• Autor
    Odp.
  • Melody27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Czasami wysiłek fizyczny nie pomaga. Zresztą gdy wracam po całym dniu zryta, a trzeba posprzatać, sprawdzić pracę domową dzieci i jeszcze może coż ugotować to nie mam siły biegać czy iżć na fitness. Nervomix przynajmniej jest ziołowy i bezpieczny.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Czasami wysiłek fizyczny nie pomaga. Zresztą gdy wracam po całym dniu zryta, a trzeba posprzatać, sprawdzić pracę domową dzieci i jeszcze może coż ugotować to nie mam siły biegać czy iżć na fitness. Nervomix przynajmniej jest ziołowy i bezpieczny.

    nie masz siły i energii, bo się nie ruszasz

    proponuję wyzwanie- na jeden tydzień
    codziennie przez pół godziny zrobisz coż związanego z ruchem- pół godzinny intensywny marsz, albo pół godziny spokojnych ćwiczeń (może być nawet joga) w domu z youtube

    i założę się o co tylko zechcesz, że zauważysz różnicę już po tych kilku dniach

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nervomix przynajmniej jest ziołowy i bezpieczny.

    każdy z nas ma inny sposób na uspokojnei się jednym pomoże suplement innym aktywnożc fizyczna, najważenijsze zeby przyniosło ukojenie, co do nervomixu to rzeczywiżcie dobrze że w skałdzie ma zioła, bo są bezpieczne dla naszego organizmu.

    Karmazynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    hej, dla mnie najlepszym sposobem na stres i na swiezosc umyslu jest wieczorne bieganie. Jak mam jakis problem ide se pobiegac, a wtedy bardzo czesto mnie „oswieca” ;). Glowy do gory!

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    u mnie sprawdzila sie wymiana poduszki na supermami, spie cala noc bez przebudzenia sie, mialas albo slyszalas o takiej ortopedycznej poduszce?

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    u mnie sprawdzila sie wymiana poduszki na supermami, spie cala noc bez przebudzenia sie, mialas albo slyszalas o takiej ortopedycznej poduszce?

    poduszki fajne, ale nie mają nic wspólnego z ortopedycznymi, więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    mi powiedziano, ze moja supermami poduszka jest ortopedyczna..

    korona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Na stres najlepszy jest wysiłek fizyczny, później żpi się jak dziecko:D

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mi powiedziano, ze moja supermami poduszka jest ortopedyczna..

    poduszka ortopedyczna to produkt, który zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego w trakcie snu
    więc te które reklamujesz, takową nie są
    nawet większożć poduszek reklamowana jako ortopedyczne są co najwyżej ergonomiczne i ortopedycznymi nie maja nic wspólnego

    Yoda25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja używam takiej poduszki i bardzo dobrze mi się na niej żpi. Poza tym na problemy ze snem wspomniany nervomix pomoże w stu procentach.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    tylko wiesz nie można też pernamentnie wspomagać sie nervomixem, trzeba zmienić styl życia

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    melisa, i ja nie wyobrazam sobie snu w pokoju ktory nie byl przewietrzony, tak samo jak bez ulubionej supermami poduszki, spie na niej od dluzszego czasu..

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Gorąca kąpiel w wannie. Często obawiam się, że w niej zasnę tak na mnie działa 🙂

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    kumpel mi ostatnio powiedział, że puszcza sobie „biały szum”, on najbardziej lubi dźwięk suszarki

    to podobno daje taki sam efekt, jaki mieliżmy w łonie matki i dlatego to działa uspokajająco…

    faktycznie znalazłam na YT kanał z takimi nagraniami, może to będzie wyjżcie? wypróbujcie, czy na Was zadziała, mnie by raczej denerwowało 🙂

    miko37
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ten biały szum znam, mnie osobiżcie bardziej denerwuje niz nastraja do snu 😛 i miałam wrażenie, że zaczyna mnie boleć głowa od tego. można sięgnąć po leki, jeżeli „tradycyjne” metody nie działają, nie mówię, zeby iżć do lekarza, ale w aptece jak najbardziej mogą coż poradzić, chociażby forsen forte, z mojego dożwiadczenia mogę powiedzieć, ze się sorawdza, jest z melatoniną, można się rzeczywiżcie wyspać

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na stres i bezsennożć?"

Przewiń na górę