• Autor
    Odp.
  • MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja jednak wolę antykoncepcję, którą zaleci mi ginekolog. mam swoją doktorkę Beatę Chołys- Duszyńską, wie co i jak i jednak jeśli chodzi o takie tabletki bez recepty jakoś nie bardzo jestem zwolenniczką

    Olakleczowska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    wszyrtkie środki zawierające hormony są na recepte dlatego ja stosuje antykoncepcje naturalną polecam ci obczaić coś na Naturalna Płodność ja stosuje cyclotest który mi oblicza cykl ale znajdziesz tam różne rzeczy

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nie wierzę w metody naturalne, bez recepty to jedynie prezerwatywa, no ale to kwestia gustu 😉 Wolę pigułki, brałam kiedyś vibin mini, teraz ten zwykły i jest ok, czuję się dobrze i jestem chroniona niemal w 100%

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Dokładnie, jeśli zależy nam na dobrym zabezpieczeniu, to nie da się ukryć, że najlepszą opcją jest antykoncepcja hormonalna. Na początek dobrą opcją są tabletki Vibin mini, bo mają niższą dawkę hormonów.

    Magdaaa8
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Kochane wizyta u lekarza jest obowiązkowa! Tabletki są różne z różną dawką różnych substancji, hormonów. Coś co będzie dobre dla koleżanki może być nie dobre dla was, pamiętajcie. Po drugie tabletki zaburzają gospodarkę hormonalną i możecie potem mieć problem z zajściem w ciąże. Poczytajcie o tym i nie trujcie się. Są inne metody które nie ingerują w wasze ciało i organizm. Szanujmy samych siebie 🙂

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    nie da rady kupić antykoncepcji bez recepty i dobrze bo to chodzi o nasze zdrowie. lekarz musi przeprowadzić wywiad i zrobić badania aby prawidłowo dopasować tabletki. w moim przypadku to belara i sobie je chwalę bo nie wywołują żadnych objawów ubocznych więc są dobrze dopasowane

    vantiel
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej. Ja ci mogę polecić Afrodytę Smart. W 5 min na podstawie śliny ci powie czy jesteś płodna czy nie

    amigdalina
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Potwierdzam, że antykoncepcja powinna być dobierana indywidualnie z uwzględnieniem czynników zdrowotnych i stylu życia pacjenta. Receptę na tabletki antykoncepcyjne można uzyskać u lekarza rodzinnego lub ginekologa. Istnieje również możliwość zdobycia recepty online poprzez platformę lekarzonline.eu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Antykoncepcja bez recepty"

Przewiń na górę