• Autor
    Odp.
  • Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    jak mam taki stresowy okres, szczególnie jak w pracy jest sporo stresu, to łykam revitasens, bo na prawdę poprawia nastrój, a dodatkowo wplywa na lepsza koncentracje, co w mojej pracy sie przydaje

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Próbowałam kiedyż takiego białego szumu ale raczej na mnie to irytująco dzialało 😀 wolę też kąpiel, nudną książkę a czasami nervomixa jak nic nie pomaga

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    tabletki ziołowe chociażby takei jak nervomix na pewno pomoga doraźnie, jednak nie nalezy stosować go jak lepku na stres, trzeba go z czasem wyeliminować z naszego życia.

    Marysia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Na stres hmm co …. wszystko zalezy co jest czynnikiem stresującym ,bo prawda jest taka ,ze żeby coż zwalczyc to likwiduje się jie tylko skutek ale równiez przyczynę , Ja miałam stresującą pracę ( call center ) zmieniłam dzięki Bogu i jest już dobrze 😉

    tedmugh
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A może zamiast tego lepsze będą herbatki ziołowe, ciepła kąpiel z olejkami i dobra książka?

    Cooren
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A ja z własnego dożwiadczenia mogę polecić Doppelherz aktiv Na sen kapsułki, u mnie suplement zadziałał, bo nie dożć, że szybciej zasypiam, to jeszcze nie budzę się w nocy, a rano jestem nie tylko wyspana, ale i mam dobre samopoczucie po przebudzeniu. Biorę jedną kapsułkę na sen i problem z zasypianiem dla mnie jest już przeszłożcią : )

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Mam ostatnio straszny problem ze snem, klade sie a oczy nawet nie chca sie zamknac, za dnia jestem przemeczona i rowniez nie moge zasnac 🙁 Mecze sie tak od tygodnia i musze chyba cos zaczac lykac :/

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Weź ten nervomix, to naprawdę fajne tabletki, niedrogie ziołowe, a fajnie uspokajają a te na sen ułatwiają zasypianie, po co masz się męczyć jak mozna sobie pomóc i to bez wizyty u lekarza.

    Malinkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Najlepiej jest udać się do lekarza i jakoś próbować rozwiązać te sytuacje stresowe. Lekarstwa pomogą, ale tylko na krótki czas. Trzeba zażegać przyczynę, aby leczenie w ogóle okazało się skuteczne.

    Alicjone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja biorę vita d express, która pozytywnie działa na moje samopoczucie

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Na bezsenność i stres działa systematyczność. Czyli regularne jedzenie, wywietrzony pokój, odstawienia wszelkich mediów i ciepła woda z imbirem…
    Mnie to pomogło

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Mnie nie, ja musiałam sięgnąć po ten nervomix, ale spokojnie teraz zasypiam, wyciszam się i nawet nie wiem kiedy Morfeusz mnie w swoje ramiona porywa 🙂

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Na mnie ziołowe nie działają, ale faktycznie jeśli poćwiczę nie używam telefonu przed snem i nie najem się to znacznie lepiej śpię

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Na mnie zawsze działa wieczorny spacer, a potem ciepła kapiel

    jagienka9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    mi pomaga filiżanka melisy, albo wlączenie jakiegoś filmiku po angielsku na yt i zasypiam od razu 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na stres i bezsennożć?"

Przewiń na górę