• Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    smarta spodnie sa super. bardzo ladnie w nich wygladasz i wogole jestes spoko laska.

    maciek jak chcesz sie ubierac jak kobieta – ok ubieraj sie. nam sie ogolnie to bardzo nie podoba in atym forum nie zaakceptuje cie raczej nikt

    wydaje mi sie ze nazywajac jedna z naszych kolezanek k**** przekroczyles wszelkie granice i powinienes sobie znalezc inne forum. moze takie na ktorym goszcza faceci w rajtuzach

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Bo nadal nie wiem co w moim wyglądzie jest nieodpowiedniego.

    Przedewszystkim SZPILKI !!!!!!! Powtarzam raz jeszcze: FACET W SZPILKACH TO COś CO WYKRACZA POZA GRANICE DOBREGO SMAKU!! 🙄

    To skrytykujcie smartę, że nosi spodnie. Jesteżcie jakież niedorozwoje. Nie gadam z wami. Żegnam.

    Spodnie dzilą się na fason męski i damski.Szpilki i spódnice są tylko damskie.Dl;aczego tak trudno jest Ci to zrozumiec?? 😕
    Bardzo nam wszystkim będzie Ciebie brakowało 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    i tylko czekasz az ktoras z nas cos napisze zeby wbic szpile.a my cie nie lubimy i uwazamy cie za wiesz sam kogo. a juz niedlugo cie wsrod nas nie bedzie… i nikt nie zaplacze.
    bedziemy swietowac. kto wie moze jakis zjazd 🙂 bez faceta w rajtuzach ktory wiele moglby sie dowiedziec od doswiadczonych pieknych kobiet.
    ale nie ty wolisz kasac i nigdy nie bedzie wiedzial ze do letnich butow to trzeba miec piety gladkie jak pupcia niemowlecia. pazurki obciete krociutko i fajnie je byloby umalowac.
    a tak nie na temat bo ten powinien brzmiec „jam maciej krol kobiet” to ty chyba w wojsku nie byles 🙂 bo wydaje mi sie ze robilbys tam wlasnie za kobitke. wtedy czul bys sie chyba dobrze… moze zglos sie na ochotnika

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czy ja Ciebie obrażam i wyzywam??Nie,więc jeżli nie masz nic mądrego do powiedzenia to sobie odpużc!!

    rmaciej1983
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Czy ja Ciebie obrażam i wyzywam??

    Napisałaż, że to jest zboczone.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Absolutnie nie masz szacunku do kobiet!Dla mnie nie jesteż mężczyzną,bo prawdziwy facet nigdy nie obraziłby kobiety tak,jak Ty to zrobiłeż!!! ŻENADA!

    rmaciej1983
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Absolutnie nie masz szacunku do kobiet!Dla mnie nie jesteż mężczyzną,bo prawdziwy facet nigdy nie obraziłby kobiety tak,jak Ty to zrobiłeż!!! ŻENADA!

    jw

    igla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Koleż!!! jeżli nie dostrzegasz różnicy między żliczną dziweczyną na zdjęciu(smartą)..a sobą…to tępy jesteż jak ołówek bez rysika ❗ ❗ ❗

    Jesteż rozchwiany psychicznie…i wiesz co? udaj się do psychterapeuty i poddaj się hipnozie…może dowiesz się, że z kołyski wypadłeż i móżdżek Ci się uszkodził. Coż Ci dolega…bo Ty na pewno zdrowy nie jesteż!!!!!

    rmaciej1983
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    @igła wrote:

    Koleż!!! jeżli nie dostrzegasz różnicy między żliczną dziweczyną na zdjęciu(smartą)..a sobą

    Dostrzegam. Ja wyglądam lepiej. A uroda nie ma tu nic do rzeczy. Można być brzydzszym, a lepiej się ubrać. Czy brzydszy jestem to nie wiem, ale lepiej ubrany na pewno. Takie moje zdanie.

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Czy możemy prosić moderatora lub admina o usunięcie użytkownika „rmaciej1983” i zablokowania najlepiej pod względem IP, z powodu używania nie cenzuralnych słów, brak szacunku. Myżlę, że to są odpowiednie argumenty.

    Z góry dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy 🙂

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Czy możemy prosić moderatora lub admina o usunięcie użytkownika „rmaciej1983” i zablokowania najlepiej pod względem IP, z powodu używania nie cenzuralnych słów, brak szacunku. Myżlę, że to są odpowiednie argumenty.

    Z góry dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy 🙂

    rmaciej1983
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Smarta, prawda w oczy kole? Nie lubisz towarzystwa ludzi, którzy lepiej się ubierają, co? Zazdrożcisz.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    KONIEC
    Czy Wy wszyscy nie przesadzacie.
    Przeczytałem uważnie ten temat.
    Zarówno rmaciej jak i smarta trochę się rozpędzili.
    Jeżeli ta dyskusja się nie skończy lub nie będziecie potrafili normalnie pisać wszystkie Wasze posty będą usuwane a rmaciej i smarta dostaną bana.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    XYZ dzięki za info

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Żenująca jest ta dyskusja.

    Oczywiżcie, ze każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania ale to co Wy wyprawiacie przekracza wszelkie granice. Moderatorzy wraz z administratorem powinni natychmiast stanąć na wysokożci zadania i zrobić porządek.

    Pozdrawiam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie?"

Przewiń na górę