• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    lateksowa 😀 a to jakaż dietka jest? weź podeżlij linka czy coż, żlicznie proszę 😀 bo te klimaty stanowczo pasują do moich gustów kulinarnych 😉 chyba że coż o japońskiej też wiesz 😀
    Olinka – sprawdzę, sprawdzę 😀 już jutro idę na zakupy 🙂 i mam nadzieję że będzie tak „prosto i łatwo” jak w nazwie straight&easy 8)

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Stojąc przed lustrem widzę, że jest ok. Czasami jakież detale mnie irytują, ale cóż zrobić.
    Lubię swoje usta, jak podają źródła zewnętrzne „cud, miód, malina” 😀 Skoro tak mówią… 😀

    Tylko ostatnio choroba mnie trochę wychudziła 🙁 Za bardzo mnie tu i tam spłaszczyło 🙁 Czekam na Boże Narodzenie, trzy dni z Rodziną przy stole i wszystko powinno wrócić do normy 🙂

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja też czuje sie dobrze- to chyba najwazniejsze. Choc znalazyby sie jakies mankamenciki- tak to bywa. Od kiedy chodze na fitness i korzystam z sauny , czuje sie o wiele lepiej psychicznie i fizycznie. To jest chyba dobry sposób na jesienna aure- ktora jednak bywa tak przytłaczajaca.

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    jestem jaka jestem , chociaż nos mam zadarty . ale najbardziej lubię w sobie swoje oczy i usta 🙂

    Jessi663
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    aj w swojej urodzie lubie wszystko . nie mam kompeksow:) dobrze sie czuje w swoim ciele i jeszcze lepiej jak widze swoje odbiecie w lustrze 🙂 ;D heeh

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    tylko pozazdrożcić Jessi 🙂
    a ja muszę się pochwalić, po prostu muszę…
    Moje Kochanie wczoraj mi powiedziało, że podobam mu się taka, jaka jestem 🙂 oboje wiemy, że tu i ówdzie powinnam trochę zrzucić, ale On mnie kocha, pomimo tych kilku mankamentów…
    szaleję za Nim ❗
    no i weź tu miej kompleksy 😛

    Jessi663
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no… w ramach dbania o figurę, co by moje Kochanie się nie rozmyżliło – zapisuję się na fitness 😉

    Margarita
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Myżle, że nie jest żle, ale mogłoby być lepiej…
    tam dodać, tu odjąć.. 🙄

    barbie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja jestem w 1000000000% zadowolona ze swojego wyglądu- zarówno figura:))), jak i uroda. Wiem, że się podobam, co wcale nie oznacza, że jestem egoistyczną, myżlącą tylko o wyglądzie, zakochaną w sobie panienką!! Nie ukrywam, że zyskuję bardzo dużo przy bliższym poznaniu- jednak to nie moja wina, że ludzie WCIĄŻ oceniają po wyglądzie i przez pryzmat urody szufladkują osobę (niestety szczególnie są to kobiety!) !!! Na szczężcie szybko sobie z tym radzę i później idzie się pożmiać -jak wspominamy- jaką reakcję wywołałam u danej osoby na początku znajomożci. NIE OCENIA SIĘ KSIĄŻKI PO OKŁADCE!!! Pozdrawiam 😉

    Patkienka19
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja raczej jestem, choć czasami nie podobam sie sobie. Chciałabym tylko żeby moje włosy jeszcze bardziej sie kręciły, takie fale żeby z nich były;D

    Urbban
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    lato mnie przeraża ;/ odkryć się trzeba będzie ;/ ;D

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli chodzi o moją urodę, to generalnie nie narzekam. Owszem, jest pare czężci ciała, które zmieniłabym, dlatego pracuję nad sobą. A najbardziej u siebie lubię moją twarz ogółem. No może prócz brwi;p I piersi. Lubię swoje piersi. Nie muszę narzekać na zbytnie przeciążenie, ani niedobory w tej kwestii 🙂 Ale napewno chciałabym być wyższa!! o.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    hm mam szeroko rozstawiona szczękę i to chyba jest to czego w sobie nie lubie, ale ogólnie sie sobie podobam, mam długie rzesy a kiedy je wymaluje są pod same brwi i to mi sie bardzo podoba. Nie przecze że zdarzają sie takie dni kiedy sie sobie wcale nie podobam

    metixii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    a u mnie nic mi sie nie podoba,czy to chodzi o twarz czy o całe ciało 🙄
    marzyło by mi sie mieć twarz gładziutką w miare i ciało mieć bardziej jedrniejsze,być chudsza-ale z tym ostatnim walcze 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy lubisz swoja urode"

Przewiń na górę