• Autor
    Odp.
  • koziorozec72
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    @Sandał wrote:

    Ja tam uważam, że domem i dziećmi powinny zajmować się baby… To ich odwieczne zajęcie i tak powinno zostać…

    żartowałeż Sandał, co? 😆

    a co do wkurzających „podziałów na role”, to zastanawia mnie jeszcze jedna, obserwowana przeze mnie coraz czężciej regularnożć, otóż mężowie żon, które zaczynają lepiej od tych pierwszych zarabiać, zwyczajnie rezygnują z pracy zarobkowej i przyjmują rolę „utrzymanków”.

    siedzą w domach, przed kompami albo telewizorami i nie robią nic.
    nie wierzycie? rozejrzyjcie się wokół siebie…

    gdzie tutaj ta dominacja, siła, odpowiedzialnożć za stado i zew myżliwego?

    Sandal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Zależy od punktu widzenia! Ja tam mam swoją -niekoniecznie mądrą teorię na pewne tematy -i tyle! Taki tam człowiek czasem jest głupi 🙂

    Adikus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Niemądry to widzę, że ty jesteż 🙂 Ta teoria skądż się wzięła… Szkoda czasu na głupoty -korzystajmy z weekendu bo widać już koniec!!!
    [usunięto_link]

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Sandał – baby to sa na Wielkanoc, albo w piaskownicy, w ktorej ty pewnie jeszcze tkwisz skoro tak napisales, choc szanuje kazdy ma prawo do swojego zdania. 😈

    alusssia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    co prawda, wiekszosc z nas nie czyta ksiazek, ale polecam „Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą” A. i B. Pease (29zl 🙂 )
    jest to książka, która pozwoli każdemu mężnie chociaż w czężci zrozumieć swoją kobietę, a kobiecie mężczyznę
    porusza kwestie różnic na tle biologicznym i ewolucyjnym!

    napisana przystępnym i żartobliwym językiem 🙂
    nie jest to wcale spam, a raczej życzliwa rada :*

    Adikus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja chętnie przeczytam książkę! Dziękuję za podpowiedź -mam nadzieję, że warto będzie pożwięcić jej trochę czasu… Dam znać co i jak!

    alusssia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja chętnie przeczytam książkę! Dziękuję za podpowiedź -mam nadzieję, że warto będzie pożwięcić jej trochę czasu… Dam znać co i jak!

    jestem przekonana, że nie pożałujesz 🙂 pozdrawiam 🙂

    Adikus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Taż mam taką nadzieję… Już wkrótce będę wiedział czy warto było! Zresztą zawsze to jakież nowe dożwiadczenie…

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Ja tam nie miałbym nic przeciwko siedzeniu w domu, ugotowaniu czegoż czy zajęciu sie dzieckiem bo w dzisiejszym swiecie rzadko która praca przypomina coż co kiedyż robili mężczyźni, dzisiaj są tylko ułożeni kastraci, więc jeżli mam siedzieć w biurze i wciskac komuż kit, sprzedawać jakież g***** albo potakiwać idiotycznym pomysłom szefa to już wolę siedzieć w domu i zmieniać pieluchy.

    Adikus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja też jestem tego zdania… Siedzenie w domu nie jest takie złe. Poza tym to zawsze cenny czas dla taty i maluszka! trzeba to tylko docenić!!!

    Sandal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o mnie to nie nadaję się do siedzenia w domu… Ciągle to samo -można popażć w rutynę! Obrzydlistwo!!! Współczuję domatorom!!!

    Adikus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Według mnie to wszystko zależy od bieżącej potrzeby -oczywiżcie mówię o pracy w domu czy w biurze… Nie zawsze jest tak jakbyżmy chcieli… Ja zresztą żadnej pracy się nie boję! W poniedziałek zaczynam zarabiać na budowie…

    Sandal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Praca jest pracą i skończmy pi… W końcu trzeba jakoż sobie radzić i zarabiać na życie! Ja osobiżcie zastanawiam się nad wyjazdem za granice -tam nie trzeba walczyć o wolny czas…

    Adikus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja uważam, że każdy powinien pracować zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Musimy robić swoje czynnożci z pasją wkładając w to wiele serca…

    Sandal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Patrz sercem -to rozumie ale pracować i dawać jeszcze kawałek serca??? Głupota myżlę!!! Ale ja troszkę mało sprytny jestem!!! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy kobiety i męzczyźni są aż tak rózni?"

Przewiń na górę