• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a ty udowadniasz, jaka jestes glupia…

    widzisz: moj facet nie musi ode mnie odpoczywac, moj zwiazek jest na maksa szczesliwa instytucja, w ktorej kazda strona czuje sie jak poczek w masle, spi na platkach roz i pije ambrozje.

    w zwiazku z tym…ty…wydmuszka intelektualna, ktora po roku czasu przezywa kryzysy w zwiazku, od ktorej facet musi odpoczac…probuje mi pojechac i nazywa pustakiem robi aluzje do zadufanych w sobie d**** (czyz to nie od zadufanych w sobie d**** kolesie lubia sobie odpoczac? 😉 )…

    zazdrosc az w oczy kole, moja droga.
    ktos ma lepiej, to mu pojade. typowo polskie.

    ROO10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    a przez chwilę nie mogłem uwierzyć, że istnieje forum dla kobiet, na którym nie ma kłótni 😀

    jedni faceci uważają, że lepiej być z jakąkolwiek kobietą niż z żadną, inni uważają, że lepiej być samemu niż z nijaką kobietą. być może jedna z Was trafiła na jeden typ faceta a druga na drugi typ i nie osiągniecie ugody bo nie macie wspólnego mianownika w tej „dyskusji”

    kochajcie się :*

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    parvati, przeginasz.

    moj zwizek jest cudowny i widze, nic a nic nie rozumiesz tego cvo pisze. a trudno. ale jesli nie jestes na tyle kompetemtna zeby to zrozumiec to chociaz sie nie wypowiadaj. nie zazroszcze, bo sama mam wspaniale. tyle ze ja nie musze sie budoiwac, jak ty, na forum, i pisac o swoich zaletach i wspanialym zyciu, bo ja to MAM.

    od mojego zwiazku radze CI sie trzymac z taleka i nie wtykac z niego swojego zapewne grubego nochala 😉 zycze Ci zeby ktosd tak Cie kkochal, jak kocha mnie moj mezczyzna.. i jak nauczysz sie intrerpretowac, pani biolog, to sie odezwij, moze wtedy bedziemy mogly pogadac.

    ja pisze, ze nie ma odpoczynku, przerwy, ze oboje budujemy RAZEM cos, ze nasz zwiazek dojzewa,. a ty piszesz swoje. jestes tempa jak but.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    buahahahahaha

    znow radzisz?

    aaa i jeszcze „gruby nochal”… 😆 😆

    ale dajesz czadu.

    nie dziwi mnie, ze twoj facet chce odpoczac. w koncu…to troche obciach miec taka dziewczyne:))))

    poza tym…twoja ortografia lezy i kwiczy:))) kup sobie slownik…DZIENNIKARKO:)))))

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    w moim zwiazku odpoczynek to nie przerwa. to wiecej czasu na samego (samą) siebie, to wlasnie budowanie tych zdrowych relacji, o ktorych pisze parvati. nie ukrywam jednak, ze jest to trudne.

    Zgadzam sie z Asshą, odpoczynek do trochę czasu dla siebie tylko, nadmiar siebie nawzajem tez szkodzi, trzeba pomyżleć też o sobie. Rozumiem ten stan.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nie rozumiem, jak do takiego stanu mozna doprowadzic.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tylko zeby bylo duzo cytatow, bo tresc wlasna ci odrzuca ze wzgledu na sklandie, leksyke oraz ortografie:))))

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Onione, ja odrozniam, a Ty? Parvati na pewno nie. Ja piszac o odpoczynku pisze o mniejszej ilosci telefonow, rozmow bez sensu, czy spedzania kazdej chwili razem, nie napisalam, jak to parvbati wywnioskowala- ze mieszkamy osobno, wiec nikt od nikogo nie ucieka. po prostu mimo, ze mamy wiecej wolnego czasu (w koncu koniec sesji, wakacje) spedzamy go mniej wspolnie. Nie ma w tym problemu

    [usunięto_link] wrote:

    ja nie rozumiem, jak do takiego stanu mozna doprowadzic.

    Ty nie rozumiesz wielu rzeczy, np :

    [usunięto_link] wszechwiedzaca wrote:

    twoj facet chce odpoczac

    to sa twoje wnioski, zupelnie bezpodstawne.

    ortografia sie nie przejmuje, komp podkresla mi bledy, ale bez kitu pisze za szybko i malo mysle gdzioe przyciskam, wiec zsiądź już sobie. ortografia to raz, twoj debilizm i niekompetencja oraz niezdrowe wyciaganie niezdrowych wnioskow to dwa. narcyzm to trzy 😆

    bujaj sie 8)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…niewychowana, glupawa prostaczka rzeczywiscie moze meczyc…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    mysle, ze kto jak kto, ale Ty akurat, jak to zawsze, powinnas pisac o sobie 😆
    słodziAtki narcyzik..

    i nie pisz mi tu o wieloletnim budowaniu zwiazku, bo najwyrazniej nic o tym nie wiesz, skoro NIE ROZUMIESZ jak mozna doprowadzic do TAKIEJ (och jakże tragicznej- parv.to tylko sarkazm 😆 ) sytuacji.

    ciao bambino 8) upierdliwa bambino.. :/

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    taaa…niewychowana,

    takie pytanko, jak ktos moze byc NIEWYCHOWANY? to chyba malo mozliwe. mozna byc zle wychowanym, dobrze.. ale NIE wychowanym? ciekawe 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to skup sie a pozostalej czesci mojej wypowiedzi, jesli akurat tej czesci nie zrozumialas…

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    😀 😀 😀 😀

    Teraz to ja sie ze smiechu posikalam!!! Pierzecie mi majty!!

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    parvati, taka jestes madra to wytlumacz wszytskoiim jak mozna byc NIE wychowanym. bo moze nie tylko ja nie zrozumialam 😉 tłumacz, pokaż co potrafisz.

    kolezanka juz sie polała sie żmiechu, wiec prosze parv słonko, zachowaj powage w swej wypowiedzi.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    jedna żmieszniejsza od drugiej.Chociaż nie wiem czy nazwać to żmiesznożcią, żenadą czy też po prostu głupotą.
    Nie rozumiem i nie mogę pojąc jak można się komuż wtrącać do związku, tymbardziej tu na forum, wydawać jakiekolwiek sądy opinię i uwagi o czymż czego się nie za i na oczy nie widziało.Piję głównie do Parvati
    A tymbardziej jedna przez drugą się przekrzykiwać „MÓJ ZWIĄZEK JEST NA PEWNO LEPSZY OD TWOJEGO”.Po prostu żenada na całej linii!!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co naprawde znaczy tekst : musze odpocząć ?"

Przewiń na górę