• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No tak tak 🙂 I nikt tu nie knuje teorii spiskowych, tylko wiesz… To lekarz zleca morfologię, bada ogólny stan pacjenta itd. 😉 Więc to jego decyzja, czy ta suplementacja nastąpi, czy nie… A często sami nie zdajemy sobie sprawy, że czegoż nam brakuje, bo niby i skąd mamy to wiedzieć? Dlatego ja wolę tam asekuracyjnie buteleczkę Plusssz’a Up wypić i mieć spokój 😉

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Mi kiedyż polecono jakiż żmieszny syrop który niby coż tam miał pomagać usnąć ale jedyne co to rano kac po nim był 🙂 proponuję kąpiel i jakiż relaks oraz ewentualnie branie magnezu powinno pomóc.

    puma.31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Mi na stres kiedyż lekarz zalecił witaminę B6 magnez dużo wypoczynku i spacerów to było tyle melisy na mnie nie działają jak mam dużego stresa to strasznie boli mnie brzuch nic nie mogę jeżć czuje jak by mi się w nim wszystko poskręcało ogólnie na bóle brzucha to biorę buscopan więc w stresie też czasami go łykam staram się zawsze trzymać jednego lub dwóch sprawdzonych żrodków javascript:emoticon(’:roll:’)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja też sie trzymam sprawdzonych 😉 w tym wypadku plusssz up’a

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No tak, oczywiżcie trzeba znaleźć coż sprawdzonego 🙂 Bo każdy inaczej to przeżywa i inaczej reaguje na te same metody zapobiegania 🙂 Plusssz Up z magnezem albo tabletki witaminowe na pewno są bardzo pomocne w tej kwestii 🙂

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Bezsennożć gdy trwa ponad trzy tygodnie klasyfikuje się już jako choroba! Nie można leczyć tego tylko lekami, bo można się uzależnić. Trzeba sięgnąć po inne metody. Osoba cierpiąca na bezsennożć zwykle kumuluje swoje życie wokół łóżka, kładzie się spać wczeżniej niż zazwyczaj to robiła i twierdzi że w ten sposób wypocznie – niestety nie! Wszelkiego rodzaju książki, radio, czy telewizor nie powinny znajdować się w pokoju gdzie cierpiący na bezsennożć ma zamiar zasnąć. Trzeba zmienić przyzwyczajenia i zmienić otoczenie miejsca do spania tak aby nie rozpraszało snu.
    Gdy taka osoba położy się do łóżka i po pół godzinie nie może zasnąć powinna wstać i iżć poczytać do innego pokoju, po jakimż czasie wrócić do łóżka. Jeżeli znowu nie uda się zasnąć powtórzyć czynnożć, tak aż wreszcie trafi na moment snu.

    Inną metodą jest zapisywanie sobie o której osoba cierpiąca na bezsennożć zasnęła danego dnia i o której wstała. Takie zapisywanie odbywa się przez tydzień. Następnie oblicza się żrednią i kolejny tydzień osoba kładzie się spać o wyznaczonej godzinie i wstaje o wyznaczonej godzinie (korzystając z budzika). Po pewnym czasie sen się unormuje. Jest to trudna metoda ale skuteczna. Nazywa się to 'ograniczaniem snu’.

    Mam nadzieję że te metody komuż się przydadzą i przestaną się one truć żrodkami nasennymi. Pozdrawiam 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja nie mam problemu z bezsennożcią, ale raczej odwrotnie, z nadmierną sennożcią… czy w drugą stronę ta metoda też pomoże? bo w tej chwili to zwlekam się z łóżka na siłę, zazwyczaj budzę się kawą lub plusssz up’em z guaraną i dopiero po jakimż czasie jestem w stanie jakoż funkcjonować

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ja to w ogóle mam tak rozregulowany dzień, że o rane… Z resztą wystarczy spojrzeć na godzinę postu 😉
    Więc też w ciągu dnia jestem senna, w nocy jest całkiem spoko, no ale pracy nocnej nie mam, więc też się dobudzam, tak jak Dorota 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    o matko jedyna 😯 nieźle na Ciebie musi działać ten plusssz up z guaraną 😀

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Hihi 😀 A no działa plusssz up, działa 🙂 Co ma nie działać? 😛 W końcu guarana to dożć dobry „dopalacz” 😉 A i witaminy mam wrażenie, że dają sporo energii do działania, nie wiem, może to złudzenie…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    czytałam, ze w ziarnach guarany jest 4 razy wiecej kofeiny niż w ziarnach kawy…
    a co do witamin to chyba nie jest złudzenie, moze nie do konca dodają energii samej w sobie, ale na pewno po takiej porcji hydrowitamin człowiek sie lepiej czuje i ma wiecej checi do działania

    puma.31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    a może jakaż relaksacyjna muzyczka w tle ciepłe kakao na noc podobno pomaga przecież małym dzieciom też podajemy ciepła kaszke i żpią jak susły”:))

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    hmmm… a ja kaszkę jadam na żniadanie czasami, nie zauważyłam sennożci 😉 ale ciepło to dobry patent…
    a w ziarnach guarany owszem, ale to zależy od stężenia w napoju, bo zazwyczaj ilożć kofeiny i guarany w różnych napojach jest porównywalna 🙂
    ale faktycznie więcej chęci do działania mam 🙂 więc plusssz up pozytywnie wpływa na moje ciałko 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    zauważyłam, ze daje takiego samego kopa jak inne energetyki, ale wiadomo, tamte witamin nie maja 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    plusssz up z guaraną ma kofeinę 🙂 a poza tym jeszcze magnez i witaminy, więc z takim zestawem daje na prawdę super rezultaty

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na stres i bezsennożć?"

Przewiń na górę