mrozone warzywa?

  • Autor
    Odp.
  • guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    czy ktos probowal mrozone dania z warzyw? bo poki co to kupowalam warzywa mrozone na zupe bez dodatkow, a no i szpinak. a takie gotowe dania dobre sa?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    chodzi Ci o np. warzywa na patelnie? 🙂 hmm raz na jakiż czas można zjeżć jak chce się zrobić bardzo szybki obiad 😛 i w smaku znożne 😛

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    takie gotowe wlasnie. mrozone warzywa na patelnie to wiele razy kupowalam. warzywa to sa wiec zdrowe. a probowalas kiedys takie gotowe potrawy jak danie chinskie?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    tak kiedyż kupiłam do potrawki z ryżem i jakoż mi chiński nie smakuje ale to tylko dlatego że jest tam coż z bambusa 😛 ale tak to kupuję ale tak jak już mówiłam tylko i wyłącznie do potrawki (wrzucam do garnka do gotowania na parze, ryż, mięso mielone i którąż z tych potrawek) i jest smaczne 😛 kiedyż do zupy warzywnej też dałam i było ok 😛 fakt nie to samo co żwieże.. ale czasem czasu brak 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Uwielbiam warzywa na patelnie 😀 jak to już wiele razy powtarzałam,przepadam za mrożonkami,bo przy moich zdolnożciach kulinarnych,mrozone jedzenie jest wybawieniem 😉
    Najbardziej lubię opakowanie z ziemniaczkami,marchewką,zieloną fasolką szparagową,papryką,kukurydzą i brokułami-mniaaaaaam 😀

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    mrożonki ubóstwiam! zarówno te na patelnie jak i do gotowania 😉 a jeżli chodzi o serie z hostexa tych na patelnie to u mnie rządzi ta mieszanka z przeprawą włoską mmm…

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    myszka jak nie lubisz chinskiego to ja ostatnio kupilam na sprobowanie mexican chicken. i powiem szczerze ze bardzo bylam zadowolona. taki meksykanski smak to ma. wybieralam sie w sumie po chinskie a wybralam to meksykanskie. spory wybor w tych mrozonkach zauwazylam.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    mi smakują wszystkie dania na patelnie oprócz chińskiego, chociaż chińszczyznę na mieżcie bardzo lubię, z mrożonek to używam jeszcze truskawek do deserów, zup warzywnych, zupę grzybową lubię też, no i bub ubóstwiam

    highhill
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Z mrożonek najbardziej lubię lody, sorbety i frytki McCain-a ;-)), a najczężciej staram się kupować szpinak w liżciach i rybkę… Takie to życie, że nie robi się tego co chce podniebienie, tylko to co mówi Ci rozum.

    Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Mi bardzo smakuje taki szpinak w sosie serowym. Za samym szpinakiem bez dodatków nie przepadam ale ten w sosie serowym jest zrobiony genialnie!

    highhill
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja kupuję czysty w koniecznie liżciach. Kiedyż skusiłam się na tańszy – masakra… Do tego sama daję żmietanki, czosnku, soli i pieprzu no i trochę Lazura koniecznie. Wg mnie wychodzi lepszy od gotowego z sosem ;-))

    Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    highhill, to zależy jaki kupisz 🙂 ja wypróbowałam kilka i trzymam się frosty. a sama to robię latem sałatki na liżciach szpinaku ale to już nie mrożone tylko żwieże muszą być.
    oczywiżcie często, szczególnie zimą, posiłkuję się mrożonymi warzywami zarówno na zupę jak i jako jarzynka do drugiego dania. możliwożci jest więcej niz jak się korzysta tylko ze żwieżych 😉

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    oj często…raczej brak mi czasu. jest bardzo wiele pysznych „gotowizn” 🙂

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    szpinak też uwielbiam (choć w dziciństwie to był dla mnie jakis koszmar!!!). teraz robie często z makaronem. do szpinaku dodaje ser pleżniowy i czosnek. teraz można dostać mrozony juz z sosem serowym. naprawdę niezłe:)

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    szpinak hortexu w sosie też jest niezly, tylko dodać trochę pieprzu, czosnku i ew. włażnie lazura i jest super 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mrozone warzywa?"

Przewiń na górę