Nowy partner a sex

  • Autor
    Odp.
  • kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    Pytanie skierowane gł do kobiet, ale do facetow takze. Po jakim czasie zaczynacie sie kochac z nowo poznanym partnerem/ką? U mnie to bylo zwykle tydzien-dwa. Pytam dlatego, ze wyznaje zasade zeby nie brac kota w worku. Jezeli dla kogos sex jest wazny, zaangazuje sie uczuciowo a pozniej okaze sie on wilka klapa to powstaje olbrzymi problem….

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Hahaha a co ona ma trójkątne wejżcie a on kwadratowego penisa, ze sie „nie dopasujecie”? Co za bezsens.

    Z kobietami ktore sie szanuje i mysli sie o nich powazniej od razu nie chodzi sie do łożka.. Co to za durne kryterium, ze bedzie „klapa” co impotent? prawiczek? A ona to jedynie moze być zaszyta, zeby powiedziec, ze jest „klapa”…
    A takie rzeczy to w „zwiazku” sie mowi na poczatku.

    maskara, to strasznie gowniarskie. Sexu sie uczy wspolnie, a nie szuka cipką/ penisem czegos, co podpasuje rozmarowo…

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Hahaha a co ona ma trójkątne wejżcie a on kwadratowego penisa, ze sie „nie dopasujecie”? Co za bezsens

    nie chodzilo o dopasowanie fizyczne

    [usunięto_link] wrote:

    Z kobietami ktore sie szanuje i mysli sie o nich powazniej od razu nie chodzi sie do łożka..

    dlaczego nie?

    [usunięto_link] wrote:

    Co to za durne kryterium, ze bedzie „klapa” co impotent? prawiczek?

    raczej kloda co to lezy po bozemu i nie daje wiecej nic od siebie

    [usunięto_link] wrote:

    A ona to jedynie moze być zaszyta, zeby powiedziec, ze jest „klapa”…

    a jakby Twoj facet chcial sie np kochac tylko w 1 pozycji, zero pieszczot, zadnego orala i zawsze konczyloby sie po 3 minutach, to bylaby klapa czy nie?

    [usunięto_link] wrote:

    A takie rzeczy to w „zwiazku” sie mowi na poczatku.

    niby dlaczego dziewczyna ma mowic na poczatku, ze jest dziewica?
    nie myl „zwiazku” z 2 tygodniowa znajomoscia, ktora dopiero w takowy moze sie przerodzic

    [usunięto_link] wrote:

    maskara, to strasznie gowniarskie. Sexu sie uczy wspolnie, a nie szuka cipką/ penisem czegos, co podpasuje rozmarowo…

    po gówniarsku to odebralas tego posta, bez kszty empatii i zrozumienia

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ech, a dziewica to od razu kłoda? Chdzi o to, zeby wzajemnie nauczyć się uprawiać seks, na początku może nie będzie super, ale z czasem zrobi się coraz lepszy.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    ja faceta trzymam na dystans
    niech sie stara
    jak mu sie znudzi to znaczy ze mu nie zależy
    a co do łóżka to „chcieć to móc”
    i tego sie trzymam

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ech, a dziewica to od razu kłoda? .

    nikt tak nie napisal, niekoniecznie

    [usunięto_link] wrote:

    Chodzi o to, zeby wzajemnie nauczyć się uprawiać seks, na początku może nie będzie super, ale z czasem zrobi się coraz lepszy.

    racja, ale jezeli okaze sie, ze dziewczyna poporostu moze sie bez tego obejsc, a sa takie, i dla niej to nie jest skladowa szczesliwego zwiazku, kocha sie raczej dla zasady bo partner ma takie oczekiwania, to wowczas ja z taka nie chcialbym byc

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja faceta trzymam na dystans
    niech sie stara

    starac powinnismy sie oboje

    [usunięto_link] wrote:

    jak mu sie znudzi to znaczy ze mu nie zależy

    moze przestac sie starac, jak zobaczy ze ta druga osoba sie nie stara, a nie dlatego ze mu nie zalezy

    [usunięto_link] wrote:

    a co do łóżka to „chcieć to móc”
    i tego sie trzymam

    ….ale trzeba chciec

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ech, a dziewica to od razu kłoda? .

    nikt tak nie napisal, niekoniecznie

    [usunięto_link] wrote:

    Chodzi o to, zeby wzajemnie nauczyć się uprawiać seks, na początku może nie będzie super, ale z czasem zrobi się coraz lepszy.

    racja, ale jezeli okaze sie, ze dziewczyna poporostu moze sie bez tego obejsc, a sa takie, i dla niej to nie jest skladowa szczesliwego zwiazku, kocha sie raczej dla zasady bo partner ma takie oczekiwania, to wowczas ja z taka nie chcialbym byc

    ja to odbieram tak,że sex jest dla Ciebie najważniejszy i masz gdzies co czuje partnerka bo Twoje JA jest najwazniejsze

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Dokladnie !!

