• Autor
    Odp.
  • anita36
    Member
    • Temat贸w: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Witam 馃槈

    Mam pytanie czy kt贸ra z Pan wybiela艂a sobie z臋by u stomatologa albo stosowa艂a inne preparaty z apteki na z臋by i czy pomaga艂y ???
    Bo wiadomo od kawy jakie mamy uz臋bienie 馃檨

    carboczar
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 78
    • Sta艂y bywalec

    anita36
    Nale偶y zaznaczy膰,偶e nie ka偶dy mo偶e wybieli膰 z膮bki.Jest,to uwarunkowane cechami osobistymi danego ch臋tnego.R贸wnie偶,to 偶e nie jest,to wybielenie sta艂e i po oko艂o p贸艂 roku,kolor poprzedni powr贸ci.Metod jest kilka,dlatego warto skonsultowa膰 takie zabiegi u stomatologa(nale偶y te偶 pami臋ta膰,偶e za wszystko zap艂acisz z w艂asnej kieszeni)Przed ka偶dym wybielaniem nale偶y skonsultowa膰 ze stomatologie,kt贸ry doradzi jak膮 metod臋 zastosowa膰,czy wykonan膮 przez stomatologa czy samodzielnie(wszystko zale偶y od rodzaju z膮bk贸w i ich koloru naturalnego)Prosz臋 te偶 pami臋ta膰,偶e wybielenie przez stomatologa jest znacznym kosztem(w zale偶no偶ci od ilo偶ci wizyt mo偶e by膰 to nawet koszt do ok 2000z艂) r贸wnie偶 przed wybielaniem nale偶y wyleczy膰 wszystkie z膮bki.Samemu mo偶na kupi膰 w aptece r贸偶ne 偶rodki(od pask贸w wybielaj膮cych poprzez 偶ele,r贸偶nego rodzaju do specjalnych nak艂adek)Jednak zawsze zalecam wizyt臋 na pocz膮tek u stomatologa.Je偶li s膮 to tylko przybarwienia od kawy ,zawsze po wypiciu nale偶y umy膰 z臋by past膮 wybielaj膮c膮(dostaniesz w aptece)[/b]

    anita36
    Member
    • Temat贸w: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dziekuje ale wiem o tym ze to jest bardzo kosztowne 馃檮 ale mo偶e ktos uzywa艂 innych preparat贸w z apteki i jest zadowolony ..
    Mo偶e ktos sie inny wypowie na ten temat 馃檪

    Nefi
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    U偶ywa艂am kiedy偶 pearl drops, zu偶y艂am kilka tubek tej pasty i zero efekt贸w. Chocia偶 jest niedroga, wi臋c spr贸bowa膰 mo偶na, mo偶e po prostu moje z臋by jej nie polubi艂y 馃槢

    Anonymous
    Member
    • Temat贸w: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nieraz lekko 偶贸艂te z臋by 偶wiadcz膮 o ich zdrowiu ,nie koniecznie braku higieny 馃檪

    Nefi
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Na pewno:P tylko, 偶e niemal ka偶dy chcia艂by mie膰 u偶miech jak z hollywood;)

    Anonymous
    Member
    • Temat贸w: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tak to jest jak za du偶o film贸w si臋 ogl膮da 馃檪

    zonia30
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 55
    • Sta艂y bywalec

    M贸j m膮偶 mia艂 wybielane laserowo i dos艂ownie po kilku miesiacach nic nie by艂o wida膰 a koszt by艂 spory. Ja mia艂am wybielanego jednego martwego z臋ba ( zak艂adano mi tak膮 specjaln膮 plomb臋 ) i z膮b 偶ciemnia艂 mi po ok roku. Teraz obydwoje u偶ywali偶my clever white i musz臋 przyznac 偶e jest ca艂kiem niez艂y.

    charlize
    Member
    • Temat贸w: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Polecam wam przed wybielaniem laserowym u dentysty spr贸bowanie pask贸w wybielaj膮cych z臋by. S膮 one do kupienia w aptekach i naprawd臋 dzia艂aj膮. Moja mamu偶ka mia艂a nie艂adny nalot na z臋bach od codziennego picia kawy i po ca艂kiem nied艂ugim czasie pi臋knie jej wybiela艂y z臋by. Ja kawy nie pijam wi臋c nie mam tego problemu ale widz臋, 偶e dzia艂aj膮 takie paski. Nie wiem tylko na jak d艂ugo taki efekt pozostaje

