Chcę powiększyć biust.

  • Autor
    Odp.
  • magda155
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mam pytanie chciałbym powiększyć biust. Mam 155 cm wzrostu i mam rozmiar 80D jednak uważam że mam za małe piersi. Chciałabym powiększyć do rozmiaru F. Mam więc do was pytanie czy macie zdjęcia (albo linki do nich)kobiety która tak zrobiła sobie piersi. Z góry dziękuje.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    eee, sory za „niegrzecznożć”, ale pytam z ciekawożci: czy chcesz byż szersza niż wyższa? mnie się wydaje że 80D to i tak całkiem sporo…

    nie gniewaj się, tak tylko pytam…

    magda155
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Chce tylko zobaczyć jakbym wyglądała
    p.s. mi by to nie przeszkadzało

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Czy mi się wydaje, czy Ty uważasz, ze masz za mały biust??? Dziewczyno…ja mam 170cm wzrostu i nosze 75B!!! I nie narzekam bardzo bo uważam, ze bardzo duży biust jest niewygodny i wcale aż tak ładnie nie wygląda ale nie o tym chciałam …przecież Ty będziesz wyglądała conajmniej nie proporcjonalnie!! O ile już nie wyglądasz ;?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ty i tak musisz miec już ogromny biust i do tego jeszcze jesteż niska. Wątpię czy wogóle jakiż lekarz zgodziłby się przeprowadzic tą operację. Uwierz mi na prawdę masz czym oddychac 😀 😀 ja mam 172cm i noszę 80B. Moim zdaniem jest w sam raz. Nie za mały i nie za duży

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    No mnie tez sie wydaje, ze Twoj biust jest juz naprawde duzy zwlaszcza ze jestes niska.
    No ale dziewczyna nie prosiła nas o rade odnosnie jej biustu tylko o zdjecia dziewczyn po operacji.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja mam kolezanke ktora ma bardzo duzy biust i bardzo sie z tym meczy. Ma problem z zakupieniem ladnej bluzki a o stanikach to juz nie ma mowy. Nosi takie jak stare babcie. daj sobie z powiekszeniem spokoj. Faceci tez nie lubia za duzych biustow.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ożesz! 😯
    Czy chcesz aby biust Cie przeważał?? Będziesz wyglądac bardzo nieproporcjonalnie-jesteż malutka a z wielki biust na pewno nie doda Ci uroku.Mam koleżankę,która ma 160 cm wzrostu,rozmiar D i bardzo to przezywa,ale wcale jej sie nie dziwie.Cóż,jeżli nie przeszkadza Ci fakt,że nie będzie Cię widac znad wielkich balonów to prosze bardzo-powiększaj sobie.Tylko nie marudz potem,że cięzko Ci sie biega czy niedaj Boże podbijesz sobie oczęta swoimi WIELGACHNYMI gabarytami 😆
    Ale pytasz o zdjęcia.Niestety nie kolekcjonuje zdjęć kobiet po operacjach „silikonowych” ale oglądałam program o nich.Jednej pękła wkładka w jednej piersi,innej zrobiła sie dziura i silikon wypadł(biadaczka musiała sobie wypychać jedną miseczkę w biustonoszu 😆 ) a ina miała jakież problemy po operacji.Absolutnie Cie nie zniechęcam.Ale ,jak juz zrobisz sobie tą operację,umiesć tu proszę swoje zdjęcie,bo obawiam się,ze takiej filigranowej dziewczyny z ogromnym biustem nie będę miała okazji nigdy zobaczyć 😆
    Powodzenia 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    włażnie… 😀 moja pierwsza praca była w triumphie. czesto zdarzały się babki, ktore przychodziły po rozmiar 75B. tylko że czasem one wyglądały jak 2 razy 75B, „ale jak to? przecież ja od 20 lat 75B nosze! macie zaniżoną rozmiarówkę!” 😀 albo w drugą strone: kruszyna chuda jak nitka przychodzi i prosi… o 75B, „bo to modne i wygodne” 😉

    normalnie jak w „żwiecie wg Bundych”. „przyszła do salonu gruuba baba. na oko widac, że nosi 7, a ona chce zebym jej na wielorybią stopę 5 wcisnął…” 😉

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    a ja powiem tylko ze najladniejszy wymiar to 70D + male sutki zadarte do gory 😳

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    hm.. koleżanka mojej koleżanki w zeszłym tygodniu przeszła operacje powiększania biustu.. chyba muszę się dowiedzieć, co u niej 😀

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja mam 167 i mój rozmiar to 75B, i według mnie są małe dlatego tez zdecydowałam sie na operację powiększenia piersi.Mój termin wypada na marzec.
    😀 😀 😀 😀 😀 😀

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    no niezle ja mam 75 d i mam problem z kupieniem stanika i stroju kapielowego i chcialabym zeby mi sie piersi zmniejszyly bo to koszmar a w Polsce jak to wiadomo stroj dwuczesciowy jest zrobiony tak ze jak cycki male to i tylek maly a jak cycki duze to i tylek duzy noi d*** zbita, tylko w niektorych sklepach mozna osobno dobrac stanik i majtki

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    F***!
    Strach sie kłażć na plecach,bo nie wiadomo kiedy dopływ tlenu sie skonczy 😆

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    beee

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chcę powiększyć biust."

Przewiń na górę