• Autor
    Odp.
  • Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Niuszka86 nie chodzi o licytacje zwiazkow – ktory lepszy tylko o zla intepretacje wypowiedzi Asshy przez parvati.

    niewychowana, glupawa prostaczka

    Wolalbym sie klocic z ta niewychowana, glupawa prostaczka niz przesiadywac dniami i nocami z boginia seksu i pania idealna parvati wysluchujac jej marudzenia – ” aha kochanie, nie nie, nie tak noga, popraw ja … ooo dobrze musi byc idealnie, musi byc idealnie od poczatku, od urodzenia wszystko robilam idealnie, pieluszek nie nosilam, podpaske juz mialam zanim mi pocieklo, nie psuj mi tego prosze ”, a do tej poezji jeszcze najgrubszy brulion A4, dlugopis za ucho i zapisujemy co jest dobrze a co nie zeby nad tym pracowac. Zajmuj sie statystykami a nie doradzaniem innych bo w ogole Ci nie wychodzi. Nie wiesz dlaczego ? Bo Ty jestes TAK IDEALNA, masz TAK IDEALNEGO FACETA i TAK IDEALNY ZWIAZEK JAK I RODZINE ze Tobie dorownac to mozna s*** cale zycie pod siebie i tak nie bedzie sie wyzej niz Ty.

    Odpoczynek odpoczynkiem na lonie natury, teraz rozmawiamy o odpoczynku od drugiej osoby. To przydaje sie zeby zatesknic… nabrac dystansu, swiezosci … zwiazek tak sie odradza jak kwiat podlany po dluzszej suszy. Co za duzo to niezdrowo ale maly odpoczynek od najblizszej/najblizszego jeszcze nikomu nie zaszkodzil 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…

    bo szczescie w zwiazku wymaga bycia idealem…buahahahaha

    na szczescie nie w moim zwiazku.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    W Twoim zwiazku najwyrazniej. Bo przeciez idealna calosc dla Ciebie tworza idealne jednostki, prawda rozyczko ? 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    idealy, kwiatuszku, nie istnieja.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Pewnie mowisz i piszesz to zawsze i wszedzie gdy nie stoisz przed lustrem w lazience …

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…laze po swiecie i glosze te wspaniala sentencje.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    głupi wykręt.. sama pisalas, ze nie masz wad 😆 cukiereczek 8)

    Twister, po raz kolejny czytasz w moich myslach piszac to, co piszesz 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    głupi wykręt.. sama pisalas, ze nie masz wad 😆 cukiereczek 8)

    Twister, po raz kolejny czytasz w moich myslach piszac to, co piszesz 🙂

    nigdy, nigdzie nie napisalam, ze nie mam wad.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a jesli chodzi o moja wspaniala osobowosc: pelna akceptacja. jestem jaka jestem i nie pracuje nad soba.

    istny ideał 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to, ze ktos akceptuje siebie w 100% to znaczy, ze akceptuje i wady i zalety. a nie ze jest idealem.

    wydmuszko…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    czlowiek, ktory NIE pracuje nad sobą i w DODATKU sie tym szczyci jest dla mnie po prostu NIKIM.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no i co w zwiazku z tym?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    To, że może czasem warto spojrzeć na siebie troszkę krytycznie, dzięki temu można dążyć do ideału powoli pozbywając się wad. Wad nie powinno się akceptować.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a ja swoje akceptuje w pelni, gdyz sa nieodlaczna czescia mojej niepowtarzalnej osobowosci i nie mam zamiaru dazyc do idealu, bo mam inne rzeczy na glowie-ciekawsze.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Każda osobowożć jest niepowtarzalna. Nie prwada, że są nieodłączną czężcią, bo zawsze można je zlikwidować. A robi się to po to, aby życie było łatwiejsze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co naprawde znaczy tekst : musze odpocząć ?"

Przewiń na górę