• Autor
    Odp.
  • katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    sesja skończona, wolne w pracy załatwione i pozostaje mi teraz słodkie lenistwo ahhh 😀 😀

    aż jestem w szoku bo ostatni miesiąc to było zero czasu wolnego, więc należy mi się.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Katia – mam nadzieję, że wypoczęłaż 😀

    no to moje radożci z ostatniego czasu:

    ➡ uczyłam się jeździć na snowboardzie i przeżyłam 😀

    ➡ napisałam i oddałam pracę mgr :mrgreen: czekam na termin obrony :mrgreen:

    i mam nadzieję, że następne „cieszenie się” będzie po obronie… 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ➡ napisałam i oddałam pracę mgr :mrgreen: czekam na termin obrony :mrgreen:

    i mam nadzieję, że następne „cieszenie się” będzie po obronie… 🙂

    Patunia, jak Cię tak czytam – to wydaje mi się, że na pewno 😉
    Zresztą to 'mgr’, to formalnożć, jak ktoż już dotąd dotarł, gorzej jest z 'dr’, no ale ja sie już cieszę 😀

    Dziż ucieszyłem się z dwóch nie za długich, lecz intensywnych spotkań z 'oną’ – jedno półgodzinne w przelocie, drugie ponad-dwugodzinne, było bosko 🙄

    Ciesze się też, że mam mniej zmartwień, niż w styczniu – choć i tak setki tego, aaale, macham ręką życie trzeba wyssać z radożci, bo ona sama się nie wchłonie, nie? :ok:

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Patunia, jak Cię tak czytam – to wydaje mi się, że na pewno 😉
    Zresztą to 'mgr’, to formalnożć, jak ktoż już dotąd dotarł, gorzej jest z 'dr’, no ale ja sie już cieszę 😀

    Dziękuję za wsparcie 😀 Przyda się 😉 Wiesz… niby formalnożć, ale stres i tak jest 🙂
    A Ty się cieszysz, bo? 😀 Masz dr przed nazwiskiem? 😀 Chwal się 😀

    Dziż ucieszyłem się z dwóch nie za długich, lecz intensywnych spotkań z 'oną’ – jedno półgodzinne w przelocie, drugie ponad-dwugodzinne, było bosko 🙄

    Pięknie, że potrafisz tak się cieszyć swoją Panią 🙂 Ja dziż się z moim nie widziałam 🙁 ale za to jutro :mrgreen: ho ho :mrgreen:
    Choć i tak się cieszę, bo wczoraj mi zrobił prezencik… :mrgreen:

    Ciesze się też, że mam mniej zmartwień, niż w styczniu – choć i tak setki tego, aaale, macham ręką życie trzeba wyssać z radożci, bo ona sama się nie wchłonie, nie? :ok:

    Ja nie wiem czy mam mniej zmartwień czy więcej… Ale pięknie to ująłeż!
    Trzeba brać co się da od tego życia ❗ Samo nie da 😛

    Dzisiejsze cieszenie się ogranicza się do dnia lenifca, lub jak kto woli do Dnia Powolnożci 😛

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    No ja mam 2 powody do radożci dzisiaj. Po pierwsze jutro szykuje mi się bardzo miły dzień z moją Kobietką 🙂 A po drugie mam za sobą 3 najcięższe dni na uczelni w tygodniu (żroda zapowiada mi się od 8-20…same ćwiczenia z godzinną przerwą 😕 ) A od jutra już luuuuzy 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Dziękuję za wsparcie 😀 Przyda się 😉 Wiesz… niby formalnożć, ale stres i tak jest 🙂

    Cała przyjemnożć po mojej stronie 😉 A życzenia i… kciuki podtrzymuję 😀

    [usunięto_link] wrote:

    Dziż ucieszyłem się z dwóch nie za długich, lecz intensywnych spotkań z 'oną’ – jedno półgodzinne w przelocie, drugie ponad-dwugodzinne, było bosko 🙄

