• Autor
    Odp.
  • Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    sr anty to nie cukierki do kupienia w automacie! to dawki hormonow, leki ktore w mniejszym lub wiekszym stopniu ingeruja w nasza gospodarke hormonalna. srodek anty ebz recepty to prezerwatywa albo zel plemnikobojczy!

    troszke edukacji w dziedzinie anty sie przyda 🙂 bardzo fajna stronka 😛
    [usunięto_link]

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    jakby pigułki bez recepty sprzedawali, to cuda by sie działy z ich przyjmowaniem, wtedy to dopiero byłyby pytania
    dodałabym jeszcze celibat, bez recepty, ale niewielu nań stać 😉

    Sonata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Do ginekologa nie chodzi sie tylko i wyłacznie po tabletki. Możesz iżc i porozmawiać z nim o różnych sposobach zapobiegania ciązy.On wytłumaczy CI wszystko i doradzi lepiej niz ktokolwiek na forum. Może przy okazji sie przebadasz i wtedy będziesz miała pewnożć,że wszytsko jest OK. Moja rada: na każda watpliwosc LEKARZ.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    aahahahhahahahhahaha przepraszam ale poprostu taki lekarz to gwiazdka z nieba, takich ze swieca szukać. napisze list do swietego mikolaja ze chce takiego pod choinke, bo jeszcze nie spotkałam.
    a Wy?

    pst
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ale ja nie chce regularnie tabletek brać tylko mi chodzi o sponatniczną „miłożć” jak wtedy się zachować i co zażywać, ale to juz na forum było napisane raczej.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    wiesz, po to możesz co najwyzej sobie fundnąć postinor duo ktory po pierwsze nie chetnie przepisuja lekarze, po drugie nie ejst obojetny i dosc czesto zdarzają sie skutki uboczne

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    wiesz, po to możesz co najwyzej sobie fundnąć postinor duo ktory po pierwsze nie chetnie przepisuja lekarze, po drugie nie ejst obojetny i dosc czesto zdarzają sie skutki uboczne

    On nie jest po to żeby go zażywać przed!! Tylko w naglych wypadkach! Przecież można stosować gumki plus globulki, albo żel.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    wiesz na spontaniczna milosc to tylko mozna zaradzic cos po 😛
    pewnie ze o wiele lepsze, tansze i zdrowsze bedzie rozwiazanie z gumkami, zelami, czy chocby jakimis tabletkami. poczytaj w necie o roznych metodach. mmoge podeslac pare fajnych linkow do str z info o roznych metodach.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Kurcze…..to ja chyba, czytajac wasze posty, mialam szczescie do pani ginekolog kiedy pekla nam gumka…. wydzwonilismy ja w niedziele (od razu po fakcie), niby mozna bylo do 72h wyczekac ale nie mialam ochoty sie stresowac…. Pani nie dosc ze nas przyjela to od razu i bez problwmu przepisala mi escapelle (tabletka „po”).

    Pozdrowionka 🙂

    pst
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Mirabelka byłabym wdzięczna za linki trochę bym się doedukowała 😉

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    no chociazby [usunięto_link] tam amsz o roznych metodach. jzu pisałysmy o tej stronce. wystarczy jak przesledzisz w zasadzie kilka str.

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    🙂 fajnie… a teraz coż dla rozrywki 🙂 [usunięto_link] 🙂
    i jakie wyniki Kochane? 😛

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    Pst- na spontaniczne akcje polecam gumki 😛 ..

    (bez gumy jak bez reki -i nie ma ze boli ! 😛 😉 )

    pst
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    A jakie są rozmiary prezerwatyw i jak to się mierzy ?? Pozdrawiam.

    pst
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dziękuję za strony 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Antykoncepcja bez recepty"

Przewiń na górę