Czy lubisz swoja urode

  • Autor
    Odp.
  • Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    i dlaczego

    co w sobie lubisz najbardziej , a czego nie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    chodzi o twarz?

    ogolnie jest dobrze.

    juz minely te czasy kiedy to, z czego jestem niezadowolona spedzalo mi sen z powiek.

    nauczylam sie lubic siebie jako calosc bez rozkladania na czynniki pierwsze i analizowania, co mogloby wygladac lepiej.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jestem z siebie zadowolona w 100%.Nie mam kompleksów,akceptuje siebie w pełni i lubię swoje odbicie w lustrze 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Ogólnie to siebie lubię, z jednej strony bywam zarozumiała na pkcie swojej urody, ale czasem bywam też bardzo skromna.

    Jeżli chodzi o szczegóły, to najpiękniejsze w twarzy mam oczy lekko azjatyckie i duże, usta mam zgrabne, ale chciałabym mieć większe, poza tym raczej spoko.
    Bywa, że chciałabym mieć większy biust, choć akceptuje go i się nie wstydze, ale fajnie mieć jednak miseczkę C np. Choć ostatnio dzięki plasterkom dobiłam do B. Chciałabym mieć szersze biodra, żeby bardziej pasowały mi ołówkowe spódnice i te z wysokim stanem. Mimo tego, że talie mam wąską, to wyglądam w nich czasem jak 12sto latka. Stópki też mogłabym mieć mniejsze niż rozmiar 40-42. Z ciała zadowolona jestem najbardziej z nóg i z pupy, a no i z szyi i włosów.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    akurat jesli chodzi o figure, to zgrzeszylabym wyrazajac jakies „chcialabym”.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    akurat jesli chodzi o figure, to zgrzeszylabym wyrazajac jakies „chcialabym”.

    Dokładnie,ja tak samo 😉

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    A ja lubię swój typ urody, dlatego, że ma w sobie coż urokliwego. Po prostu jestem drobną blondynką (w sensie naturalny jasny kolor) mam duże oczy i chyba wyglądam dosyć dziewczęco.

    Ale czasem się sobie nie podobam. Dziż np. mam katar i jestem cała spuchnięta i wręcz nie mogę się patrzyć w lusto. Czasem chciałabym mieć mniejsze piersi, bo są o wiele za duże jak na moje czterdzieżci-kilka kilo. Albo trochę bardziej wystające kożci policzkowe. Kiedyż chciałam być wyższa, bo jestem naprawdę malutka, ale już mi przeszło.

    No nie mam sobie nic specjalnego do zarzucenia, nie będę wymyżlać i wpędzać się w kompleksy na siłę.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    akurat jesli chodzi o figure, to zgrzeszylabym wyrazajac jakies „chcialabym”.

    Dokładnie,ja tak samo 😉

    I bardzo dobrze. Na ogół każdy zdrowy, nawet nie koniecznie grzeszący urodą człowiek nie powinien narzekać na swoje ciało, tylko cieszyć się z tego co ma.
    Ale wiadomo, lekka próżnożć czasem bierze górę 😉

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    A ja mam wiele zastrzeżeń. Ogólnie nie jest źle, aczkolwiek jak pomyżle po kolei o każdej czężci ciała to praktycznie nic mi się w pełni nie podoba. Nie płaczę z tego powodu ale zadowolona tez nie jestem.

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Ja mam dożc nietypowy typ urody 8) ,raczej wyróżniający się z tłumu ,cieszę się z tego,podobam sie sobie;)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja też lubie swoją urodę. Najbardziej podobaja mi się moje oczy, usta, uszy(hehe). No a z pozastalych czesci ciala to tylek i nogi 😉

    Podobnie jak Mii mam czasem tak, że widze same minusy, ale zaraz mowie sobie ze to nieprawda (bo to jest nieprawda!) i lubie sie taka jaka jestem 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    akurat jesli chodzi o figure, to zgrzeszylabym wyrazajac jakies „chcialabym”.

    Dokładnie,ja tak samo 😉

    I bardzo dobrze. Na ogół każdy zdrowy, nawet nie koniecznie grzeszący urodą człowiek nie powinien narzekać na swoje ciało, tylko cieszyć się z tego co ma.
    Ale wiadomo, lekka próżnożć czasem bierze górę 😉

    gdybym byla gruba i obwisla, to srednio cieszylabym sie z tego, co mam…

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja tez jestem zadowolona ze swojej urody ale chcialabym byc troche wyzsza bo musze zawsze skracac spodnie hehe

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    a ja nie jestem zadowolona 🙁
    chciałabym mieć ciemne kręcone włosy, brązowe oczy i ciemną karnację a mam dramatycznie białą cerę, jasne oczy i blond włosy 😉

    ale ogólnie jeżli chodzi o twarz to nie jest źle, choć mogłabym nie mieć opadających powiek i mogłabym mieć mniej wystającą brodę 🙂

    McMiodek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jestem szczeżliwa, ze wyglądam tak, jak wyglądam. Podobam się sobie, co jednak nie znaczy, ze nie mam kompleksów, czy kompleksików. Ale nie zwracam uwagę na szczegóły, tylko na całokształt. I wg mnie jest żwietnie 🙂

    No proszę i kto to mówi, ze każda kobieta jest zakompleksiona i niezadowolona ze swojego wyglądu..? Kolejny stereotyp obalony 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy lubisz swoja urode"

Przewiń na górę