co Wam daje uczucie szczężcia?

  • Autor
    Odp.
  • czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    jakie przedmioty, zajęcia, osoby, sposoby pozwalają Wam się użmiechnąć po najgorszym dniu w pracy, szkole czy gdziekolwiek 😀 ? co robicie kiedy jest Wam źle i co zawsze skutkuje? 😀

    mi pomaga kąpiel w olejkach eterycznych, słuchanie muzyki, oczywiżcie spacer w słoneczny dzień, mój mężczyzna potrafi mnie rozbawić do łez i wie jak poprawić mi humor. lubię też oglądać wesoły filmy które zawsze się kończą happy endem 🙂 lubię też (ale ciiiiiicho) jeżć czekoladę 😉 i oglądać zdjęcia których mam 10000000…. 😉

    a Wy jakie macie sposoby by na Waszej twarzy pojawił się użmiech???

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Przeczytanie dobrej książki, mały wieczór w domowym spa, odrobina sportu, obejrzenie lekkiego filmu, popracowanie nad czymż co sprawia mi przyjemnożć, spacer po lesie, albo w ogole spacer, harce z moim psiakiem tudzież z szynszylami.

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    mi tylko albo dobra muzyka, albo żwietna komedia no i mój elfik kochany!! 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wielką radożć przynosi mi nadchodząca wiosna, ciepłe promienie budzące mnie rano- aż chce się wstawać, mój piesio witający mnie- okazujący miłożć, ciepłe słowa mamy, rozweselająca siostra, przytulenie i wielki cmok w policzek od mojego P. (czasem potrzebuje tego bardziej niż namiętnożci) aktywne spędzanie czasu- najlepiej w plenerze z P. i kiedy wiem, że wszystko dookoła jest ok, w rodzinie wszyscy zdrowi- to jest dla mnie najważniejsze.
    A kiedy jestem sama w domu to kąpiel i ulubiona tracklista.

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Tabliczka czekolady 🙄 ciepłego słowa ukochanego faceta już nie mam, więc z wszelkimi smutkami radzę sobie sama… a przynajmniej staram się radzić. Także coż dobrego do jedzonka, dobry filmik, kocyk i nadzieja, że pojawią się lepsze chwile 🙂

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    z tego co piszecie to niebawem będziecie pełne optymizmu bo większożci poprawia humor wiosenka 😀 tak więc aby tylko czekać hi hi 🙂 🙂 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Sama nie wiem…mam zwykle pozytywne podejżcie do wszystkiego i byle p****ółka sprawia mi taką radosć,że potrafię żmiać się sama do siebie 🙂 Nie wiem co poprawia mi humor…chyba sama sobie go poprawiam poprzez pozytywne myslenie… no i moja rodzinka jest zdrowo szurnieta tak więc wystarczy,że zaczna cos gadac a ja juz się zwijam ze smiechu 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Przede wszystkim pozytywne myżlenie.Trzeba się cieszyć z tego co się ma,bo zawsze może być gorzej.A co nas nie zabije,to nas wzmocni. 🙂

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Sloneczny dzien, dobre jedzenie, ladne miejsce, zadnych zmartwien i trosk na glowie. To wersja minimum 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    taniec – pozwala wyladowac emocje, podniesc poczucie wlasnej wartosci, rozbudzic kobiecosc i dac poczucie szczescia

    kawa plus fajka

    spotkanie z przyjaciolka

    sen u boku mezczyzny

    platynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    chyba facet, najczężciej dzięki niemu się użmiecham:) niech to nie zabrzmi materialnie, ale jestem również zadowolona zaraz po zakupach;), w dobry nastój wprowadza mnie żwiecące słońce, i wyhodowane kwiatki i zapach kawy;>

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Na pewno czekolada 🙂 No i fajny filmik, taniec przede wszystkim a także słuchanie piosenek, to też zależy jakich.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Szklanka wody i tabletka Femalu 🙂

    A tak poza tym, to taniec, kino i zapach wiosny. To jest to!!! 🙂

    No ale cóż… w moim przypadku nawet najpiękniejsze chwile nie zastąpią farmakologii…

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Tak cudowna pogoda jak dziż! Jest tak cieplutko, że czuje się po prostu szczężcie w powietrzu. Wiosna i lato to szczężcie samo w sobie 8)

    A zimą to (lub nie tylko wiosną/latem): pyszna czekolada, kino, przytulanie, dobra książka, wieczór z przyjaciółkami (niekoniecznie w tej kolejnożci ;))

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    -spotkania z moim misiem
    -dobra nutka na fulla 😀
    -jedzonko dobre
    -kino
    -przytulania
    -jak jest słoneczko to żwiat pięknieje a ja wraz z nim;p
    -taniec oczywiżcie
    -ploteczki z moimi przyjaciółkami
    …oj i wiele rzeczy..;]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co Wam daje uczucie szczężcia?"

Przewiń na górę