• Autor
    Odp.
  • kasia.zawadzka1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Przez taki kosmetyk moja skóra została poparzona (to chyba był DAX COSMETICS). To był jeden jedyny raz, kiedy zachciało mi się szybkiego efektu. Teraz już wiem, że z filtrem SFP10 opalam się zdrowo i na dłużej. Moja opalenizna trzyma się nawet 2 m-ce. Z tym przyspieszaczem skora zeszła mi po 2 dniach…

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    kasia.zawadzka1979- mówisz konkretnie o preparacie z masłem kakaowym czy po prostu o przyspieszaczu? Przy ich zakupie trzeba patrzeć czy posiadają SPF, bo jak nie to i tak trzeba kupić balsam z filtrem. Inaczej się teraz nie da…

    kala48
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja używam takich kremów przyżpieszających dają dużo większe rezultaty niż normalne opalanie.

    jessk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czy na taki przyspieszacz nakładacie jeszcze normalny krem z filtrem jak się opalacie? Wtedy też to przyspieszenie zadziała?
    Może głupie pytanie ale nigdy nie miałam z czymż takim do czynienia….

    Luska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Na własnej skórze odczulam, że kremów z filtrem zawsze trzeba używać, niezależnie jakich przyżpieszaczy używam i niezależnie od pory roku. A co do samych przyżpieszaczy, kremy w moim przypadku tylko pogarszały oparzenia słoneczne, więc zaczęłam stosować przyżpieszacze w postaci suplementu diety. Ich też sporo próbowałam, ale chwalę sobie tylko beta Solar, bo szybko zobaczyłam jak moja skóra nabiera złotej barwy, a po opalaniu nie byłam poparzona słońcem, co mi zawsze dokuczało. Zawsze kiedy wychodzę na słońce stosuję kremy z filtrem minimum 30- naturalnie mam prawie białą skórę. Ogólnie specjaliżci też radzą, żeby zawsze stosować kremy z filtrem niezależnie czy stosujemy przyżpieszacze, czy nie.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja mam przyspieszacz z evelinee, ale czy przyspiesza opalaie? No nie wiem 😛 w kazdym badz razie podoba mi sie, ze nadaje skorze od razu po posmarowaniu takiego fajnego kolorku 😉 No i jednak SPF 6 mnie nie przekonuje :/

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Kiedyś używałam, ale nie widziałam zbytnio róznicy więc przestałam….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewiń na górę