• Autor
    Odp.
  • Morka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Kieliszek czerwonego wina

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Nie radzę sobie i ja z bezsennością. Stwierdzono, że nie mam depresji, choć problemy dnia codziennego ciążą. Organizm relatywnie podejmuje walkę, równowaga emocjonalna zachowana, ale snu brak…
    Sama nie wiem, doraźnie biorę nasenne na receptę, ale co, gdy organizm się przyzwyczai?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    To może spróbuj takich ziołowych bez recepty, np. bardzo dobry jest nervomix sen, na sobie wypróbowałam i pomaga. Ten nie uzależnia, możesz bez obaw brać nawet dłuższy czas.

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja akurat żadnych tabletek na stres nie biorę, wolę włączyć dobry film albo posłuchać muzyki. zapobiegam też problemom ze strony organizmu (bo jak wiadomo stres to zabójca) pijąc biovital. takie dwie łyżki codziennie po śniadaniu, żeby dostarczyć wszelkie niezbędne witaminy i nie dopuścić do niedoborów

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Na bezsenność to polecam się wyciszyć przed snem ( żadnych aktywności sportowych, długiego siedzenia przed komputerem etc.)

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Czasami jednak nerwy sa tak silne , że wyciszyć się nie da 🙂 Ja mam tak i wtedy noc mam nieprzespaną. Dlatego można spokojnie sięgnąć po takie ziołowe tabletki.

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    też jestem zwolenniczką ziołowych rozwiązań, nervomix sen znam, to zdecydowanie lepszy pomysł niż lampka wina bo alkohol bardzo sszybko uzależnia,i z jednej lampki może się zrobić zaraz butelka

    nadiapolak
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Herbatki ziołowe, polecam melisę godzinkę przed snem 🙂

    beata
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja stosuje olejek z konopi z tej stronki https://konopieizdrowie.pl/. Dawno już tak szybko nie zasypiałam 🙂

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Herbatki ziolowe, melisa, troche czekolady tez nie zaszkodzi 🙂

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    już pisalam gdzies wczesniej – olejek cbd polecam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na stres i bezsennożć?"

Przewiń na górę