• Autor
    Odp.
  • bettyboom
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Myżlę, że to najlepsza opcja na dłuższą metę, tylko włażnie nie pamiętam czy lepiej jest to robić zima czy latem, wydaje mi się, że chyba ze względu na temperatury którąż porą lepiej jest taki zabieg wykonać.

    Zdecydowanie najlepiej pod koniec zimy, aby twoja skóra mogła się jeszcze zregenerować przed wiosennymi i letnimi promieniami słońca. A jednoczeżnie nie może to być w żrodku zimy, bo naczynka nie lubią takich nagłych zmian temperatury, gdy np. nagle z zewnątrz wchodzimy do pomieszczenia gdzie jest ciepło 🙂

    Derma-Clinic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    hejka
    Zna ktoż może jakies dobre sposoby na lukwidację pekających naczynek na twarzy : policzki i okolice nosa? Wiem że mozna pozamykać naczynia laserowo ale czy ktoż już miał taki zabieg? czekam na jakież info

    Witam,
    polecam fotoodmładzanie – nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy. W sposób kompleksowy redukuje objawy starzenia się skóry: poprawia jej elastycznożć, redukuje drobne zmarszczki, zmiany naczyniowe takie jak rozszerzone naczynka, pajączki 😉

    mistrzunio84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Odpowiednie kosmetyki do cery naczynkowej – formuła dostosowana tak, żeby łagodzić skórę i zmniejszyć widocznożć popękanych naczynek, poza tym uszczelnia skórę. Ze swojej strony polecam produkty z arniką – żele, kremy. Ja stosuję te od flosleku, też z polecenia i sobie chwalę. Korektor z tej serii pomaga mi ukryć to, co już niestety popękało, ale skóra wyraźnie się od kosmetyków ujędrniła i wzmocniła. + biorę suplementy diety wzmacniające skórę, paznokcie i włosy.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Zwykle zabiegi laserowe powinny być skuteczne w usuwaniu naczynek. Polegają na kontrolowanym uszkodzeniu naczyń odpowiednio dobrany laserem naczyniowym.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja tam się już pogodziłam ze swoimi naczynkami. Mam na to dobrą metodę – dobrze zamaskować. Używam w tym celu podkładu Vichy Ideal Teint. Dobrze kryje, że w ogóle nie widać moich czerwonych policzków i nosa, a do tego nie robi efektu maski. Wiadomo Vichy nie mało kosztuje, ale uważam, że wart jest swojej ceny. Zwłaszcza, że dodatkowo nie muszę wieczorem poprawiać make up’u, bo nadal moja skóra wygląda żwieżo.

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Sama mam problem z taką cerą. Jakich składników warto jest szukać w kosmetykach do cery naczynkowej?

    odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ruszczyk, kasztanowiec, arnika, miłorzab; czarna porzeczka, dzika róża, acai, atonia. Witamina C raczej olejowa, bo kwas askorbinowy może podrażniać.

    Ostatnio rownież  dodałam kilka kropli ekstraktu z kocanki do kremu i zauważyłam znaczną poprawę. Zdecydowanie przyjemniejsza (zapachowo) opcja niż hydrolat z kocanki.

    Z kremów od dwóch lat rządzi u mnie Niverosin, ktory zdradzałam w tym czasie z innymi kosmetykami do cery naczynkowej ale potem wracam do niego z podkulonym ogonem. Świetna pielęgnacja, nawilzenie, odżywienie ale co najważniejsze znaczne wzmocnienie naczynek. Tak wiec skóra aż tak sie nie czerwieni.

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja robiłam zamykanie w gabinecie chirurga naczyniowego, bolało jak cholera, ale zamknęła skutecznie. Pani doktor mówiła, że skłonność zostaje, więc pielęgnacja musi być cały czas taka sama. Suplementacja, kremy ja używam z domieszką kasztanowca. Aaaa i uważaj na naciągaczy z chińskim laserem. Moja przyjaciółka się poparzyła na takiej okazji, bo chciała zaoszczędzić;-(

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Zobaczcie sobie w ESDERMIE. Wykonują tam mnóstwo zabiegów na twarz, mi niejednokrotnie pomogły także polecam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cera Naczynkowa"

Przewiń na górę