Co nosicie w torebkach ?? hehe

  • Autor
    Odp.
  • diara
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nudzi mi sie troche ;p
    hehehhe
    Wiec postanowilam zalozyc watek
    wiec, co nosicie w torebkach ??
    ja zwsze nosze legitymacje, moje dziecko (czyt, komorke), tictaki(wisniowe), portfel, perfumy (jamaica), kosmetyczke 🙂
    hehhe, moze i glupi temat, ale nie mam co robic …

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    raczej nie w torebce, ale w torbie, żeby nie powiedzieć w „torbiszczu” 😀 :

    portfel, mptrójnik, dokumenty, książka, komóra, notes, szczotka, klucze z wieeelkim brelokiem, krem do rąk, i kupa niepotrzebnego badziewia, bez którego osobiżcie nie mogę się obyć 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    mam stara torebke ktora nie pasuje mi do niczego 😥 ale jak jestem juz zmuszona ja zabrac z domu to jest w niej : klucze, husteczki nawilzane, pielucha, lizak, pelno starych paragonow, telefon, podpaska, tampon, czasem portfel

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    portfel, komorke, chusteczki higieniczne, tampony, klucze

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Telefonik, portfelik, kluczyki, chusteczki higieniczne,krem do rąk, szczotkę do włosów, pomadkę,szminkę, błyszczyk, lustereczko, gumy do żucia 😀 No i to chyba będzie wszystko 🙂

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    komorke, portfel, chusteczki, kosmetyczke, tampony, ketonal, plastry, błyszczyki ( sztuk 4), lustereczko, pomadkę, grzebień, krem do rąk, gumy do żucia, tabletki na gardło, terminarz, długopisy, papierosy, zapalniczke 😛 no i jakież smieci 😛

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja to chyba tak jak wszystkie 🙂
    komorke, portfel, blyszczyki (2), 2 male balsamy do ust,krem do rak, klucze, w szkole mam zawsze ze soba mala butelke wody mineralnej, lusterko i peeeelno smieci 😛 oprozniam ja z papierow tylko na stacjach benzynowych 😛

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no dużo: klucze, podpaski, lusterko, szminke, tampon, grzebyk do włosów, długopisy, zeszyt, dokumenty, tabletki anty, tabletki na ból głowy, spinka do włosów, gumka do włosów i zaleznie od potrzeb..

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    klucze, błyszczyki, pomadk ochronna, podpaska, tampony, lustereczko, długopis, zeszyt, tabletki, husteczki higienniczne, mp3, komorke, chyba tyle:)

    Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    klucze
    kalendarzyk z ołówkiem
    jakąż gazetę
    mp3
    okulary normalne
    okulary przeciwsłoneczne
    tampony w razie czego
    portfel z legitymacją i biletem miesięcznym
    jakiż krem
    perfumy
    tusz z rimella
    wielkie lustro
    szminkę z Nivei.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    raczej lepsze byloby pytanie czego nie nosze w torebce;)

    moja jest zawsze zapchana na maxa az zamki strzelaja w tych moich torebeckach

    nosze tam wszystko telefon klucze portfel muzyczke ksiazke do poczytania kosmetyczke perfumy grzebien do tego na zajecia jakies zeszyty i na wieczorne zajecia z tanca te wszystkie cholerne dresy baletki i inne gadzety juz nie powiem ze mi sie zdarza brac termos z kawa albo herbata bo taka mam zachcianke;) no i mnostwo mnostwo smieci innych;)

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    hhmm, ja to chyba wszystko 🙂 mam ogromną torebkę, a w niej: komórka (oczywiżcie), portmonetka, karty wszelkiego rodzaju (kredytowe też), lusterko, dwa błyszczyki, tusz, ostatnio nawet podkład znalazłam :), całe mnóstwo cukierków, czekoladek itd. (same jakoż się przyplątały), książka obowiązkowo, jakież czasopismo, np. newsweek, legitymacja, bilety, klucze do domu i nie tylko, zdjęcie mojego kota :), zdjęcie faceta pewnie też gdzież tam mam.., zeszyty na zajęcia, wodę mineralną, tabletki przeciwbólowe, cała masa paragonów i wiele innych żmieci 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    gumy miętowe
    papierosy
    zapalniczke
    2 pudry w kamieniu jeden jażniejszy jeden ciemniejszy
    róz i pędzel do rózu
    portfel
    rachunek za telefon
    tusz do rzęs
    eyeliner czarny
    zalotke
    lusterko
    5 błyszczyków 😳
    4 pomadki
    masło kakaowe
    komórke
    odżywke do włosów
    tabletki anty
    witaminy na wzmocnienie włosów
    tabletki uspokajające 3 paczki
    tabletki przeciwbólowe
    okulary słoneczne
    perfum
    i chyba wszystko 😳

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    Ja nosze tak..
    dowód osobisty.. pieniądze.. klucze do mieszkania..dezodorant..i pomadkę i rzecz bardzo ważna podpaskę.. bo to nigdy nic nie wiadomo.. 😳

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Do mojej cudnej kolekcji dorzuciłam tampony i podpaski 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co nosicie w torebkach ?? hehe"

Przewiń na górę