• Autor
    Odp.
  • betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Mamba juz kilkakrotnie padla odpowiedz 😀
    Jak chesz sie pozbycistniejacych to tylko laser
    krew juzsie rozlala z naczynek wiec je trzeba usunąc 🙂
    Ja mysle o czyms takim na udach bo mam takie pajaczki jeszcze z okresu dorastnia
    Na buzie wystrczy mi krem Flos-leka bo mam tylko zarumienienie, ale ze te pajaczki na nogach to juz jestem ostrozna

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    @betty80.80 wrote:

    Mamba juz kilkakrotnie padla odpowiedz 😀
    Jak chesz sie pozbycistniejacych to tylko laser
    krew juzsie rozlala z naczynek wiec je trzeba usunąc 🙂
    Ja mysle o czyms takim na udach bo mam takie pajaczki jeszcze z okresu dorastnia
    Na buzie wystrczy mi krem Flos-leka bo mam tylko zarumienienie, ale ze te pajaczki na nogach to juz jestem ostrozna

    No tak wiem ale jaki laser, gdzie itd. Wiecie nie chcę podjąc pochopnych decyzji 😕

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Idź do dermatologa i wybadaj najpierw co ma do powiedzenia. Dowiedz się kosztów.

    ataner31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    No tak wiem ale jaki laser, gdzie itd. Wiecie nie chcę podjąc pochopnych decyzji

    [usunięto_link]

    najnowoczeżniejszy wg mojego osobistego wywiadu laser

    byłam w salonie medycyny estetycznej na próbnym zamykaniu naczynek – próbny żeby wiedzieć czy się zamykają czy jestem w stanie przeżyć to uczucie itp. w niewielu miejscach się na coż takiego zgadzają – mi nawet to zalecono w salonie …
    Pani kosmetolog twierdzi że 3 na 3 naczynka które próbowałyżmy zamknąć to się zamknęły ale za ok 3 dni idę na kontrolę – na razie mam niewielki żlad w miejscach naczynek jakby kot lekko drapnął – więc mi trudno stwierdzić czy naczynka pod tym zadrapaniem się zamknęły – ale na pewno Was poinformuję 🙂
    niestety słyszałam też od tej samej Pani kosmetolog że nie u każdego naczynka się zamykają – niektóre są szczególnie niewrażliwe, no i niestety zabieg się powtarza, tzn. niewielkie są szanse na zamknięcie każdego naczynka za 1 razem… no i trochę boli – w gabinecie w którym byłam mają specjalne chłodzenie w komplecie ale mimo wszystko trochę czuć – na ramieniu ja akurat nie poczułam ale na policzku niestety tak… ale czegoż się nie robi dla bycia pięknym…? 🙂

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No tak wiem ale jaki laser, gdzie itd. Wiecie nie chcę podjąc pochopnych decyzji

    [usunięto_link]

    najnowoczeżniejszy wg mojego osobistego wywiadu laser

    byłam w salonie medycyny estetycznej na próbnym zamykaniu naczynek – próbny żeby wiedzieć czy się zamykają czy jestem w stanie przeżyć to uczucie itp. w niewielu miejscach się na coż takiego zgadzają – mi nawet to zalecono w salonie …
    Pani kosmetolog twierdzi że 3 na 3 naczynka które próbowałyżmy zamknąć to się zamknęły ale za ok 3 dni idę na kontrolę – na razie mam niewielki żlad w miejscach naczynek jakby kot lekko drapnął – więc mi trudno stwierdzić czy naczynka pod tym zadrapaniem się zamknęły – ale na pewno Was poinformuję 🙂
    niestety słyszałam też od tej samej Pani kosmetolog że nie u każdego naczynka się zamykają – niektóre są szczególnie niewrażliwe, no i niestety zabieg się powtarza, tzn. niewielkie są szanse na zamknięcie każdego naczynka za 1 razem… no i trochę boli – w gabinecie w którym byłam mają specjalne chłodzenie w komplecie ale mimo wszystko trochę czuć – na ramieniu ja akurat nie poczułam ale na policzku niestety tak… ale czegoż się nie robi dla bycia pięknym…? 🙂

    OOoo dzięki za info 😉 Hmmmm no to faktycznie ale wiesz ja i ta przymierzałąm sie na jakąż serię zabiegów laserem. Kowal na pewno zajrzę do dermatologa i obadam sprawę a Ty ataner napisz jak będziesz po konsultacji

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    No włażnie, dziewczyny czemu nie konsultujemy problemów z cerą u dermatologa???

    monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja byłam na zamknięciu naczynek laserem miałam na twarzy popekane . Polecam laser ale w gabinetach lekarskich . Ja jestem zadowolona i bardzo nie bolało.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    A słyszłyżcie o jakiejż terapii profesjonalnymi preparatami w gabinetach jako uzupełnienie terapii laserem ??/

    Awangard_@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Kurcze mam pytanie mój chłopak poszedł do gabinetu na terapię laserem bo okropne popękane naczynka na twarzy i tam zaproponowali mu uzupełnienie pielęgnacji specjalnymi zabiegami z użyciem preparatów linii Xylogic czy jakoż tak….
    Słyszeliżcie cos o tym????

    malena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja zamykałam naczynka w Instytucie Dermatologii także polecam wszystkim z Krakowa i okolic bo efekt jest niesamowity. Naczynka, pajączki na twarzy zniknęły , skóra jest rozjażniona ma ładny koloryt. Dodatkowo zakupiłam tam krem Wzmacniający Naczynka Firmy Eco Plant wykonany w ich laboratorium i jestem zachwycona. Po pierwsze żwietna konsystencja, krem nie zapycha, nie uczula i nadaje się pod makijaż. Zapobiega zaczerwienieniu i pękaniu naczynek 😀

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Xylogic…. hmm… coż mi się o uszy obija, ale to chyba nie jakaż znana marka… ale moment, moment, zgooglujemy 😀

    wujek google mówi, że jest i nawet znalazła się Danuta Stenka na stronie głównej 😀

    A co do naczynek… pytanie mam jedno, zasadnicze, czy takie terapie działają również na rumień?

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Bardzo fajny krem na zimę do cery naczynkowej ma flos-lek. Chroni przed mrozem, może już zima minęła ale to tak na przyszłożć. Witamina K wzmacnia naczynka, zmniejsza tendencję do zaczerwień, robienia się sińców. Jeżli zamkniesz naczynka zabiegiem, czy masz pewnożć że za chwilę problem nie powróci?

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Kurcze no włążnie o to chodzi żeby po zabiegu dbać o skórę tak żeby nie było powrotu. No bo wiadomo zabieg zamknie mi naczynka , ale reszta nalezy do mnie

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Dobra, laski…. kupiłam mamie w prezencie serum- witaminę C z tego Xylogica 🙂 Chwali sobie bardzo, nawet chce, żebym jej teraz już za jej pieniądze dokupiła następną. A że rzadko sobie coż chwali, to chyba o sobie też pomyżlę. 🙂 Jak narazie walczę o krem ujędrniający do ciała na ich wallu. Może się uda, trzymajcie kciuki.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Co to znowu ten Xylogic i jak to działa?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cera Naczynkowa"

Przewiń na górę