• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ciepłe mleko, dobry film i mężczyzna przy boku

    ciepłego mleka nie przełknę… dobry film owszem lubie… ale mężczyzna… na stres to i owszem, ale na bezsennożć to niekoniecznie… raczej się cieszy jak spać nie mogę 😆

    dziż na stres i raczej sennożć niż bezsennożć sączę plusssza i obym nie zasnęła jeszcze przez dobrą godzinę 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    @ananeczka wrote:

    to jak nie chcesz usnąć to polecam tego z guaraną .. ja po nim mam takiego kopa, że przez pół nocy nie mogę usnąć.. dla zapracowanych lub uczących się to chyba w sam raz 😆

    włażnie tego piję 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    l-karnityna tak, ale przy wysiłku chyba… siedząc na d**** przed komputerem to tłuszcz sam się nie spali 😉
    a co do działania plusssz up’a z guaraną to ja nie widzę róznicy porównując z innymi energetykami, oczywiżcie jeżli chodzi o ilożć energii… ilosć kofeiny jest taka sama, ale ogólnie plusssz bardziej mi służy… po innych bolała mnie głowa 😕

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    na bezsennosc i stres – duza dawka ruchu, bieganie, taniec, dobry fitness, basen z sauna – to ci pomoze, a nie tam jakies cuda wianki[/b]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no dokładnie… ja mam tak napięty plan dnia, ze juz niewiele czasu zostaje mi na dodatkowy sport, chociaż i tak staram się biegać przynajmniej kilka razy w tygodniu… plusssz up juz nie raz mnie ratował….

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Może zwyczajnie melisa przed snem, a wczeżniej relaksująca kąpiel?

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    I pozwoliłaż mu wypić?:)

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    mi na sen pomaga kubek ciepłego mleka z miodem:):)

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Mleko też jest dobrym sposobem (jak ktoż toleruje laktozę) – po gorącym mleku żpi się spokojnie i są wspaniałe sny! 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    toleruję laktozę, ale nie toleruję gorącego mleka… fuuujjjj, za to takie zimne, prosto z lodówki to mogłabym litrami pić 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ananeczko, nie wiesz, że się teraz wychowuje bezstresowo? 😈 moze Twój uczeń musiał się odstresować tym plusssz up’em? 😛

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    na samą myżl o dzisiejszym szkolnictwie powinnam ten magnez zażyć 😛

    mnie na stresy i bezsennożć pomaga długa gorąca kąpiel, gorąca herbatka z miodem, ogólnie rozgrzanie organizmu 🙂 i coż słodkiego 😉 bo ja akurat mleka na słodko nie toleruję 😉
    magnez przyjmuję i tak codziennie więc to mi raczej nie pomoże dodatkowo 😉 choć zapewne jestem spokojniejsza, tylko już nie pamiętam, jak to było przed 😉 w końcu active robi swoje.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Podobnie jak patunia. Gorąca kąpiel i herbatka z jakimiż słodkożciami to podstawa 🙂 Jak mogę to często idę poćwiczyć, żeby troszkę energii wyładować. Plusssz pomaga przy „lżejszych przypadkach” 😛

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no tak, nie pomyżlałam… jak się nie da zasnąć, można się zmęczyć 🙂 w sumie bardzo dobre wyjżcie…
    no a magnez raczej musiałby być regularnie przyjmowany, bo tak o, jednorazowo pewnie nawet nie zauważymy różnicy.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    mój M. to już po pierwszym plusssz upie z magnezem zauważył różnicę 😉 ale on to pewnie miał takie niedobory, ze nie da sie tego słowami opisac… ja piję go prawie codziennie od… hmm… 3 miesięcy, żmiało mogę powiedzieć, ze róznica jest

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na stres i bezsennożć?"

Przewiń na górę