• Autor
    Odp.
  • Gaja123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bym się nie zdecydowała na taki zabieg. Wogóle mi się to nie podoba !

    MagdaTa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Wystarczy popatrzeć na te wszystkie piękne celebrytki z wypełnionymi ustami i już się odechciewa

    natana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Faktycznie jak się widzi niektóre dziewczyny z takimi kaczymi dziobami, to się odechciewa, ale jak usta są poprawione i wyglądają naturalnie, to nie sposób zgadnąć, że ingerował w nie lekarz. Moim zdaniem powiększanie ust jest super, bo można sobie na przykład skorygować asymetrię, albo wypełnić usta jak są bardzo wąskie, wszystko jest dla ludzi. Ja mam robione usta, zabieg przeprowadzała dr Marzena Janasik, jestem bardzo zadowolona, po prostu lepiej się czuję w swojej skórze, a kwas hialuronowy to nie to samo co botox.

    Alicja Wolska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dokładnie! Zgadzam się z powyższa odpowiedzią. Wszystko jest dla ludzi i róbmy to co sprawia nam radość i dzięki czemu czujemy się lepiej nie krzywdząc przy tym innych. Trzeba wiedzieć jakie są różnice między botoksem a kwasem hialuronowym wstrzykiwanym w usta by się wypowiadać. 😛 Kwas nie jest inwazyjny i wchłania się w ciało, więc trzeba zabieg powtarzać, ale efekt jest mega naturalny. Ja z kolei byłam w Katowicach w LaBoca Clinic. Polecam osobom z okolic!

    mielny33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    wiem coś o tym zabiegu, moje dwie kreski też były okropne, nigdy nie mogłam się pomalować ciemną szminką
    bo nic nie było widac, ufffffff na szczęśie spotkałam na drodze pana doktora, który polecił mi [usunięto_link]
    Efekt fenomenalny, a koleżanki zawsze się mnie pytają gdzie kupią pomadkę która mam na ustach! 😀

    Mariola Obszańska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dlatego takie zabiegi trzeba robić w sprawdzonych miejscach i u lekarzy, sama powiększałam kwasem hialuronowym w magicznej klinice u dr Roberta, efekt jest bardzo ładny i naturalny, w koncu mam usta 🙂

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Oczywiście, że każdy sam decyduje o swoim życiu. Ja by nie chciałam powiększać sobie usta. Po pierwsze, ta procedura potrzebuj dużo cierpienia, ponieważ usta po zabiegu będą boleć. Po drugie, każda kobieta jest piękna i niepowtarzalna.

    Wiktoria26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Sama powiększałam usta, oczywiście kierowałam się, że zabieg musi być przeprowadzony w jednej z lepszych klinik i udałam się do kliniki melitus w Warszawie. Byłam pod czujnym okiem Pani Marii Noszczyk. Myślę, że nie było dużego cierpienia i bólu nie do zniesienia albo po prostu było  dobrze wykonane i ból nie był taki straszny.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Czy możecie coś więcej powiedzieć o tej szmince powiększającej, bo pojawiło się trochę informacji w necie, ale niedokładne

    julita
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hej właśnie zastanawiam się nad jakimś szkoleniem, słyszałam o Anti-Age Academy, ponoć bardzo dobre. Ktoś coś wie? Bardzo będę wdzięczna za info:)

    julita
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    hejo, szukam pomocy gdzie mogłabym się podszkolić a medycyny estetycznej. Słyszałam, że dobre robi Pani Ania z Anti-Age Academy, ktoś, coś? już tutaj pisałam o tym:))

    magda81
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja nigdy nie zdecydowalabym sie na taki zabieg.

    rose665
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    magda81 dlaczego? ja dla mnie to nie było nic strasznego, ważne tylko żeby zwracac uwagę kto wykonuje zabieg, u mnie był to lekarz z clicnica cosmetologica i czułam się wtedy komfortowo, bo wiedziałam, że moje usta będą po tym zabiegu wyglądały dobrze.

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja powiększyłam u pana doktora Kępy. Zabieg przebiegł w przyjemnej atmosferze. Przede wszystkim pan doktor potrafi doradzić, więc nie ma obaw, że efekt będzie sztuczny. Cena zależy od ilości użytego preparatu.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Również uważam, że powiększanie ust to dobry pomysł. Nie jest łatwo o dobrego lekarza, ja muszę przyznać, ze mialam duże szczęscie, bo zapisalam się do KlinikiMelitus, gdzie udało mi się „złapać” termin u pani doktor Noszczyk. Kojarzyłam ją głównie z wywiadów w tv, wiec wiedzialam, ze jestem w dobrych rekach. A efekt to rewelacja. Wczesniej mialam kompleksy z powodu cienkich warg- teraz sa subtelnie powiekszone, kontur poprawiony, calosc wyglada bosko:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiększanie ust !!!"

Przewiń na górę