• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja ostatnio 3 miechy wybrzydzalem szukajac roboty
    w koncu wzialem cokolwiek i za miesiac roboty dostane 1300 zeta hahahaha
    oddam dlug, zostawie na szkole, kupie ze 2 piwa i czekam miesiac na kolejna wyplate haha

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    @Kowal wrote:

    Jakby tak wszystkim i wszędzie byłoby łatwo zmienić robotę to nie byłoby problemu biedy i głodu.

    dlatego też zapisałam się na szkolenie dla samodzielnych księgowych w Akademii biznesu MDDP. Liczę na to że w przyszłożci albo moje zarobki wzrosną albo po prostu zmienię sobie pracę na lepiej płatną.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jasne, rozwój zawsze wskazany,choć jak bym nie mógł pracować w pracy bez ruchu,ale to kwestia co kto lubi. Osobiżcie wolę mniej zarabiać ,ale by praca była ciekawsza i bardziej od zarobków przeraża mnie praca od do w perspektywie lat 🙂

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    @Kowal wrote:

    Jasne, rozwój zawsze wskazany,choć jak bym nie mógł pracować w pracy bez ruchu,ale to kwestia co kto lubi. Osobiżcie wolę mniej zarabiać ,ale by praca była ciekawsza i bardziej od zarobków przeraża mnie praca od do w perspektywie lat 🙂

    no dokładnie. nie ma nic gorszego jak nudna praca, rutyna itd. najgorzej że często można utknąć na lata w takim zawodzie

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    każda praca w końcu zamienia się w rutynę i człowiek się wypala, widać to np po nauczycielach, jak są młodzi są pełni pomysłów i chęci, potem już byle do wakacji a starsi nauczyciele to ma się wrażenie nienawidzą swojej pracy i dzieci, podałam akurat skrajny przykład, ale często tak jest

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]$iek wrote:

    Za 150 zł cały miesiąc ?? Nie realne…

    Wierz mi, że realne 🙂 i na prawdę idzie wyżyć i nie jest tak tragicznie,

    poprzednio osoba kazała zmienić pracę – tak się składa, że na podkarpaciu nigdzie dobrze nie płacą, a życie do tanich się nie zalicza 😉 więc nie jest wcale tak łatwo

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link]$iek wrote:

    Za 150 zł cały miesiąc ?? Nie realne…

    Wierz mi, że realne 🙂 i na prawdę idzie wyżyć i nie jest tak tragicznie,

    poprzednio osoba kazała zmienić pracę – tak się składa, że na podkarpaciu nigdzie dobrze nie płacą, a życie do tanich się nie zalicza 😉 więc nie jest wcale tak łatwo

    Powiem szczerze że trudno w to uwierzyć.
    A nie możesz się przeprowadzić?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    za 300 zeta po oplaceniu rachunkow pewnie bym wyzyl, za mniej ciezko ;p

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Powiem szczerze że trudno w to uwierzyć.
    A nie możesz się przeprowadzić?

    Ostatni semestr studiów mnie tutaj jeszcze trzyma, później daje sobie z 2 miesiące i jak się sytuacja nie zmieni – sayonara 😉

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Może to dobra decyzja

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja sobie tak mysle ze szkoda ze nie jestem policjantka, oni dobrze zarabiaja, maja dodatki do mieszkania, jakies zapomogi, premie, 15 lat pracy a potem duze emerytury, w wieku 35 lat zyc nie umierac,

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Powiem szczerze że trudno w to uwierzyć.
    A nie możesz się przeprowadzić?

    Ostatni semestr studiów mnie tutaj jeszcze trzyma, później daje sobie z 2 miesiące i jak się sytuacja nie zmieni – sayonara 😉

    Ja bardzo przepraszam jeżli cię uraziłam,ale mieszkam w dużym mieżcie i to byłoby strasznie trudne gdyby mi ktos nie pomógł.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    W żaden sposób mnie nie uraziłaż – w gruncie rzeczy, ciężko jest mnie uradzić 🙂

    Ja mieszkam w Rzeszowie, tylko 170 tyż. mieszkańców także, wg. mnie mała mieżcina 😉 no i to przeklęte podkarpacie, polska B, bastion PiS’u czy jak kto tam chce nazywać to niech nazywa ….

    ale z drugiej strony – nie widziałem nigdzie indziej tak zadbanego, zielonego miasta, ułożonego miasta, które rozwija się do tego w takim tempie … może kiedyż się przyczyni do zmiany na lepsze życie mieszkańców tego regionu

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    każda praca w końcu zamienia się w rutynę i człowiek się wypala, widać to np po nauczycielach, jak są młodzi są pełni pomysłów i chęci, potem już byle do wakacji a starsi nauczyciele to ma się wrażenie nienawidzą swojej pracy i dzieci, podałam akurat skrajny przykład, ale często tak jest

    dlatego jak to mówił klasyk A. Smith – rutyna ogłupia więc człowiek powienien rozwijać się poprzez dodatkową naukę i szkolenia … [mam cały czas na myżli w/w kursy księgowożci] 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Rozwijać się można w różnych obszarach, nawet w ogóle niepowiązanych ze sobą.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co to znaczy DUZO zarabiac?"

Przewiń na górę