• Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja ufam tylko durexom i nigdy nie sprobuje innych. Uzywamy je z Miskiem przez ponad rok i jeszcze nigdy nie pekly! Ale mysle ze to kwestia wprawy mojego Miska w zakladaniu 😉 Trzeba trzymac sie instrukcj, to jest podstawa!
    A jak twoj chlopak zalozy dwie, to przez tarcie wlasnie jest wieksze prawdopodobienstwo, ze pekna ❗

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Będę wiedziałą co kupować A jakby 2 założyć czy nie ma co przesadzać ?? 🙂

    poczytaj instrukcje.. tam też pisze że NIE WOLNO 2..

    pst
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ano pewnie racja przy najbliższej okazji przeczytam 🙂 A dla kobiety coż jeszcze jest przewidziane czy już o wszystkim dostępnym wspomnieliżcie ? 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Tylko te globulki, ewentualnie jakies pianki ale z tego co czytalam to ginekolodzy je odradzaja…

    pst
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dzięki. To się skupie na tych 2 rzeczach narazie i powinno być dobrze, a jak gdzież będę miała możliwożć to się z ginekologiem przywitam 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zawsze czytajac takie watki zastanawiam sie jak to mozliwe, ze w dwudziestym pierwszym wieku dorosli ludzie maja takie male pojecie o antykoncepcji…

    to dla mnie cos w rodzaju szoku.

    jak mozna nie wiedziec, ze postinor czy escapelle to tabletki na recepte? i w dodatku nie znac ich dzialania?
    jak komus moze wpasc do glowy uzywanie dwoch gumek naraz?

    i wreszcie…dlaczego przed rozpoczeciem wspolzycia kobiety nie chodza do ginekologa, zeby o skutecznej antykoncepcji pogadac tylko szukaja „antykoncepcji bez recepty” zeby tylko tej wizyty uniknac?!!!!!!

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    NIE WOLNO uzywac 2 gumek ! one sie wtedy ocieraja o siebie i latwiej pekaja lub zsuwaja sie… coz za pomysl !
    Chyba tylko te globulki sa bez recepty, wszytso inne na recepte 🙂
    Radze wybrac sie do ginekologa 🙂

    pst
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Wybrać i tak się wybiorę a chciałabym przypomnieć iż jest udowodnione ze w naszym kraju jest bardzo utrudniony dostep do antykoncepcji. A co się dziwicie zaczynam w tych sprawach ze względu na mój wiek, a Wy pewnie macie powyżej miłej granicy i powyżej 1 mężczyźnie więc XXI widzę, że dla niektórych jest wiekiem rozwiązłożci seksualnej.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    utrudniony dostep do antykoncepcji?

    coz…u mnie to wyglada tak: ide do ginekologa (lub tylko dzwonie w zaleznosci od potrzeb), dostaje recepte, ide do apteki, wykupuje i po sprawie.

    gumki mozna kupic w kazdym kiosku.

    gdzie tu widzisz trudnosc?

    a jesli chodzi o rozwiazlosc…bez komentarza. swiadome macierzynstwo, swiadomosc wlasnego ciala, wiedza o antykoncepcji…to nie swiadczy bynajmniej o rozwiazloci. swiadczy o tym, ze ma sie wyzsze iq niz szympans.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja jakoż nigdy nie miałam z tym problemu, dokładnie, gumki można wszędzie kupić, a ginekolog bez problemu przepisuje tabletki, jeżli Twój organizm będzie je akceptował(np nie masz problemów z wątrobą)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    A co się dziwicie zaczynam w tych sprawach ze względu na mój wiek.

    to ile masz lat?

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Tabletki po też można normalnie załatwić. Wystarczy iżć do lekarza, nawet do rodzinnego i bez problemu wyda receptę. A w aptece też się można dogadać, że się doniesie, żaden problem.
    A co do wiedzy o antykoncepcji, to uważam, że przedmiot o użwiadamianiu mógłby być w szkole. A nie, że tylko podpaski rozdają…
    W Polsce jest jeszcze taka mentalnożć, że seks jest czymż złym bez żlubu. N****ętniej, to by oddzielili dziewczynki i chłopców, żeby nie mogli się do siebie zbliżać. Dla mnie to jest chore!
    Wkurza mnie takie myżlenie. Moja mama jest taka starożwiecka, więc mam już dożć…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dokładnie … ja byłam jednego dnia w 7 (w różnych miastach) i moja siostra ze mna na zmiane chodzilysmy i nic… 😐

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem zanik ktoż zdecyduje sie na współżycie powinien zaczerpnąć troszkę wiedzy na ten temat. I bynajmniej nie na forum tylko u ginekologa lub innego lekarza. Można tez poczytać książki na ten temat itp. Oczywiżcie na forum można sie podzielić własnymi dożwiadczeniami lub swoja wiedza. Lecz nie powinno to być źródłem twojej wiedzy wyłącznie. A co do wiedzy na temat antykoncepcji to niestety młodzi ludzie najwięcej dowiadują sie włażnie poprzez internet a te informacje nie zawsze są dobre…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Antykoncepcja bez recepty"

Przewiń na górę