    Miska26
    Member
    • Temat贸w: 13
    • Odp.: 501
    • Zas艂u偶ony

    Najd艂u偶ej oczywi偶cie utrzymuje si臋 efekt z臋b贸w wybielanych u stomatologa ale trzeba si臋 liczy膰 z tym 偶e b臋dzie to troch臋 kosztowa艂o

    Mi
    Member
    • Temat贸w: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Ja stosuj臋 tylko pasty wybielaj膮ce. I najlepsz膮 jak膮 stosowa艂am jest Blanx Med z porost贸w islandzkich.

    Stosowa艂am tez kiedy偶 Bia艂膮 Per艂臋 do nak艂adania na z臋by ale mia艂am po niej zajebi偶cie nadwra偶liwe z臋by, tak 偶e potem musia艂am to leczy膰 innymi pastami.

    MalaMi13
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja r贸wnie偶 marz臋 o bia艂ym u偶miechu, cho膰 mam z natury bia艂e z臋by, ale nie s膮 jednak do ko艅ca takie jakie chcia艂abym je mie膰.
    Na razie na wybielanie u stomatologa mnie nie sta膰, wi臋c stosuj臋 pasty wybielaj膮ce. Ostatnio kupi艂am najnowsz膮 past臋 Signal White Now-na moje z臋by dzia艂a, jestem zadowolona z jej dzia艂ania.

    fenix26
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    My偶l臋 偶e wybielanie laserem pomimo wszystko jest bezpieczniejsze ni偶 u偶ywanie r贸偶nego rodzaju past i innych dziwnych 偶rodk贸w wybielaj膮cych bo jednemu pomog膮 a drugiemu nie poza tym cuduj膮c i eksperymentuj膮c mo偶e to wybieli z臋by albo zniszczy to wole raz na dwa lata wybieli膰 laserem w klinice www. candeo.pl i spok贸j potem mog臋 bezpiecznie u偶ywa膰 swojej pasty a nie martwi膰 si臋 czy jaki偶 dziwny specyfik zniszczy mi z臋by albo dzi膮s艂a. Technika tak szybko si臋 rozwija i偶 takie zabiegi b臋d膮 popularnie stosowane wi臋c polecam laserowe wybielanie z膮bk贸w laserem

    jagoda4
    Member
    • Temat贸w: 21
    • Odp.: 871
    • Zas艂u偶ony

    Mnie wystarczaj膮 zwyk艂e pasty, co jaki偶 czas stosuj臋 wybielaj膮ce. Czy takie wybielanie laserem jest bezpieczne dla szkliwa?a jak kto偶 ma zabezpieczone z臋by to odpada.Ciekawe na ile starcza,bo kosztuje na pewno nie ma艂o.

    eBoska
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ja swego czasu mieszkalam z dziewczyna, ktora byla pielegniarka i pracowala w gabinecie stomatologicznym i oczywiscie zaraz wszelkie wiesci mialam z pierwszej reki. Zapytalam ja o wybielanie zebow bo swego czasu rozniez mialam na to ochote mimo, ze w sumie moje wlasne maja dosc jasny kolor….powiedziala mi ze wybielanie zebow to troszke tak jak uzycie domestosa (ps oczywiscie obrazowo) niszczysz szkliwo i po kazdym takim zabiegu zeby ciemnieja coraz szybciej i staja sie wrazliwsze wiec tak naprawde jak nie musicie tego robic to warto sobie odpuscic ja odpuscilam…u mnie zas kupa ludzi ma licowki koszt dosc mocny zeby proste i biale jak holywood ale wiecie co fajnie to wyglada z daleka jak rozmawiasz z taka osoba twarza w twarz, nie wyglada to fajnie od razu wiesz ze to sztuczne i takie jakies razace, przynajmniej dla mnie…oczywiscie sa czasami kolory lub ksztalty kiedy faktycznie nie pomaga to w samopoczuciu….wtedy jak najbardziej….

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Wybielanie z臋b贸w ??"

Przewi艅 na g贸r臋