    Chłopie, tragedia!

    Jak jest kłoda albo nie lubi orala to z nia pogadaj. Nie sadzisz, ze po tygodniu Ci „loda” zrobi, albo bedzie po tobie skakac?
    Jesli jest w lozku cos nie tak, mowi sie o tym a nie zmienia partnera no halo!

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Z kobietami ktore sie szanuje i mysli sie o nich powazniej od razu nie chodzi sie do łożka..

    dlaczego nie?

    Pytasz dlaczego nie?
    Bo jesli pozna sie druga osobe na poczatku od sfery sexualnej, pozostale sfery tej osoby nie sa juz tak interesujące. Udowodnione naukowo.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Z kobietami ktore sie szanuje i mysli sie o nich powazniej od razu nie chodzi sie do łożka..

    dlaczego nie?

    Pytasz dlaczego nie?
    Bo jesli pozna sie druga osobe na poczatku od sfery sexualnej, pozostale sfery tej osoby nie sa juz tak interesujące. Udowodnione naukowo.

    A kaj są takie badania? Pierwsze słysze… To tylko od osoby zależy czy chce poznawać inne sfery drugiej osoby. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że to bzdura

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Dokladnie !!

    Chłopie, tragedia!

    Jak jest kłoda albo nie lubi orala to z nia pogadaj. Nie sadzisz, ze po tygodniu Ci „loda” zrobi, albo bedzie po tobie skakac?
    Jesli jest w lozku cos nie tak, mowi sie o tym a nie zmienia partnera no halo!

    ehhh akurat nie pisze w tej chwili o sobie, nie o terazniejszosci, tylko o tym na co bede zwracal przy poznawaniu kogos nowego. do twojej inforamacji bylem z dziewczyna 3,5 roku, ktora na poczatku robila wszystko zeby mi sie przypodobac, a pozniej sie dowiedzialem ze orala nienawidzi a sex co 1,5 miesiaca to stanowaczo za malo! i tak ją bardzo kochalem pomimo ze tak sie dzialo, ale teraz wiem ze nie chce tego z nikim powtorzyc skoro moge byc z kims z kim nie bedzie takich problemow

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Z kobietami ktore sie szanuje i mysli sie o nich powazniej od razu nie chodzi sie do łożka..

    dlaczego nie?

    Pytasz dlaczego nie?
    Bo jesli pozna sie druga osobe na poczatku od sfery sexualnej, pozostale sfery tej osoby nie sa juz tak interesujące. Udowodnione naukowo.

    hmm, moze niekoniecznie, wg mnie to sprawa indywidualna, inne sfery jakos nigdy nie byly dla mnie mniej interesujace, powiem nawet, moze Cie to zdziwi, ze z nikim nie bede tylko dla sexu i znikim mnie takei relacje nie laczyly

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja to odbieram tak,że sex jest dla Ciebie najważniejszy i masz gdzies co czuje partnerka bo Twoje JA jest najwazniejsze

    bzdura, bardzo licze sie z partnerka, trzeba sie poprostu dobrac, a nie bede ukrywal ze jest wazny, tak samo wazny jak inne sprawy, ktore maja znaczenie dla zwiazku, bez ktorych on nie bedzie zdrowy i nie przetrwa

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    o lol.. 😀

    ja jakoż po 2 latach bycia razem… 😀 może dlatego że byliżmy młodzi jak zaczęliżmy ze sobą chodzić.. 🙂 ale jakoż nigdy nie miałabym takiego podejżcia że biorę kota w worku.. najpierw musiałabym się z nim dobrze poznać a później łózko.. nie wyobrażam sobie po tygodniu znajomożci iżć z kimż do łóżka.. ale to moje skromne zdanie 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowy partner a sex"

Przewiń na górę