jak błyskawicznie zrzucić kilka kg?

  • Autor
    Odp.
  • magdunia83
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    na początku czerwca mam bardzo ważną imprezę – wesele przyjaciółki. wchodzę dziż na wagę, a tu 😯 5 kg za dużo! nie marzę o tym, żeby zrzucić całe 5 do czerwca, ale chociaż 3…help!!

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    jak? odpowiedz jest bardzo prosta – MŻ + sport, godzinka dziennie.5 kilo poleci jak nic 😆

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    na początku czerwca mam bardzo ważną imprezę – wesele przyjaciółki. wchodzę dziż na wagę, a tu 😯 5 kg za dużo! nie marzę o tym, żeby zrzucić całe 5 do czerwca, ale chociaż 3…help!!

    Ale chcesz zrzucić bo tak, czy nie mieżcisz się do sukienki?:)

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Leć jeszcze dziż zapisać sie na fitness(3-4 razy tyg). Kup dobre buty do tego, żebyż sobie krzywdy nie zrobiła. Przejdź na dietę – jedz zdrowo, małe porcje 4-5 razy dziennie, ok. co 2h (owoc tez jest posiłkiem!) Polecam ograniczenie weglowodanów.

    Brynia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    odstaw chleb, ziemniaki i bialy gotowany ryz – to bedzie polowa sukcesu

    jesli bedzie Ci brakowac weglowodanów zjedz np. Fitellę truskawkową albo z kawałkami czekolady, samą albo z jakims jogurtem

    No i dobrze Ci radzi Cassandras – 3-4 razy w tygodniu fitness i powinno sie udac 😉

    rotor
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Bądźmy szczerzy. Do czerwca wiele nie zdziałasz. Podstawa, to sporzywać w ciągu dnia mniej kalorii niż się spala. Nie podam gotowego przepisu, bo wszystko zależy co się robi. Najlepiej uprawiać ćwiczenia aerobowe. Może to być bieganie, ale komu się chce?? A to bardzo dobry sposób. Ale trzeba biegać codziennie i do utraty sił, a nie „tyle ile mi się chce”. Oczywiżcie taki wysiłek wzmaga apetyt. A tu nie można jeżć dużo, bo się nie schudnie. Najlepiej jeżć posiłki wysokobiałkowe, a z niewielką zawartożcią tłuszczy i węglowodanów. Dobrze też jest dużo pić, głównie wody, a oprócz tego kawę, bo kofeina przyspiesza spalanie tłuszczów. No i oczywiżcie mniej słodzić, mniej cukrów prostych, czyli słodyczy, mniej pieczywa-jeżć tylko rano i razowe, czężciej, ale mniej jeżć- około 6 posiłków (ale pamietając, że więcej kalorii mamy spalić nż zjeżc). Przede wszystkim bardzo silna wola, żeby wytrwać, głównie w ćwiczeniach.

    Jak powiedział ktoż mądry: Życie to kupa g*****

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Faktycznie na bardzo „mądre cytaty” się powołujesz 🙄

    A bieganie nie tyle ile mi się chce tylko do utraty sił to już wygląda mi na bulimię sportową i nie ma nic wspólnego ze zdrowym zrzucaniem kilogramów! Powinno się biegać po około 30 minut i nawet nie trzeba codziennie tylko po 3 razy w tygodniu bo jak ktoż niema kondycji to cudów nie zrobi nagle! Ja biegam sobie codziennie po 60 minut ale długo do tego dochodziłam i kondycję mam bardzo dobrą!
    Bardzo dobrym sposobem na rozpoczęcie biegania jest tzw. „Plan 10tygodniowy”,który stopniowo organizm przygotowuje do długiego biegu! Plan jest np na forum biegajmy.pl

    Ale z jednym się zgodzę w 100%-na ostatnią chwilę nie schudniesz,jak sie postarasz i pomęczysz to jedynie organizm w pierwszej kolejnożci zrzuci zatrzymaną w organizmie wodę więc wydzasz się sobie szczuplejsza!
    Na przyszłożć lepiej zacząć coż ze sobą robić wczeżniej-a jak przyjdą jakież okazje to nie będzie się już czym martwić!

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja 4 dni w tygodniu biegam z rana a wieczorem na silke. Jem tylko sniadanie i obiad,najpozniej do 13:00-na mnie to dziala.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    jasne, że najlepsze sposoby na zrzucenie kilogramów to dieta + sport. ja osobiżcie polecam basen albo aerobic, z domowych sportów fajne jest hula-hop 🙂 no i warto się powspomagać trochę preparatami oczyszczającymi organizm z toksyn, czyli takimi, które robią drenaż i porządek wewnątrz 🙂 czytałam ostatnio o czymż takim – slim 15 się nazywa i przyznam szczerze, że sama mam ochotę wypróbować. no a do tego ujędrnianie ciałka balsamami i masażami.

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Bardzo dobrym sposobem na rozpoczęcie biegania jest tzw. „Plan 10tygodniowy”,który stopniowo organizm przygotowuje do długiego biegu! Plan jest np na forum biegajmy.pl

    Może napiszesz cos więcej o tym planie, bo strona podana przez Ciebie nie chce mi sie otworzyć. Ja własnie zaczynam biegać i nie bardzo wiem jak sie zabrbac do tego, żeby efekty były jak najlepsze.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    A jak można biegać, żeby efekty były lepsze…? Najlepiej jak sie potrafi, chyba, hihi! 😆 Kiedyż biegałam, to piękny brzuszek miałam, ach, tłuszczyk wyparował jak woda, a teraz…ale mobilizuję sie na razie przez internet, jeszcze 19 dni i wygram suplement diety. Założyłam drużyne w akcji Schudnijmy Razem i teraz tylko zwiększam codziennie ilożć punktów.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja od jakiegoż tygodnia jem sałatki warzywne,i do dnia dzisiejszego schudłam 1,5 kg:):)poza tym pije ok 1,5 litra wody mineralnej,mało słodyczy.

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Dobrym pomysłem na szybkie i w miarę bezstresowe odchudzanie jest dieta strukturalna Połączona z regularną gimnastyką powinna szybko pomóc 😀

    alma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jest bardzo dużo diet, które pozwalają zrzucić kilogramy w szybki i skuteczny sposób.

    magdunia83
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    czeżć dziewczyny! no to muszę się wam pochwalić swoimi wynikami odchudzania – zrzuciłam do dziż 5,5 kg 🙂 a sposób na to mam taki: zero słodyczy, nie jeżć po 18.00, pić sporo wody mineralnej i co najważniejsze – ćwiczenie. chodzę na basen raz w tygodniu, odkurzyłam skakankę i hula-hop. no i kupiłam też ten slim 15, który tu ktoż zachwalał i faktycznie waga po tym specyfiku szybciej poleciała w dół. dobrze się czuję taka lżejsza i chudsza, więc postanowiłam nadal kontynuować nowe nawyki żywieniowe i ćwiczenia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak błyskawicznie zrzucić kilka kg?"

Przewiń na górę