• Autor
    Odp.
  • ciasteczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja jestem szatynką, czyli czyms pomiędzy brunetką a blondynką. Chciałabym miec bardziej ,,sprecyzowany” typ urody…

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a ja nie jestem zadowolona 🙁
    chciałabym mieć ciemne kręcone włosy, brązowe oczy i ciemną karnację a mam dramatycznie białą cerę, jasne oczy i blond włosy 😉

    ale ogólnie jeżli chodzi o twarz to nie jest źle, choć mogłabym nie mieć opadających powiek i mogłabym mieć mniej wystającą brodę 🙂

    Potwierdza się stara ludowa mądrożć – chciałoby się mieć akurat to, czego się nie ma. Ja mam rude kręcone włosy, jasną karnację i jasną oprawę oczu i wszystkie te elementy były kiedyż przedmiotami drobnych kompleksów, ale z czasem polubiłam swoją odmiennożć – rzęsy podkreżlam grafitowym tuszem, włosy prezentuję w naturalnej postaci, zamiast jak kiedyż spać w bandażach, żeby się rozprostowały 😉 A nawet zaczynam lubić piegi.

    Najlepiej polubić siebie i cieszyć się z tego, co się ma – może banał, ale to żwięta racja 🙂

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jestem szatynką, czyli czyms pomiędzy brunetką a blondynką. Chciałabym miec bardziej ,,sprecyzowany” typ urody…

    Ciasteczka – a może jakiż szampon koloryzujący o kilka tonów różny od Twojego naturalnego koloru i delikatny makijaż? Od razu człowiekowi wtedy lepiej 😉

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a ja nie jestem zadowolona 🙁
    chciałabym mieć ciemne kręcone włosy, brązowe oczy i ciemną karnację a mam dramatycznie białą cerę, jasne oczy i blond włosy 😉

    ale ogólnie jeżli chodzi o twarz to nie jest źle, choć mogłabym nie mieć opadających powiek i mogłabym mieć mniej wystającą brodę 🙂

    Potwierdza się stara ludowa mądrożć – chciałoby się mieć akurat to, czego się nie ma.

    co racja to racja. chociaż jakbym miała kręcone rude włosy i zielone oczy też bym nie narzekała

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ja lubię swoją urodę, jest oryginalna, ludzie nierzadko się nią zachwycają, chociaż ja już przyzwyczaiłam się do swojego odbicia w lustrze, więc nie zaskakuję siebie samej każdego dnia tą oryginalnożcią. 😉

    Do nosa się przyzwyczaiłam, polubiłam go nawet. 😉

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    ja tak samo nie mogę narzekać;] wyrózniam się napewno sam wzorost mówi sam za siebie:D i czasem to dobrze a czasem nie zbyt;p myslę że każda z nas jak szuka to i znajdzie kompleksy ale po co to nam akceptacja przedewszystkim;p bo po co całe życie się zamartwiać nie taką brodą nosem itd jak i tak całe życie trzeba z tym żyć 😀

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    A co to za roznica czy sie sobie podobam czy nie? Czy moje narzekanie albo kompleksy cokolwiek zmienia? Akceptuje siebie. Nie mam problemow ze swoim wygladem.

    Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Podobam sie sobie i nie tylko sobie 🙂 Zresztą jak wszystkie kobietki tutaj bo piękne jesteżcie (fotki mówią same za siebie).
    Ja najbardziej lubię swoje brązowe, długie włoski. Zawsze chciałam być wyższa (mam 165), ale nie można mieć wszystkiego.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A co to za roznica czy sie sobie podobam czy nie? Czy moje narzekanie albo kompleksy cokolwiek zmienia? Akceptuje siebie. Nie mam problemow ze swoim wygladem.

    Jesli nie podobasz się sobie i źle czujesz się we własnej skórze raczej ciezko normalnie funkcjonowac w towarzystwie.Ludzie,którzy mają mnóstwo kompleksów zazwyczaj stronią od towarzystwa i starają się być 'niewidzialni’.Jak tu być szczesliwą z takim podejżciem?to czy podobasz się sobie czy tez nie wpływa w dużej mierze na Twoje nastawienie do ludzi i żwiata.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    chyba źle trafiłam, bo ja się sobie nie podobam 😕 i nie dlatego że mam jasne włosy a chciałabym ciemne, chodzi o ładne rysy twarzy którymi natura mnie niestety nie obdarzyła 😕

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    ogólnie jest ok zawsze zwracam sobą uwage ale mysle ze przez to ze sie ubieram odważniej niz inne dziewczyny w moim mieżcie, mam zawsze fajny makijaż i ogólnie umiem sie pokazac
    Niestety figura nie jest idealna ale umiem tak sobie ciuszki dobrac ze ukrywam o co nie jest najlepsze i w pełni to akcpetuje
    Chciałabym miec tylko włosy gęste, w sumie to nikt nie zauważa ze sa jak piórka ale żwiadomożć tego ze sa rzadkie mnie strasznie wkurza, zaczełam sie nawet zastanawiac nad zagęszczeniem ich…

    KochamSlonceKochamKochac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziewczyny !!!!!!!!!!!!
    chyba każda z nas lubi coż w swojej urodzie ale nie ma to jak mały make-up
    Lekko zrobione oczko, i blask na ustach

    Zawsze to nam poprawia humorek;))))

    pozdrawiam

    karolina_k
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Człowiek pragnie tego czego nie ma. Dziewczyny, które mają proste włosy marzą o kręconych, chude chcą mieć więcej ciałka tu i ówdzie, grubsze ciągle na diecie. Cieszę się dziewczyny, że lubicie swój wygląd, każda z nas ma coż pięknego i coż mniej pięknego.
    Tym kobietom, które nie lubią swojego wyglądu proponuję nastawić się pozytywnie i użmiechnąć się zanim spojrzycie w lustro.

    zetowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja nie jestem zadowolona.
    Figura mi się bardzo nie podoba, ale od dziż przechodzę na dietę:)
    Twarz… jeszcze jakoż. Brzuszek mam wyćwiczony więc się podoba, tak samo jak oczy i włosy. Ale wiem, że mogło być gorzej.

    dreamgirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    a mi się w miarę podoba, ostatnio zafarbowałam się na rudo (naturalny mam ciemny blond) i obciełam sobie dredy, poczułam się bardziej kobieco i zadziornie 🙂 trzeba pokochać siebie bez wzlędu na to jak się wygląda, wtedy i ludzie dookoła będą na nas patrzeć naszymi oczami 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy lubisz swoja urode"

Przewiń na górę