Jaką stosujecie antykoncepcje? Jakie metody?

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Temat miesiąca jest dożć interesujący i w tych czasach mało bezpieczny:)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    My z Miskiem uzywamy od zawsze tylko prezerwatyw

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    kiedyż tabletki anty… i do dzisiaj nie mogę dojżć do porozumienia z organizmem 🙁
    teraz gumeczki tylko unimil 🙂

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    A ja dla odmiany używałam kiedyż prezerwatyw, ale w tych sprawach byłam mało odpowiedzialna, więc ta forma antykoncepcji szybko u mnie odpadła (zresztą nie jest ona najprzyjemniejsza), teraz biorę tabletki antykoncepcyjne i jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych efektów ubocznych, moja Pani ginekolog żwietnie je dla mnie dobrała i jak na razie nie mam zamiaru się z nimi rozstawać 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Eta a co z Tobą się dzieje?
    Kiedyż używalismy prezerwatyw, potem bralam harmonet, a teraz diane35. oprocz tego moj chlopak nigdy we mnie konczy, bo jest to troszke nie mile jak potem tak cieknie. No a jak bardzo chce skonczyc to zaklada gumke.

    emotional_woman
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    durexy.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Ja stosowałam harmonet.. To za namową lekarza, bo jakos nigdy nie byłam przekonana do tego typu antykoncepcji (głównie ze wzgledu na mozliwe skutki uboczne). Ale jak zaczelam je łykac to wątpliwosci mineły..(obawy pozostały 😕 ). Widocznie były dobrze utrafione, bo poza małymi dolegliwożciami na poczatku, nie mialam specjalnych problemów.
    Uzywalismy też prezerwatyw….najczesciej Durexa
    😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    lola
    co sie ze mną dzieje 🙁
    mam okres co 14 dni…
    ginek mi przepisał luteinę i tez mam okres podczas tego brania.. wiec to odstawiłam.. i zobaczę co sie będzie działo inaczej zmieniam ginekologa i pojadę do Proszowic za kraków 🙁 bo już mam tego dożć.. i to jest przez tabletki… tez nie miałam ochoty na seks, unikałam go pod koniec brania tabletek ;/ eh.. tragedia!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    na początku durex, po porodzie tabletki logest, teraz znowu dyrex a na jesień wracam do logestu

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Yasminell 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    U nas jest metoda kalendarzykowa. Gdy zbliżają się te dni to wtedy durex.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Obecnie stosuje Cilest a wczesniej bralam logest, ale mi nie odpowiadal… Wszelkiego rodzaju metody mechaniczne jak wkladki, krazki, prezerwatywy … to jakos mnie przeraza

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A u nas plasterki. Fakt, sporo słyszałam na ich temat, ale ja używam Evry od roku i jak dla mnie jest idelanie. Zero problemów, zero skutków ubocznych, no może poza tym, że lekko powiększył mi się biust, ale na to akurat nie narzekam 😉

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja używam tabletek anty. Jak dla mnie najpewniejsza i najwygodniejsza metoda. Mogę z ukochanym kochać się kiedy mam na to ochotę i nie muszę przy sobie nosić „gumek”, martwić się, że może pęknąć, możemy kochać się w wannie bez problemu…

    Jestem za tabletkami, poelcam.

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Regulon, regularnie 😀 Pomaga nie tylko jako antykoncepcja 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką stosujecie antykoncepcje? Jakie metody?"

Przewiń na górę