cudownych rodzicow mam…

  • Autor
    Odp.
  • aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    co sadzicie o tej piosence… jest boska prawda…. czy moze znacie cos jescze bardziej wyciskajacego lzy… czekam na odp

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    obciachowa.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    śpiewałam ją na zakończenie 3. klasy podstawówki, wtedy mi się podobała, teraz wolę inne. 😀

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Na moim weselu orkiestra zagrala te piosenke dla moich rodzicow. Pasowala do sytuacji.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    i jak zwykle nasza forumowa gwiazda powiedziala cos madrego przewaznie jest ona spiewana na weselach dla rodzicow parvati chyba pusci „okropnych rodzicow mam” jesli juz na poczatku ma takie zdanie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    i jak zwykle nasza forumowa gwiazda powiedziala cos madrego przewaznie jest ona spiewana na weselach dla rodzicow parvati chyba pusci „okropnych rodzicow mam” jesli juz na poczatku ma takie zdanie

    to, ze uwazam te piosenke za obciach, nie znaczy, ze mam OKROPNYCH RODZICOW. daruj sobie wycieczki na ich temat, bo to swiadcy o tym, ze nie masz za grosz klasy.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    jak dla mnie cudowna piosenka aby ją pużcic na weselu w podziękowaniu rodzicom.. 🙂

    rusalka nie przejmuj się tym co pisze ta osoba 🙂

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    tez uwazam ja za piekna… ale i rodzicom zawsze wycisnie jaks leke… w koncu jest za co dziekowac im:)

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    cudna pisoenka !!

    wposzukaj soebi pisoenek SEWERYNA KRAJEWSKIEGO sa swietne, w szczegolnosci podoba mi sie „kazdy swoje 10 minut ma…” – super utwor , bardzo polecam.

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    i jak zwykle nasza forumowa gwiazda powiedziala cos madrego przewaznie jest ona spiewana na weselach dla rodzicow parvati chyba pusci „okropnych rodzicow mam” jesli juz na poczatku ma takie zdanie

    to, ze uwazam te piosenke za obciach, nie znaczy, ze mam OKROPNYCH RODZICOW. daruj sobie wycieczki na ich temat, bo to swiadcy o tym, ze nie masz za grosz klasy.

    I w tym pożcie udowodniłaż że Ty nie masz własnie klasy, mówiąc jacy to moi rodzice są okropni… 😈

    Piosenka jest naprawde piękna, oczywiżcie przy odpowiednich okazjach.. 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie wiem, co mam odpisac…

    rece opadaja. jak mozna az w takim stopniu nie rozumiec tego, co sie czyta?!!!
    ja ani slowem nie wspomnialam o twoich rodzicach…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ooo czyli ze tez masz okropnych rodzicow? ulga, ze nie jestem sama.

    hehehehe

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nooo…lonczmy sie jak holera…bez kitó sytóacja do dópy:))))))))))))

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    dziewczyny jesli wam sie piosenka nie podoba nie znaczy zeby tak od razu jechac , pisoenka jest sliczna!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    😆

    Nie zagladałam do tego wątku wczeżniej, ale widzę zażyłą dyskusję tu.
    Jak można ocenic czy ktoż ma cudownych czy okropnych rodziców po tym jakie lubi piosenki 😕 😆 😆

    Też nie lubię tej piosenki. Nie dlatego, że mam okropnych rodzicow, ale dlatego bo jest taka…. Sama nie wiem, taka jest „nie moja”.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cudownych rodzicow mam…"

Przewiń na górę