    Pięknie, że potrafisz tak się cieszyć swoją Panią 🙂

    Też jestem wniebowzięty, że mam ten dar. Nie zawsze niestety jest to dane, mimo starań, nie? Dziż nie mogłem się z nią spotkać, ale na to konto telefonowaliżmy, jak wariaci 🙄 Całkiem fajna namiastka… Tobie też życzę 'cieszenia się’ z drobnych kamyczków radożci! 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Ciesze się też, że mam mniej zmartwień, niż w styczniu – choć i tak setki tego, aaale, macham ręką życie trzeba wyssać z radożci, bo ona sama się nie wchłonie, nie? :ok:

    Ja nie wiem czy mam mniej zmartwień czy więcej… Ale pięknie to ująłeż!
    Trzeba brać co się da od tego życia ❗ Samo nie da 😛

    Ależ Ty też fajnie to ujmujesz… O to chodzi 😛

    [usunięto_link] wrote:

    Dzisiejsze cieszenie się ogranicza się do dnia lenifca, lub jak kto woli do Dnia Powolnożci 😛

    Znam to, znam… Hehehe, nie stresuj się 'powolnożcią’ – wydaje się, że to zamulenie, ale często wychodzi na dobre… Zresztą bez lenistwa, nie ma aktywnożci – zawsze tym się tłumaczę 😉

    [usunięto_link] wrote:

    No ja mam 2 powody do radożci dzisiaj. Po pierwsze jutro szykuje mi się bardzo miły dzień z moją Kobietką A po drugie mam za sobą 3 najcięższe dni na uczelni w tygodniu

    Proponuję, Stary, całkiem zapomnieć jutro o 'najcięższych dniach’ i wszelkich uczelnianych zgryzotach… Życzę pełnej Obecnożci z Twoją Kobietką 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Hard – bardzo dobre wytłumaczenie 😀 jeżli pozwolisz przyjmę w grono moich wymówek 😀
    a dziż cudny dzionek z moim K. :mrgreen: ach mrau mrau… ja chcę już tak zawsze :mrgreen:
    co najlepsze – tego wspólnego dzionka nie koniec, więc zmykam się nim dalej cieszyć 😛
    mrrrrrrr :mrgreen:

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    co najlepsze – tego wspólnego dzionka nie koniec, więc zmykam się nim dalej cieszyć 😛
    mrrrrrrr :mrgreen:

    To^ bardzo żwietny pomysł, Patunia, Życzymy Wam słodkich mrrrrr 😆
    Bo ja dziż też nie jestem samotny – na razie sobie tylko rozmawiamy 😉

    Opowiedz jutro o radożci więcej 😛

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ha 😀 ujmę to tak… z krótką przerwą na Jego wykład – radożć dalej trwa :mrgreen:

    poza tym – byłam u fryzjera, więc jestem bardziej wiewiórzasta niż zwykle 8)

    a zaraz idziemy sobie do jakież miłej knajpki prowadzonej przez koleżankę 😀 więc zapowiada się kolejny przyjemny wieczór we dwoje 😀

    a jak u Was Panowie? 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    No to tylko pozazdrożcić patunia. Ja w weekend zbieram siły do następnego ciężkiego tygodnia, oczywiżci nie sam 🙂 Weekend z moją drugą połówką a do tego jutro razem idziemy do znajomych pograć w RPG albo planszówki jakież 🙂 Full relax
    8)

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    A ja się cieszę że już jest weekend 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Mariolka ja Cie podziwiam jak Ty możesz chodzić do szkoły,uczyć się do matury itd i jeszcze tyle pisać na forum…Ja cierpie na chroniczny brak czasu.

    A w temacie to miły weekend sie zapowiada 😉

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Jakoż daję radę 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    bo trzeba dawać radę 😀 nie ma lekko ale trzeba 😀

    moi Kochani…

    otóż…

    uwaga, uwaga…

    wita Was…

    żwieżo upieczona…

    Pani Magister :mrgreen:

    przepraszam, że z opóźnieniem, ale troszkę zabalowałam 😛

    martus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    To gratuluje Pani MAGISTER:) ja jak dobrze pójdzie za rok będę miała z przodu inż. 😀 a cieszę się z tego ze już jutro zobaczę mojego przystojniaka 😆 😆 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cieszenie się :)"

Przewiń na górę