 🙂

    a jak naprawde to tez mnie czasem denerwuje jak moj facet po seksie idzie na kompa i juz siedzi tam do nocy:/ nie wiem co Ci faceci widza w tych komputerach, nie wiem jak wasi mezczyzni ale moj to calymi dniami siedzi przed kompem…:/

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm… przytula sie po sexie.. moze nie zawsze….
    ten pospiech….
    moj nie pyta o wyniki… 🙂
    moj sie nie „czepia” sutków 🙂

    Cinek1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja do swojego faceta tez nie mam „ale” :D:D

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    😀 dobry temat!
    Ja jeszcze dodam, ze na poczatku, znaczy dopiero jak zaczelismy sie kochac, moj byly po calej sprawie lezac sobie obok mnie probowal jakos tak zagadac zeby sprawy wrocily na bardziej neutralny temat. Np wyskakiwal z czyms takim jak „dzisiaj w spozywczym nie mozemy zapomniec o ziemniakach” 😀
    W sumie to nie bylo to nic strasznego, ale takie smieszne mi sie wydawalo, bo dopiero co skonczylismy sie kochac pare minut temu a ten mi o ziemniakach.
    Ale to tylko na poczatku. Kiedy ludzie naprawde dobrze sie znaja, znaja swoje potrzeby i wiedza co tej drugiej osobie sprawia przyjemnosc.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    mój to by od razu chciał ze mnie żciągać bluzkę ze stanikiem albo spodnie z majtkami… 😕 ale mu kiedyż w żartach powiedziałam, że nie po to kupuję sobie fajną bieliznę, żeby koło łóżka leżała zaplątana w ciuchy… no i chyba załapał 😀 już się nie spieszy tak z tym rozbieraniem ze wszystkiego naraz…

    z tymi sutkami też mnie wkurza… ale o tym On już też wie i stara się pamiętać.

    i do kompa też biegał niedługo po, ale wtedy rzucałam w niego poduszkami.

    bo generalnie to po 5 latach związku pełnego wzlotów i upadków udało nam się całkiem nieźle zgrać 😀 😀 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tygrysek pozazdroscic tylko.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a dziękuję, ale tu nie ma co zazdrożcić, tylko się za robotę brać! facet to nie jasnowidz niestety. trzeba mu powiedzieć co nam nie pasuje. nawet jeżli to urazi jego dumę, to następnym razem będzie chciał pokazać jaki z niego superkochanek i już na pewno drugi raz tej głupoty nie odwali! co najwyżej wymyżli następną… no to trza tłumaczyć do skutku… albo rzucać w niego poduszkami 😀

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    facet to nie jasnowidz niestety

    A Kobiety to nie wróżki…
    … i dla tego ważne jest, żeby umieć ze sobą rozmawiać …
    …o wszystkim … o seksie także.

    rusek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    dobry temat również dla panów! 🙂
    muszę się pochwalić, że zawsze staram się być delikatny, nie spieszyć się, nigdy mi się nie zdarzyło od razu po wyskoczyć z łóżka. jednak czasami mam wrażenie, że nie byłem wystarczająco dobry i że wszystko trwało nie tak długo jak bym chciał, żeby ona była zadowolona (w moim przekonaniu). delikatnie się wtedy zasępiam, oczywiżcie rozmawiamy o tym, ona się ze mnie żmieje i mówi, że jestem głupi, jednak i tak nie mogę się pozbyć tej myżli, co denerwuje mnie i ją pewnie też

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Błędy popełniane przez mężczyznę podczas seksu"

Przewiń na górę